VP Jardín de Recoletos

Kelas hartanah: 4
Hotel dengan restoran, berhampiran El Retiro Park

Pilih tarikh untuk melihat harga

Anda akan berada di lokasi yang luar biasa di VP Jardín de Recoletos, cuma 5 minit berjalan kaki dari El Retiro Park dan Puerta de Alcalá. Untuk menjamu selera, tetamu boleh ke Tragaluz Madrid, yang menyajikan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Tambahan lagi, Paseo de la Castellana dan Plaza de Cibeles hanya mengambil masa 10 minit untuk tiba dengan berjalan kaki. Pengembara lain memuji tentang kakitangan. Pengangkutan awam terletak berdekatan: jarak Stesen Retiro ialah 5 minit dan Stesen Colon ialah 6 minit.

Ulasan

9.4 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Kemudahan dobi
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Restoran
  • Sarapan disediakan
  • Letak kenderaan sendiri
  • Perkhidmatan bilik
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Perkhidmatan dobi
  • Dobi layan diri
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Perkhidmatan rencam
  • Tempat simpanan bagasi

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Katil lipat simpan/tambahan
  • Dapur kecil
  • Bilik mandi persendirian
  • Pengemasan harian
  • Kemudahan dobi
  • Pembancuh kopi espreso
Harga semasa ialah RM1,330
RM1,463 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Standard Double Room

9.8 daripada 10
Luar biasa
(36 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Internet berwayar percuma

Double Room Single Use

8.0 daripada 10
Sangat baik
(3 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Internet berwayar percuma

Triple Room

  • Pemandangan bandar
  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single) dan 1 Katil Sofa Bujang
  • Internet berwayar percuma

Suite, Terrace

9.2 daripada 10
Hebat
(5 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 45 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Internet berwayar percuma

Suite With Terrace

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Internet berwayar percuma

Standard Room

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Ratu (Queen)
  • Internet berwayar percuma

Triple Room

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Sofa Bujang dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Internet berwayar percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
C/ Gil de Santivañes, 6, Madrid, Madrid, 28001

Tempat berdekatan

  • Paseo de la Castellana - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • El Retiro Park - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Puerta de Alcalá - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Plaza de Cibeles - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Gran Via - 13 min berjalan kaki - 1.1 km

Bergerak

  • Madrid (MAD-Adolfo Suárez Madrid-Barajas) - 20 min memandu
  • Stesen Madrid Recoletos - 3 min berjalan kaki
  • Stesen Madrid Atocha - 22 min berjalan kaki
  • Stesen Atocha Cercanías - 24 min berjalan kaki
  • Stesen Retiro - 5 min berjalan kaki
  • Stesen Colon - 6 min berjalan kaki
  • Stesen Serrano - 7 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Cappuccino - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Ramsés - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Patio de Leones - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪The Library - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Sala De Despecho - ‬3 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

VP Jardín de Recoletos

  • Anda akan berada di lokasi yang luar biasa di VP Jardín de Recoletos, cuma 5 minit berjalan kaki dari El Retiro Park dan Puerta de Alcalá. Untuk menjamu selera, tetamu boleh ke Tragaluz Madrid, yang menyajikan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Tambahan lagi, Paseo de la Castellana dan Plaza de Cibeles hanya mengambil masa 10 minit untuk tiba dengan berjalan kaki. Pengembara lain memuji tentang kakitangan. Pengangkutan awam terletak berdekatan: jarak Stesen Retiro ialah 5 minit dan Stesen Colon ialah 6 minit.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 43 bilik
    • Setinggi 4 tingkat

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma dan akses Internet berwayar di tempat awam
    • Wi-fi percuma dan akses Internet berwayar dalam bilik

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (EUR25 sehari)
    • Parkir mudah diakses kerusi roda di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan pesanan masak (surcaj) 7:00–11:00 pada hari biasa dan 8:00–11:00 pada hujung minggu
  • Restoran
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Aktiviti menarik

  • Basikal sewa berhampiran

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan rencam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Tempat simpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Dibina pada 1999
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Lawatan & aktiviti milik tempatan & terurus
  • Pendidikan budaya & ekosistem tempatan
  • Sekurang-kurangnya 80% cahaya daripada LED

Kebolehcapaian

  • Mudah diakses kerusi roda
  • Lif
  • Tempat letak kenderaan yang boleh diakses kerusi roda
  • Meja pendaftaran yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Restoran yang boleh diakses dengan kerusi roda

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen skrin rata
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Bar mini
  • Pembancuh kopi espreso
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi rendaman
  • Tab mandi atau pancuran
  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri berjenama
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma serta Internet berwayar

Makanan dan minuman

  • Peti Sejuk
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Dapur kecil

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik

Ciri istimewa

Tempat Makan

Tragaluz Madrid - restoran ini menyajikan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Dibuka setiap hari

