Dye House

Kelas hartanah: 2
Hotel di Providence

Pilih tarikh untuk melihat harga

Dye House terletak dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Pusat Konvensyen Pulau Rhode dan Universiti Brown. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Tambahan lagi, Kolej Providence dan Zoo Roger Williams Park hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan.

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (1)

  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat duduk berasingan
  • Pembancuh kopi/teh
  • Bar mini
  • Perkhidmatan TV digital
  • Peralatan tempat tidur premium
Harga semasa ialah RM484
RM795 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Pilihan bilik

Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
46 Dike St, Providence, RI, 02909

Tempat berdekatan

  • Olneyville Library - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Riverside Park - 10 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Universiti Johnson and Wales - 1 min memandu - 2.5 km
  • Amica Mutual Pavilion - 2 min memandu - 3.2 km
  • Pusat Seni WaterFire - 2 min memandu - 2.2 km

Bergerak

  • Providence, RI (PVD-T.F. Green) - 15 min memandu
  • Pawtucket, RI (SFZ-North Central State) - 22 min memandu
  • North Kingstown, RI (NCO-Quonset State) - 30 min memandu
  • Norwood, MA (OWD-Norwood Memorial) - 38 min memandu
  • New Bedford, MA (EWB-New Bedford Regional) - 41 min memandu
  • Newport, RI (NPT-Newport State) - 64 min memandu
  • Stesen Providence - 10 min memandu
  • Stesen South Attleboro - 19 min memandu
  • Stesen Attleboro - 26 min memandu

Restoran

  • ‪Olneyville New York System Restaurant - ‬5 min berjalan kaki
  • ‪Thermia - ‬9 min berjalan kaki
  • ‪Dunkin' - ‬7 min berjalan kaki
  • ‪7-Eleven - ‬7 min berjalan kaki
  • ‪Burger King - ‬6 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Dye House

  • Dye House terletak dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Pusat Konvensyen Pulau Rhode dan Universiti Brown. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Tambahan lagi, Kolej Providence dan Zoo Roger Williams Park hanya mengambil masa yang singkat untuk tiba dengan menaiki kenderaan.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 3 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Umur minimum daftar masuk - 21 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan butiran kunci pintar; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
    • Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 21
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap ((anjing sahaja)*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
    • Mangkuk makanan dan air tersedia
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Perkhidmatan

  • Meja depan maya

Kebolehcapaian

  • Laluan pintu masuk bebas tangga
  • Ambal ruang di dalam bilik

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 32-inci TV Pintar
  • Saluran TV digital
  • Perkhidmatan penstriman

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan
  • Bar mini
  • Pembancuh kopi/teh

Tidur dengan nyenyak

  • Peralatan tempat tidur hipoalergenik
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Katil busa memori

Aktiviti untuk dinikmati

  • Dilengkapkan perabot secara berasingan dan dihias secara berasingan
  • Tempat duduk berasingan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri berjenama
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Berus gigi dan ubat gigi (atas permintaan)
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma
  • Kerusi meja

Lain-lain

  • Kemasukan kunci mudah alih
  • Buku panduan/pengesyoran
  • Peta tempatan

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit: USD40 setiap penginapan, sepenginapan

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak USD75.00 setiap penginapan, sepenginapan

Dasar

Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Nombor Pendaftaran Hartanah RE.05720-STR

Juga dikenali sebagai

Dye House Hotel
Dye House Providence
Dye House Hotel Providence

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Dye House?

Ya, anjing dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak USD75.00 setiap penginapan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Mangkuk makanan dan air tersedia.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Dye House?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Dye House?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Adakah kasino tersedia di Dye House?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Bally's Lincoln (12 minit memandu) terletak berdekatan.

Apakah suasana di sekitar Dye House?

Dye House terletak di Olneyville, sejauh 17 minit berjalan kaki dari Mt. Pleasant Memorial Park.