SH Colon Valencia Hotel

Kelas hartanah: 4
Hotel dengan restoran, berhampiran Plaza del Ayuntamiento

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di SH Colon Valencia Hotel, anda berada dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Plaza del Ayuntamiento dan Pasar Seni. Restoran merupakan tempat yang sempurna untuk menjamu selera, dan selepas mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam, anda boleh bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Tambahan lagi, Katedral Valencia dan Zoo Bioparc Valencia hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengembara lain menyukai kakitangan dan lokasi pusat. Pengangkutan awam terletak berdekatan: jarak Stesen Xativa ialah 3 minit dan Stesen Colon ialah 6 minit.

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Bar

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Sarapan disediakan
  • Pusat kecergasan
  • 3 bilik mesyuarat
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Stesen komputer
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Dobi layan diri
  • Kakitangan berbilang bahasa

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengemasan harian
  • Kemudahan dobi
  • Bar mini
  • Tab mandi atau pancuran
  • Perkhidmatan TV digital
Harga semasa ialah RM601
RM661 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Sep - 21 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Standard Room, City View

8.4 daripada 10
Sangat baik
(9 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Ratu (Queen)

Premium Room

8.4 daripada 10
Sangat baik
(15 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Standard Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(64 ulasan)
  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Double Room Single Use

9.2 daripada 10
Hebat
(9 ulasan)
  • 19 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Standard Double Room Single Use, City View

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Ratu (Queen)

Premium Double Room Single Use

  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Bilik

  • Boleh menampung 4

Bilik

  • Boleh menampung 4

Bilik

  • Boleh menampung 4

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Carrer de Colón 6, Valencia, 46004

Tempat berdekatan

  • Plaza de Toros de Valencia - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Plaza del Ayuntamiento - 5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Universiti Valencia - 6 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Pasar Seni - 11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Katedral Valencia - 11 min berjalan kaki - 1.0 km

Bergerak

  • Valencia (VLC) - 14 min memandu
  • Stesen Valencia North - 3 min berjalan kaki
  • Valencia (YJV-Stesen Kereta Api Valencia-Joaquin Sorolla) - 14 min berjalan kaki
  • Stesen Valencia Joaquín Sorolla - 16 min berjalan kaki
  • Stesen Xativa - 3 min berjalan kaki
  • Stesen Colon - 6 min berjalan kaki
  • Stesen Bailen - 9 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪McDonald's - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Los Toneles - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Pans & Company - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Taco Bell - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪TKO Tacos - ‬3 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

SH Colon Valencia Hotel

  • Apabila anda menginap di SH Colon Valencia Hotel, anda berada dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Plaza del Ayuntamiento dan Pasar Seni. Restoran merupakan tempat yang sempurna untuk menjamu selera, dan selepas mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam, anda boleh bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Tambahan lagi, Katedral Valencia dan Zoo Bioparc Valencia hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengembara lain menyukai kakitangan dan lokasi pusat. Pengangkutan awam terletak berdekatan: jarak Stesen Xativa ialah 3 minit dan Stesen Colon ialah 6 minit.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 91 bilik
    • Setinggi 8 tingkat

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))

Tempat letak kereta

    • Parkir terhad di tapak hartanah
    • Garaj di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet (surcaj) setiap hari 7:30–10:30
  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat

Bekerja jauh dari rumah

  • 3 bilik mesyuarat
  • Stesen komputer

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan rencam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Kemudahan dobi
  • Tempat simpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Dibina pada 2014
  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Pusat kecergasan
  • Dewan sambutan

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 33-inci TV skrin rata
  • Saluran TV digital

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan
  • Bar mini
  • Cerek elektrik

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))
  • Telefon

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik

Ciri istimewa

Anugerah dan gabungan

Sustainability Certifications
This property is certified by this third-party sustainability certification scheme: Bioscore Sustainability. For more information on what this certification requires and verifies, please visit their website.

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan bufet ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 17.5 seorang
  • Daftar keluar lewat boleh diaturkan dengan caj tambahan

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pengesan asap di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia.
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 1000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Nombor Pendaftaran Hartanah CV-H01348-V

Juga dikenali sebagai

SH Colon
SH COLÓN VALENCIA
SH Colon Valencia Hotel Hotel
SH Colon Valencia Hotel Valencia
SH Colon Valencia Hotel Hotel Valencia

Soalan lazim

Adakah SH Colon Valencia Hotel menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, SH Colon Valencia Hotel mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di SH Colon Valencia Hotel?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di SH Colon Valencia Hotel?

Ya. Ruang parkir mungkin terhad.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di SH Colon Valencia Hotel?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. Daftar keluar lewat tersedia dengan caj.

Adakah kasino tersedia di SH Colon Valencia Hotel?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Casino Cirsa Valencia (6 minit memandu) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di SH Colon Valencia Hotel dan kawasan berdekatan?

Kekalkan rutin senaman harian anda di gimnasium.

Adakah terdapat restoran di SH Colon Valencia Hotel atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar SH Colon Valencia Hotel?

SH Colon Valencia Hotel terletak di Pusat Bandar Valencia, sejauh 3 minit berjalan kaki dari Stesen Xativa dan 6 minit berjalan kaki dari Plaza del Ayuntamiento. Pengembara mengatakan kawasan ini berada di tengah dan bagus untuk membeli-belah.