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan pesanan masak ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 23 untuk dewasa dan EUR 23 untuk kanak-kanak

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Katil lipat simpan boleh didapati dengan dikenakan bayaran sebanyak EUR50 semalam

Parkir

  • Kos letak kenderaan sendiri adalah EUR25 sehari

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api, pengesan asap, dan sistem keselamatan di tapak.
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+).
Caj atau dasar pembatalan istimewa boleh dikenakan bagi tempahan kumpulan (lebih daripada 8 bilik untuk hartanah / tarikh penginapan yang sama).
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Hartanah ini mempunyai hak untuk melakukan prapengesahan kepada kad kredit tetamu sebelum ketibaan.
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 1000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.

Juga dikenali sebagai

Jardin De Recoletos Hotel Madrid
Jardin De Recoletos Madrid
VP Jardín Recoletos
VP Jardín Recoletos Hotel
VP Jardín Recoletos Hotel Madrid
VP Jardín Recoletos Madrid
VP Recoletos
VP Jardín de Recoletos Hotel
VP Jardín de Recoletos Madrid
VP Jardín de Recoletos Hotel Madrid

Soalan lazim

Adakah VP Jardín de Recoletos menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, VP Jardín de Recoletos mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di VP Jardín de Recoletos?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di VP Jardín de Recoletos?

Ya. Letak kenderaan sendri mengencaj caj EUR25 sehari.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di VP Jardín de Recoletos?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Adakah kasino tersedia di VP Jardín de Recoletos?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Kasino Gran Via (16 minit berjalan kaki) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di VP Jardín de Recoletos dan kawasan berdekatan?

Bergembira pada bulan-bulan yang lebih panas dengan aktiviti berdekatan seperti berbasikal.

Adakah terdapat restoran di VP Jardín de Recoletos atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah, Tragaluz Madrid.

Adakah VP Jardín de Recoletos mempunyai bilik dengan tab panas persendirian?

Ya, setiap bilik mempunyai tab mandi rendaman dalam.

Adakah VP Jardín de Recoletos mempunyai bilik untuk memasak sendiri dilekangkapi dengan dapur atau dapur kecil?

Ya, dapur kecil tersedia dalam setiap bilik dan turut menyertakan peti sejuk, ketuhar gelombang mikro dan pembancuh kopi espreso.

Apakah suasana di sekitar VP Jardín de Recoletos?

VP Jardín de Recoletos terletak di Salamanca, sejauh 5 minit berjalan kaki dari Stesen Retiro dan 4 minit berjalan kaki dari El Retiro Park.

Ulasan

VP Jardín de Recoletos Ulasan

9.4

Luar Biasa

9.6

Kebersihan

9.6

Lokasi

9.6

Kakitangan & perkhidmatan

9.4

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent location, nice and clean room, comfortable bed
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ha sido por más de 15 años nuestro hotel en nuestras visitas a Madrid y cada vez compruebo su calidad en todo !
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Frukosten var supergod. Man beställde det man ville ha av personalen, nyttigt och bra utbud. Speciellt franska omeletten och avocado tomten.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Todo muy bien pero sobretodo el personal de recepción increíbles, un gran servicio Felicidades
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Breakfast was great! The restaurant is so cute! Location was excellent! Very close to restaurants and a lot of attractions. In a great neighborhood very safe!
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

Hotel tres estrellas. Está viejo y muy caro
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Nice simple hotel, great location.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Buen hotel y muy bien ubicado
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Beautiful hotel in a great location and wonderful staff! We will stay here on our return trip to Madrid.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

súper buena ubicación
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

El hotel bien ubicado, habitación limpia y amplia. Desayuno excelente
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

La ubicación muy buena! El personal muy amable y servicial. Pero le falta el lobby y no tiene alberca.
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

Ac descompuesto y el precio x noche no lo vale
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent location
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Siempre elijo este hotel para hospedarne en Madrid
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

La ubicación la mejor!! Aunque me encantan estar en un hotel que tenga un lobby con bar y ambiente; fue increíble todo! Volvería y muy bien el servicio siempre atentos y amables.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Muy buen hotel, excelente ubicación, la habitación con nevera, estufa y microondas es conveniente
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel custo benefício muito bem localizado
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Muy buena experiencia. El cuarto muy bueno, amplio y cómodo.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nos hemos quedado en este hotel por mas de 10 años en nuestros viajes a Madrid, nos parece inmejorable en ubicación, servicio y comodidad
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Habitación grande y cómoda . Ropa de cama y toallas espectaculares
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excelente atención por parte del personal, ubicación perfecta
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

It was a perfect stay.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Muy buena ubicación
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

El personal muy amable y la limpieza buena