Pilihan pembatalan percuma jika rancangan berubah
Peroleh ganjaran pada setiap malam anda menginap
Lebih jimat dengan Harga Ahli
Lokasi penginapan berdekatan Loke Mansion?
Penginapan dipilih berdasarkan ulasan pengembara sebenar dan populariti dalam kalangan tetamu yang telah menempah penginapan berhampiran Loke Mansion melalui Hotels.com. Hotel berhampiran Loke Mansion ini sentiasa menawarkan kualiti, lokasi, dan pengalaman pengembara. Dikemas kini terakhir pada 15 Oktober 2026.

1. Hotel Stripes Kuala Lumpur, Autograph Collection
Hotel Stripes Kuala Lumpur, Autograph Collection0.3 km dari Loke Mansion
9.2 daripada 10, Hebat, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM328
RM397 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

2. Quill Residences KLCC, Five Senses
Quill Residences KLCC, Five SensesChow Kit, 0.3 km dari Loke Mansion
8.4 daripada 10, Sangat baik, (20 ulasan)
Harga ialah RM189
RM233 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

3. M Palace Hotel
M Palace HotelMedan Tuanku, 0.4 km dari Loke Mansion
8.0 daripada 10, Sangat baik, (174 ulasan)
Harga ialah RM127
RM137 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt

4. Sheraton Imperial Kuala Lumpur Hotel
Sheraton Imperial Kuala Lumpur Hotel0.3 km dari Loke Mansion
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,002 ulasan)
Harga ialah RM400
RM482 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

5. IDEAS Kuala Lumpur
IDEAS Kuala Lumpur0.4 km dari Loke Mansion
8.6 daripada 10, Cemerlang, (44 ulasan)
Harga ialah RM266
RM287 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Nov - 13 Nov

6. The Chow Kit - an Ormond Hotel
The Chow Kit - an Ormond HotelChow Kit, 0.3 km dari Loke Mansion
8.6 daripada 10, Cemerlang, (86 ulasan)
Harga ialah RM326
RM363 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

7. Santa Grand Signature Kuala Lumpur
Santa Grand Signature Kuala LumpurMedan Tuanku, 0.6 km dari Loke Mansion
8.8 daripada 10, Cemerlang, (386 ulasan)
Harga ialah RM262
RM283 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov

8. THE FACE Suites Hotel
THE FACE Suites HotelGolden Triangle, 0.6 km dari Loke Mansion
8.8 daripada 10, Cemerlang, (1,788 ulasan)
Harga ialah RM358
RM396 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt

9. Anggun Residences Serviced Suites
Anggun Residences Serviced Suites0.2 km dari Loke Mansion
9.0 daripada 10, Hebat, (71 ulasan)
Harga ialah RM232
RM284 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Okt - 16 Okt

10. THE FACE Style Hotel
THE FACE Style HotelGolden Triangle, 0.7 km dari Loke Mansion
8.6 daripada 10, Cemerlang, (116 ulasan)
Harga ialah RM283
RM306 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov

11. Palace Hotel
Palace HotelMedan Tuanku, 0.7 km dari Loke Mansion
7.2 daripada 10, Baik, (41 ulasan)
Harga ialah RM84
RM109 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Okt - 17 Okt

12. Platinum Suites KLCC By Hive KL
Platinum Suites KLCC By Hive KLGolden Triangle, 0.7 km dari Loke Mansion
9.0 daripada 10, Hebat, (36 ulasan)
Harga ialah RM203
RM299 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

13. MoMo's Kuala Lumpur
MoMo's Kuala LumpurChow Kit, 0.3 km dari Loke Mansion
8.4 daripada 10, Sangat baik, (78 ulasan)
Harga ialah RM131
RM152 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

14. Canary Hotel
Canary HotelMedan Tuanku, 0.3 km dari Loke Mansion
8.0 daripada 10, Sangat baik, (71 ulasan)
Harga ialah RM90
RM116 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov

15. Flora by Crossroads Hotel
Flora by Crossroads HotelMedan Tuanku, 0.6 km dari Loke Mansion
7.8 daripada 10, Baik, (142 ulasan)
Harga ialah RM74
RM87 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

16. Majestic by Avery &10 mins to Twin Tower
Majestic by Avery &10 mins to Twin TowerChow Kit, 0.3 km dari Loke Mansion
8.6 daripada 10, Cemerlang, (4 ulasan)
Harga ialah RM238
RM267 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

17. Majestic Residence KLCC By My HOME
Majestic Residence KLCC By My HOMEChow Kit, 0.3 km dari Loke Mansion
8.4 daripada 10, Sangat baik, (9 ulasan)
Harga ialah RM244
RM294 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Nov - 14 Nov

18. Quill Residences Kuala Lumpur, Five Senses
Quill Residences Kuala Lumpur, Five SensesChow Kit, 0.2 km dari Loke Mansion
8.0 daripada 10, Sangat baik, (75 ulasan)
Harga ialah RM208
RM256 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

19. The Luxe & The Colony, KLCC
The Luxe & The Colony, KLCCChow Kit, 0.4 km dari Loke Mansion
7.6 daripada 10, Baik, (40 ulasan)
Harga ialah RM104
RM133 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Nov - 12 Nov

20. KLCC Quill Mall by A-10min to Twin Tower
KLCC Quill Mall by A-10min to Twin TowerChow Kit, 0.2 km dari Loke Mansion
7.6 daripada 10, Baik, (9 ulasan)
Harga ialah RM238
RM267 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Okt - 16 Okt
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Loke Mansion
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Hotel Stripes Kuala Lumpur, Autograph Collection | 9.2 Hebat 1,000 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Quill Residences KLCC, Five Senses | 8.4 Sangat baik 20 ulasan | Lihat | ||||||
![]() M Palace Hotel | 8.0 Sangat baik 174 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Sheraton Imperial Kuala Lumpur Hotel | 8.4 Sangat baik 1,002 ulasan | Lihat | ||||||
![]() IDEAS Kuala Lumpur | 8.6 Cemerlang 44 ulasan | Lihat |



































































