Kings Guest House

Kelas hartanah: 2
B&B Douglas di pantai

Pilih tarikh untuk melihat harga

Kings Guest House ialah pilihan penginapan yang bagus di Douglas. Manfaat percuma termasuk Wi-fi, letak kenderaan sendiri, dan sarapan penuh setiap hari dari 7:00 hingga 9:30. Teres dan taman merupakan sorotan lain.

Kemudahan popular

  • Sarapan Percuma
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (4)

  • Pengemasan sekali sepenginapan
  • Di pantai
  • Teres
  • Taman

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Televisyen
  • Taman
  • Teres
  • Pengemasan terhad
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Kelengkapan dandanan diri percuma

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Double Room, 1 Katil Raja (King), Sea View

  • Pemandangan laut
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Deluxe Double Room, 1 Katil Raja (King), Garden View

  • Pemandangan taman
  • 33 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Sea View

  • Pemandangan laut
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Twin Room, 2 Katil Bujang (Single), Garden View

  • Pemandangan taman
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Triple Room, 3 Katil Bujang (Single), Garden View

  • Pemandangan taman
  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 3 Katil Bujang (Single)

Single Room, 1 Katil Bujang (Single), Sea View

  • Pemandangan laut
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)

Loft, 3 Katil Bujang (Single), Sea View

  • Pemandangan laut
  • 28 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 3 Katil Bujang (Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Queens Promenade, Douglas, Isle of Man, IM2 4NL

Tempat berdekatan

  • Pantai Douglas - 1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Trem Kuda Teluk Douglas - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Palace Casino - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Teater Gaiety - 3 min memandu - 1.7 km
  • Muzium Manx - 3 min memandu - 2.3 km

Bergerak

  • Isle of Man (IOM) - 19 min memandu
  • Stesen Feri Douglas - 27 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Thie Bee Coffee Shop - ‬7 min memandu
  • ‪The Crooked Dagger - ‬4 min memandu
  • ‪The Conister Arms (JD Wetherspoon) - ‬3 min memandu
  • ‪The Barbary Coast Grill & Bar - ‬4 min memandu
  • ‪The Coffee Shop - ‬12 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Kings Guest House

  • Kings Guest House ialah pilihan penginapan yang bagus di Douglas. Manfaat percuma termasuk Wi-fi, letak kenderaan sendiri, dan sarapan penuh setiap hari dari 7:00 hingga 9:30. Teres dan taman merupakan sorotan lain.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 12 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
    • Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 10:00

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 23:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan penuh percuma setiap pagi 7:00–9:30

Aktiviti menarik

  • Di pantai

Kemudahan

  • Taman
  • Teres

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 25-inci TV skrin rata
  • Saluran TV digital

Keselesaan di rumah

  • Cerek elektrik

Tidur dengan nyenyak

  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Pancuran mandi sahaja
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma

Lain-lain

  • Sekali sepenginapan

Fi & dasar

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Kings Guest House B&B Douglas
Kings Guest House Douglas
Kings Guest House Bed & breakfast
Kings Guest House Bed & breakfast Douglas
Kings Guest House Douglas
Bed & breakfast Kings Guest House Douglas
Douglas Kings Guest House Bed & breakfast
Kings Guest House B&B
Bed & breakfast Kings Guest House

Soalan lazim

Adakah Kings Guest House menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Kings Guest House mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Kings Guest House?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Kings Guest House?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Kings Guest House?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.

Adakah kasino tersedia di Kings Guest House?

Tidak, inap-sarapan ini tidak mempunyai kasino, namun Palace Casino (7 minit berjalan kaki) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di Kings Guest House dan kawasan berdekatan?

Kings Guest House mempunyai taman.

Apakah suasana di sekitar Kings Guest House?

Kings Guest House terletak di Pantai Douglas, sejauh 7 minit berjalan kaki dari Palace Casino dan 17 minit berjalan kaki dari Teater Gaiety.