Hotel Astoria Sorrento

Kelas hartanah: 4
Hotel dengan restoran, berhampiran Piazza Tasso

Pilih tarikh untuk melihat harga

Anda akan berada di lokasi yang luar biasa di Hotel Astoria Sorrento, cuma 5 minit berjalan kaki dari Piazza Tasso dan Corso Italia. Anda boleh bersantai dan menikmati minuman di bar/ruang istirahat, serta restoran tempat yang sesuai untuk menjamu selera. Sorotan lain termasuk teres dan taman. Pengembara lain memuji tentang kakitangan dan lokasi pusat.

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Sarapan Percuma
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Berhampiran pantai
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Akses kolam renang terbuka
  • Letak kenderaan valet
  • Letak kenderaan sendiri
  • Perkhidmatan bilik
  • Teres
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Taman
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Perkhidmatan dobi

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Taman
  • Teres
  • Pengemasan harian
  • Pembancuh kopi/teh
  • Lif

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Classic Double or Twin Room

9.2 daripada 10
Hebat
(29 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Classic Triple Room

9.6 daripada 10
Luar biasa
(7 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Classic Double Room Single Use, 1 Katil Kelamin (Double)

10.0 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 6
  • Wi-Fi percuma

Double or twin classic

  • 20 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Via Santa Maria delle Grazie 24, Sorrento, NA, 80067

Tempat berdekatan

  • Piazza Sant'Antonino - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Piazza Tasso - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Taman Villa Comunale - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Corso Italia - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Lif Sorrento - 3 min berjalan kaki - 0.3 km

Bergerak

  • Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 93 min memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Naples (NAP) - 101 min memandu
  • Stesen Sorrento - 7 min berjalan kaki
  • Stesen Sant'Agnello - 27 min berjalan kaki
  • S. Agnello - 28 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Fauno Bar - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Bar del Carmine - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Bar Syrenuse - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Horse shoe Scottish pub - ‬1 min berjalan kaki
  • Pizzeria Aurora

Tentang hartanah ini

Hotel Astoria Sorrento

  • Anda akan berada di lokasi yang luar biasa di Hotel Astoria Sorrento, cuma 5 minit berjalan kaki dari Piazza Tasso dan Corso Italia. Anda boleh bersantai dan menikmati minuman di bar/ruang istirahat, serta restoran tempat yang sesuai untuk menjamu selera. Sorotan lain termasuk teres dan taman. Pengembara lain memuji tentang kakitangan dan lokasi pusat.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 43 bilik
    • Setinggi 4 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Daftar masuk/keluar ekspres tersedia
    • Masa daftar keluar adalah 11:30
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
DONE

Kanak-kanak

    • Sehingga 2 orang kanak-kanak (berumur 2 tahun ke bawah) boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada
    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap (anjing dan kucing sahaja, 1 ekor, sehingga 10 kg setiap haiwan peliharaan)
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
    • Sekatan dikenakan*
    • Haiwan kesayangan mesti diawasi
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (EUR25 sehari)
    • Letak kenderaan valet di tapak hartanah (EUR25 sehari)
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma setiap pagi 7:00–10:00
  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Aktiviti menarik

  • Berhampiran pantai
  • Akses kepada kolam renang terbuka berdekatan
  • Basikal sewa berhampiran
  • Aktiviti belayar berhampiran

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan rencam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Tempat simpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Porter/tukang angkut

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Dibina pada 1980
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Taman
  • Teres
  • Televisyen di ruang bersama

Kebolehcapaian

  • Mudah diakses kerusi roda
  • Lif

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen LCD
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Bar mini
  • Pembancuh kopi/teh
  • Cerek elektrik

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma
  • Telefon

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 31 Mac, EUR 0.00 seorang, semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 18 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 31 Oktober, EUR 4.00 seorang, semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 18 tahun tahun.

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan.

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Parkir

  • Kos letak kenderaan sendiri adalah EUR25 sehari
  • Kos letak kenderaan valet adalah EUR25 sehari

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 5000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Nombor Pendaftaran Hartanah IT063080A17EDFQVI8

Kelas hartanah

Hartanah ini telah menerima penarafan bintang rasmi daripada the local rating authority.

Juga dikenali sebagai

Astoria Hotel Sorrento
Astoria Sorrento
Astoria Sorrento Hotel
Hotel Astoria Sorrento
Sorrento Astoria Hotel
Sorrento Hotel Astoria
Hotel Astoria Sorrento Sorrento
Astoria Sorrento Sorrento
Hotel Astoria Sorrento Hotel
Hotel Astoria Sorrento Sorrento
Hotel Astoria Sorrento Hotel Sorrento

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Astoria Sorrento?

