Pilihan pembatalan percuma jika rancangan berubah
Peroleh ganjaran pada setiap malam anda menginap
Lebih jimat dengan Harga Ahli
Lokasi penginapan berdekatan Jalan Tanjong Katong?
Penginapan dipilih berdasarkan ulasan pengembara sebenar dan populariti dalam kalangan tetamu yang telah menempah penginapan berhampiran Jalan Tanjong Katong melalui Hotels.com. Hotel berhampiran Jalan Tanjong Katong ini sentiasa menawarkan kualiti, lokasi, dan pengalaman pengembara. Dikemas kini terakhir pada 7 Oktober 2026.

1. Hotel Indigo Singapore Katong by IHG
Hotel Indigo Singapore Katong by IHG0.9 km dari Jalan Tanjong Katong
9.6 daripada 10, Luar biasa, (735 ulasan)
Harga ialah RM732
RM878 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

2. Holiday Inn Express Singapore Katong by IHG
Holiday Inn Express Singapore Katong by IHG1 km dari Jalan Tanjong Katong
9.0 daripada 10, Hebat, (1,034 ulasan)
Harga ialah RM486
RM621 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

3. Village Hotel Katong by Far East Hospitality
Village Hotel Katong by Far East Hospitality0.9 km dari Jalan Tanjong Katong
9.0 daripada 10, Hebat, (1,004 ulasan)
Harga ialah RM570
RM684 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Okt - 1 Nov

4. A Hotel Joo Chiat Stay from 7PM to 9AM
A Hotel Joo Chiat Stay from 7PM to 9AMGeylang, 1 km dari Jalan Tanjong Katong
9.0 daripada 10, Hebat, (14 ulasan)
Harga ialah RM283
RM308 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Okt - 13 Okt

5. Hotel Classic by Venue
Hotel Classic by VenueGeylang, 1.1 km dari Jalan Tanjong Katong
8.6 daripada 10, Cemerlang, (736 ulasan)
Harga ialah RM320
RM383 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

6. Grand Mercure Singapore Roxy
Grand Mercure Singapore Roxy0.9 km dari Jalan Tanjong Katong
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM575
RM689 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

7. Ibis Budget Singapore Gold
Ibis Budget Singapore GoldGeylang, 2.2 km dari Jalan Tanjong Katong
8.4 daripada 10, Sangat baik, (161 ulasan)
Harga ialah RM281
RM337 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Okt - 15 Okt

8. Santa Grand Hotel East Coast, a NuVe Group Collection
Santa Grand Hotel East Coast, a NuVe Group Collection1.1 km dari Jalan Tanjong Katong
8.4 daripada 10, Sangat baik, (535 ulasan)
Harga ialah RM437
RM524 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Okt - 13 Okt

9. five6 Hotel Splendour
five6 Hotel SplendourGeylang, 2.2 km dari Jalan Tanjong Katong
8.4 daripada 10, Sangat baik, (850 ulasan)
Harga ialah RM343
RM411 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt

10. Hotel 81 Palace
Hotel 81 Palace1.9 km dari Jalan Tanjong Katong
8.2 daripada 10, Sangat baik, (351 ulasan)
Harga ialah RM253
RM303 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

11. ibis budget Singapore Joo Chiat
ibis budget Singapore Joo ChiatGeylang, 0.8 km dari Jalan Tanjong Katong
8.0 daripada 10, Sangat baik, (739 ulasan)
Harga ialah RM258
RM309 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Okt - 13 Okt

12. Aqueen Hotel Paya Lebar
Aqueen Hotel Paya LebarGeylang, 1.9 km dari Jalan Tanjong Katong
8.2 daripada 10, Sangat baik, (471 ulasan)
Harga ialah RM501
RM601 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Nov - 8 Nov

13. STORIES Joo Chiat, a Hotel by Cove - Paya Lebar, Singapore - NEWLY RENOVATED
STORIES Joo Chiat, a Hotel by Cove - Paya Lebar, Singapore - NEWLY RENOVATEDGeylang, 1.1 km dari Jalan Tanjong Katong
8.0 daripada 10, Sangat baik, (177 ulasan)
Harga ialah RM319
RM348 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

14. Hmlet Essentials Kallang
Hmlet Essentials KallangKallang, 2.5 km dari Jalan Tanjong Katong
8.0 daripada 10, Sangat baik, (49 ulasan)
Harga ialah RM315
RM343 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

15. Venue Hotel - The Lily
Venue Hotel - The LilyGeylang, 0.8 km dari Jalan Tanjong Katong
7.8 daripada 10, Baik, (750 ulasan)
Harga ialah RM261
RM313 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

16. A Hotel Joo Chiat
A Hotel Joo ChiatGeylang, 1 km dari Jalan Tanjong Katong
7.8 daripada 10, Baik, (68 ulasan)
Harga ialah RM304
RM332 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Okt - 15 Okt

17. Four Chain View Hotel
Four Chain View HotelGeylang, 1.1 km dari Jalan Tanjong Katong
6.6 daripada 10, Baik, (185 ulasan)
Harga ialah RM264
RM316 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt

18. ISA Hotel Amber Road
ISA Hotel Amber Road0.8 km dari Jalan Tanjong Katong
6.6 daripada 10, Baik, (10 ulasan)
Harga ialah RM709
RM850 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

19. Amrise Hotel Geylang
Amrise Hotel GeylangGeylang, 2.4 km dari Jalan Tanjong Katong
5.8 daripada 10, (26 ulasan)
Harga ialah RM215
RM258 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt

20. Hotel 81 Premier Princess
Hotel 81 Premier Princess2 km dari Jalan Tanjong Katong
8.2 daripada 10, Sangat baik, (417 ulasan)
Harga ialah RM266
RM319 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Jalan Tanjong Katong
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Hotel Indigo Singapore Katong by IHG | 9.6 Luar biasa 735 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Holiday Inn Express Singapore Katong by IHG | 9.0 Hebat 1,034 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Village Hotel Katong by Far East Hospitality | 9.0 Hebat 1,004 ulasan | Lihat | ||||||
![]() A Hotel Joo Chiat Stay from 7PM to 9AM | 9.0 Hebat 14 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Hotel Classic by Venue | 8.6 Cemerlang 736 ulasan | Lihat |

































































