B&B Hotel Olhao Algarve

Kelas hartanah: 3
Hotel dalam jarak mudah sampai dari Pelabuhan Olhao

Pilih tarikh untuk melihat harga

B&B Hotel Olhao Algarve terletak dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Pelabuhan Olhao dan Marina Faro. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Meja depan 24/7
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (6)

  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Sarapan disediakan
  • Wi-fi di lobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Tempat simpanan bagasi

Keselesaan seperti di rumah (5)

  • Bilik mandi persendirian
  • Lif
  • Bar mini
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Pengering rambut
Harga semasa ialah RM298
RM334 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Standard Double Room

9.4 daripada 10
Luar biasa
(29 ulasan)
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Premier Double Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Standard Twin Room

9.0 daripada 10
Hebat
(12 ulasan)
  • 17 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Family Room

8.4 daripada 10
Sangat baik
(5 ulasan)
  • 22 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single)

Double Plus Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Twin Room

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Av D Joao VI 100, Olhao, Faro District, 8700 136

Tempat berdekatan

  • Taman Semula Jadi Ria Formosa - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Pelabuhan Olhao - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Kapel Santa Perawan Soledade - 15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Taman Semula Jadi Ria Formosa - 16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Pasar Olhao Municipal - 17 min berjalan kaki - 1.4 km

Bergerak

  • Faro (FAO-Lapangan Terbang Antarabangsa Faro) - 23 min memandu
  • Stesen Loule - 22 min memandu
  • Stesen Faro - 23 min memandu
  • Stesen Kereta Api Conceição - 24 min memandu

Restoran

  • ‪Pronto A Comer "O Tacho - ‬11 min berjalan kaki
  • ‪Pastelaria Padaria "O Forno - ‬11 min berjalan kaki
  • ‪Dulci Caffé - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Novo Oceano - ‬18 min berjalan kaki
  • ‪Sushi Moment's - ‬10 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

B&B Hotel Olhao Algarve

  • B&B Hotel Olhao Algarve terletak dalam lingkungan 15 minit pemanduan dari Pelabuhan Olhao dan Marina Faro. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 89 bilik

Tiba/Pulang

    • Daftar masuk bermula jam 14:00
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap ((anjing dan kucing sahaja)*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan

Internet

    • Wi-fi di tempat awam*
    • Wi-fi percuma dalam bilik

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri berbumbung percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet (surcaj) setiap hari 6:30–10:30

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 13
  • Laluan pintu masuk bercahaya

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan
  • Bar mini

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengering rambut

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma

Lain-lain

  • Atas permintaan
  • Peti besi dalam bilik

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 31 Mac, EUR 1.00 seorang, semalam, sehingga 5 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 16 tahun tahun.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 31 Oktober, EUR 2.00 seorang, semalam, sehingga 5 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 16 tahun tahun.

Kemudahan tambahan

  • Wi-fi tersedia di tempat awam dengan caj tambahan
  • Sarapan bufet ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 8 untuk dewasa dan EUR 4 untuk kanak-kanak

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR20 setiap haiwan kesayangan, semalam

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

B B HOTEL Olhao Algarve
B&B HOTEL Olhao Algarve Hotel
B&B HOTEL Olhao Algarve Olhao
B&B HOTEL Olhao Algarve Hotel Olhao

Soalan lazim

Adakah B&B Hotel Olhao Algarve menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, B&B Hotel Olhao Algarve mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di B&B Hotel Olhao Algarve?

Ya, kucing dan anjing dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak EUR20 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di B&B Hotel Olhao Algarve?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di B&B Hotel Olhao Algarve?

Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah suasana di sekitar B&B Hotel Olhao Algarve?

B&B Hotel Olhao Algarve terletak sejauh 19 minit berjalan kaki dari Pasar Olhao Municipal dan 19 minit berjalan kaki dari Taman Semula Jadi Ria Formosa.

Ulasan

B&B Hotel Olhao Algarve Ulasan

9.0

Hebat

9.4

Kebersihan

9.0

Kemudahan

9.4

Kakitangan & perkhidmatan

9.2

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great stay- helpful staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

It was an amazing stay, great staff, great location.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Good Hotel
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Good location , it is not actually in Faro. It is in Olhalo. We had a very authentic experience in the old city.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Nice breakfast, nice housekeepers.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The best
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

We stayed at B&B Hotel Olhão for two nights and had a very enjoyable experience. The hotel was clean, comfortable, and in a great location. The staff were especially friendly and helpful throughout our stay. The free parking was a real bonus and made everything much more convenient. The only minor issue was that the pillows were a little too thin for our liking, but when we mentioned it to the staff, they were happy to provide extra pillows straight away, which solved the problem. Overall, it was a great stay with excellent customer service and good value for money. We would happily stay here again and would recommend it to others visiting Olhão.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Parkplatz im Parkhaus (Einkaufszentrum) inkludiert, Qualität des Frühstücks besser als auf den ersten Blick erwartet, Hotelausstattung für 1-2 Nächte in Nähe von Faro ausreichend
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

I liked it
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Gute Lage. Kostenlose Nutzung des Parkhauses. Sehr zentral.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean room, good location, staff weren’t the friendliest but they did the job
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Hotel all’interno di un centro commerciale. Molto comodo per tutte le necessità. Si parcheggia all’interno del centro commerciale nei posti riservati all’hotel. Distante circa 20 minuti da Faro. Colazione nella media.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

This is an interesting hotel, conveniently located on top of a shopping mall with a grocery store. We took advantage of the free parking underneath and free coffee 24/7 in the lobby. The rooms are sparse but the beds and room temps were very comfortable.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Das hotel war super sauber, der Personal sehr freundlich und hilfsbereit. Ich komme wieder, es hat mir gut gefallen. 👍
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

What was unique, was that it was attached to an indoor shopping mall. The kind of mall you would find in the states.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Checked in earlier then expected and customer service is top notch
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Modern hotel located in multi-level shopping centre with free parking. All interactions with staff members were positive experiences. Early access to our spacious room was a bonus. Only negative in our overnight stay was the very disappointing breakfast buffet.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Très propre. Stationnement intérieur gratuit avec accès en ascenseur pour atteindre l’hôtel. Très apprécié d’avoir des commodités proches, car les chambres sont substituées aux dernières étage d’un centre d’achat. Très bon déjeuner avec choix multiples.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Super mooi hotel! We hadden met onze dochter een familie kamer met 2x een 2 persoonbed. Hele fijne bedden en een heerlijke douch. Parkeren kan voor de deur, maar je kan ook in de garage parkeren en nummerplaat doorgeven. Het ontbijt was goed, maar kan iets beter.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Tudo impecável
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Good location
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I regret being there for 24 hrs only, great hotel on great location. Hotel is located on a mall, very convenient. Shout out to Pedro at front dest, he made our check in and stay so amooth and easy....very kind guy!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel muito bom, boa localização, quarto confortável,
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

hôtel au dernier étage du centre commercial pas de fenêtre sur l'extérieur un peu angoissant d'être enfermé dans ces cubes bruyant jusqu'à 22 h heure de fermeture des magasins bon petit déjeuné parking souterrain gratuit
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great place