Ya, kucing dan anjing dialu-alukan, dengan had sebanyak 1 ekor dan berat maksimum 10 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel Astoria Sorrento?

Ya. Letak kenderaan sendri mengencaj caj EUR25 sehari. Letak kenderaan valet mengenakan caj EUR25 sehari.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Astoria Sorrento?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 11:30. Daftar masuk dan daftar keluar ekspres serta daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di Hotel Astoria Sorrento dan kawasan berdekatan?

Bergembira dengan aktiviti yang berdekatan seperti berbasikal dan lawatan bot. Nikmati kemudahan seperti taman dan akses kepada kolam renang terbuka berdekatan.

Adakah terdapat restoran di Hotel Astoria Sorrento atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar Hotel Astoria Sorrento?

Hotel Astoria Sorrento terletak berdekatan Pantai Leonelli di Pusat Bandar Sorrento, sejauh 7 berjalan kaki dari Stesen Sorrento dan 13 minit berjalan kaki dari Pantai Sorrento. Pengembara mengatakan kawasan tempatan berada di tengah sesuai untuk membeli-belah.

Ulasan

Hotel Astoria Sorrento Ulasan

8.8

Cemerlang

9.2

Kebersihan

9.4

Lokasi

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel maravilhoso! A equipe é muito prestativa e atenciosa. O quarto é amplo, confortável para três pessoas, e o ar-condicionado funciona muito bem. A localização é excelente e o café da manhã é variado e de ótima qualidade. Recomendo e voltaria a me hospedar.
Marcelle, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Muito bom! Desde a equipe da recepção até a equipe da limpeza. Todos foram super simpáticos. Ótima localização. Ótimo tudo ! Super indico. Agradeço pela estadia.
vinicyus, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Muy buen desayuno, hotel muy bien ubicado
aquiles, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Bra läge, trevlig personal, rent och fräscht!
Emma, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Bra frukost och toppenläge. Mysigt & lagomt stort hotell😊
Trevlig trädgård
Anna, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

excellent service very central hotel amazing staff
julio, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Enjoyed the hotel!
Louis, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Breakfast was excellent. Location was close to restaurants and shopping.
Darlene, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean rooms, very helpful and pleasant staff, wifi is available, great location to all the shops.
DeAnna, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location and helpful staff.
Room view
Wednesday night dinner
View from the port.
Matthew, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This hotel was excellent, the staff were wonderful, and very helpful. The garden bar was lovely. Breakfast had a large selection of lovely food and beverages
Garry, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location, and amazing staff...especially Francesco at the bar!
Robert, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Friendly & helpful staff ! Great location and spacious room.
Jane, perjalanan 7 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Clean rooms and good staff
Chitvan, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This centrally located hotel was convenient, clean, with comfortable beds, very friendly and accommodating staff, and a fresh breakfast daily with great variety. Highly recommend.
sara, perjalanan 7 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Central location. Good breakfast to set you up for the day.
Mark, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

So cute!
Christian, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This is an absolute GEM! Highly recommend. They have a private garden with a bar in the center of Sorrento. The staff were amazing. Felt like family.
Jonathan, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

We visited as a family of 3 adults and we stayed in the newer addition to the hotel. It was very new and very clean. The beds were comfortable and the staff were friendly and there were lots of outdoor seating options. The pool was small, but very clean and in a nice outdoor space with a nice view. The breakfast buffet had lots of options and was plentiful. I would highly recommend this hotel.
Sherri, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Fantastic staff, very friendly and welcoming! Room was very clean, bed was comfortable. Great location to many restaurants and shops. Would stay here again and would highly recommend.
Tammy, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Awesome location. Staff were extra accommodating. Let us check in early and stored our luggage for us after checkout so we could enjoy more of Sorrento.
Jamie, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Gfeat property, not great breakfast
Maria, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Very nice and clean but very noisy. If you have trouble sleeping like me not a good place. Everything else was great.
Michael, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Me encanto!, excelente servicio al cliente,super limpio y ordenado,habitación perfecta, cerca de todo y esta super bonito. Altamente recomendado y claro que volvere pronto
ROCIO ISABEL, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Fin morgenmad med pænt udvalg bla røræg og bacon. Super venligt og behjælpelig personale. Et stort værelse på 6. sal med en balkon delt med andre værelser med cafe borde. God beliggenhed i Sorrentos gamle bydel tæt på restauranter og gågader.
Ulrik, perjalanan 3 malam