Pilihan pembatalan percuma jika rancangan berubah
Peroleh ganjaran pada setiap malam anda menginap
Lebih jimat dengan Harga Ahli
Lokasi penginapan berdekatan Stadium Nasional Singapura?
Penginapan dipilih berdasarkan ulasan pengembara sebenar dan populariti dalam kalangan tetamu yang telah menempah penginapan berhampiran Stadium Nasional Singapura melalui Hotels.com. Hotel berhampiran Stadium Nasional Singapura ini sentiasa menawarkan kualiti, lokasi, dan pengalaman pengembara. Dikemas kini terakhir pada 15 Oktober 2026.

1. Hotel Boss
Hotel Boss1.6 km dari Stadium Nasional Singapura
7.8 daripada 10, Baik, (1,341 ulasan)
Harga ialah RM361
RM433 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

2. Hotel Waterloo Singapore - Handwritten Collection
Hotel Waterloo Singapore - Handwritten Collection2.6 km dari Stadium Nasional Singapura
9.0 daripada 10, Hebat, (303 ulasan)
Harga ialah RM640
RM768 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

3. V Hotel Lavender
V Hotel Lavender1.4 km dari Stadium Nasional Singapura
7.8 daripada 10, Baik, (1,003 ulasan)
Harga ialah RM395
RM474 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

4. Hmlet Essentials Kallang
Hmlet Essentials KallangKallang, 0.7 km dari Stadium Nasional Singapura
8.0 daripada 10, Sangat baik, (50 ulasan)
Harga ialah RM315
RM343 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

5. Hotel Traveltine Downtown Singapore, Trademark Collection by Wyndham
Hotel Traveltine Downtown Singapore, Trademark Collection by Wyndham1.1 km dari Stadium Nasional Singapura
8.2 daripada 10, Sangat baik, (478 ulasan)
Harga ialah RM488
RM586 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Nov - 4 Nov

6. five6 Hotel Splendour
five6 Hotel SplendourGeylang, 0.8 km dari Stadium Nasional Singapura
8.4 daripada 10, Sangat baik, (854 ulasan)
Harga ialah RM347
RM416 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Okt - 31 Okt

7. ibis budget Singapore Jasmine
ibis budget Singapore JasmineGeylang, 0.8 km dari Stadium Nasional Singapura
6.0 daripada 10, Baik, (3 ulasan)
Harga ialah RM231
RM277 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

8. Hotel 81 Premier Hollywood
Hotel 81 Premier Hollywood0.7 km dari Stadium Nasional Singapura
7.2 daripada 10, Baik, (659 ulasan)
Harga ialah RM213
RM255 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt

9. Hotel 81 Orchid
Hotel 81 Orchid0.8 km dari Stadium Nasional Singapura
7.6 daripada 10, Baik, (768 ulasan)
Harga ialah RM212
RM254 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

10. Nest Hotel Singapore
Nest Hotel Singapore1.6 km dari Stadium Nasional Singapura
8.4 daripada 10, Sangat baik, (20 ulasan)
Harga ialah RM236
RM283 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

11. The Sultan
The Sultan1.5 km dari Stadium Nasional Singapura
8.2 daripada 10, Sangat baik, (760 ulasan)
Harga ialah RM388
RM423 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Okt - 16 Okt

12. Beverly Hotels Elements
Beverly Hotels Elements1.5 km dari Stadium Nasional Singapura
8.4 daripada 10, Sangat baik, (136 ulasan)
Harga ialah RM439
RM526 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Okt - 16 Okt

13. Dream Chaser Boutique Capsule Hotel
Dream Chaser Boutique Capsule Hotel1.5 km dari Stadium Nasional Singapura
9.2 daripada 10, Hebat, (141 ulasan)
Harga ialah RM274
RM329 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt

14. Weave Suites - Midtown
Weave Suites - Midtown1.4 km dari Stadium Nasional Singapura
9.4 daripada 10, Luar biasa, (14 ulasan)
Harga ialah RM479
RM574 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

15. Fragrance Hotel - Lavender
Fragrance Hotel - Lavender1.4 km dari Stadium Nasional Singapura
6.6 daripada 10, Baik, (70 ulasan)
Harga ialah RM300
RM360 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt

16. ibis budget Singapore Dahlia
ibis budget Singapore Dahlia1.1 km dari Stadium Nasional Singapura
6.0 daripada 10, Baik, (4 ulasan)
Harga ialah RM230
RM276 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

17. ibis budget Singapore Imperial
ibis budget Singapore Imperial1.4 km dari Stadium Nasional Singapura
6.8 daripada 10, Baik, (549 ulasan)
Harga ialah RM331
RM397 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

18. The Quay Hotel Bugis
The Quay Hotel Bugis1.6 km dari Stadium Nasional Singapura
6.6 daripada 10, Baik, (25 ulasan)
Harga ialah RM330
RM393 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Okt - 16 Okt

19. Amrise Hotel
Amrise HotelGeylang, 1.1 km dari Stadium Nasional Singapura
5.2 daripada 10, (30 ulasan)
Harga ialah RM192
RM231 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

20. The Pod at Beach Road
The Pod at Beach Road1.6 km dari Stadium Nasional Singapura
8.4 daripada 10, Sangat baik, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM215
RM257 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Okt - 28 Okt
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Stadium Nasional Singapura
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() The Vagabond Club, Singapore, a Tribute Portfolio Hotel | 9.4 Luar biasa 224 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Weave Suites - Midtown | 9.4 Luar biasa 14 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Pan Pacific Serviced Suites Beach Road, Singapore | 9.4 Luar biasa 782 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Dream Chaser Boutique Capsule Hotel | 9.2 Hebat 141 ulasan | Lihat | ||||||
![]() ANDAZ SINGAPORE, BY HYATT | 9.2 Hebat 1,000 ulasan | Lihat |

































































