Seluruh pangsapuri

Líbere Córdoba Tendillas

Kelas hartanah: 4
Pangsapuri pusat bandar raya dalam jarak mudah sampai dari Masjid–Katedral Córdoba

Pilih tarikh untuk melihat harga

Líbere Córdoba Tendillas menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Masjid–Katedral Córdoba. Pangsapuri menampilkan bonus seperti mesin basuh, peti sejuk, dan ketuhar gelombang mikro.

Ulasan

9.4 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Kemudahan dobi
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Kemudahan utama (5)

  • 22 pangsapuri bebas asap rokok
  • Pengemasan setiap minggu
  • Sarapan disediakan
  • Penyaman udara
  • Lokar tersedia

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Katil bayi percuma
  • Dapur
  • Bilik mandi persendirian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Lif
  • Perkhidmatan TV kabel
Harga semasa ialah RM294
RM323 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik

Studio

  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Standard Studio

  • 26 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Murphy Kelamin

Apartment, 1 Bedroom

  • 38 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Family Apartment, 1 Bedroom

10.0 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • 31 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Apartment, 2 Bedrooms

9.6 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • 43 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Basic Studio

  • 25 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Apartment one bedroom 2 people

  • 38 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Apartment 1 bedroom 4 people

  • 31 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Bilik

  • Boleh menampung 10

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Calle Málaga 2, Córdoba, 14003

Tempat berdekatan

  • Tendillas Plaza - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Calleja de las Flores - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Plaza de la Corredera - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Plaza del Potro - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Masjid–Katedral Córdoba - 10 min berjalan kaki - 0.9 km

Bergerak

  • Cordoba (ODB) - 35 min memandu
  • Stesen Córdoba - 14 min berjalan kaki
  • Cordoba (Stesen Kereta Api XOJ-Cordoba Central) - 15 min berjalan kaki
  • Stesen University Campus of Rabanales - 27 min memandu

Restoran

  • ‪Starbucks - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Norte y Sur Taberna Selecta - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Bar Correo - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Qahwa Nest - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Tendillas 5 - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Líbere Córdoba Tendillas

  • Líbere Córdoba Tendillas menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Masjid–Katedral Córdoba. Pangsapuri menampilkan bonus seperti mesin basuh, peti sejuk, dan ketuhar gelombang mikro.

Sekilas pandang

Saiz hartanah

    • 22 pangsapuri
    • Setinggi 5 tingkat

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
    • Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
    • Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap ((anjing sahaja)*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))

Tempat letak kereta

    • Parkir di luar tapak hartanah sejauh 400 meter (EUR16 sehari); tempahan diperlukan

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Internet

  • Wi-fi percuma, dengan kelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti)

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Parkir 24 jam di luar tapak hartanah sejauh 400 meter (EUR16 sehari)

Mesra keluarga

  • Katil bayi percuma

Dapur

  • Peti Sejuk
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Pembakar Roti
  • Peti sejuk beku
  • Peralatan membersih
  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur

Tempat makan

  • Sarapan Eropah tersedia dengan bayaran 9:00–13:00 pada hari minggu dan 9:00–13:00 pada hujung minggu: EUR 9.75 untuk dewasa dan EUR 9.75 untuk kanak-kanak
  • Meja makan

Bilik tidur

  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • Pancuran mandi
  • Sabun
  • Tisu tandas
  • Syampu
  • Tuala disediakan
  • Pengering rambut

Hiburan

  • TV Pintar 50 inci dengan perkhidmatan kabel

Dobi

  • Mesin basuh

Ruang bekerja

  • Ruang komputer riba

Keselesaan

  • Penyaman Udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
  • Mesra haiwan kesayangan
  • EUR 22 setiap haiwan kesayangan semalam
  • Hanya anjing dialu-alukan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 119
  • Kalis bunyi
  • Boleh diakses guna kerusi roda (terhad)
  • Laluan ke lif yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pengemasan
  • Peti Besi
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Meja depan maya
  • Lokar tersedia

Sorotan lokasi

  • Di pusat bandar raya

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • 22 bilik
  • 5 tingkat

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan Eropah ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 9.75 untuk dewasa dan EUR 9.75 untuk kanak-kanak
  • Daftar masuk awal boleh diaturkan dengan caj tambahan sebanyak EUR17 (tertakluk kepada ketersediaan)
  • Daftar keluar lewat boleh diaturkan dengan caj tambahan sebanyak EUR17 (tertakluk kepada ketersediaan)

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR22 setiap haiwan kesayangan, semalam

Parkir

  • Tempat letak kenderaan tersedia berhampiran pada kos EUR16 sehari (sejauh 400 meter; dibuka 24 jam)

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 1000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.

Juga dikenali sebagai

Líbere Córdoba Tendillas Hotel
Líbere Córdoba Tendillas Córdoba
Líbere Córdoba Tendillas Hotel Córdoba

Soalan lazim

Adakah Líbere Córdoba Tendillas menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Líbere Córdoba Tendillas mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Líbere Córdoba Tendillas?

Ya, anjing dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak EUR22 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Líbere Córdoba Tendillas?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Terdapat caj sebanyak EUR17 untuk daftar masuk awal (tertakluk kepada ketersediaan). Masa daftar keluar adalah 11:00. Daftar keluar lewat tersedia dengan caj sebanyak EUR17 (tertakluk kepada ketersediaan).

Adakah Líbere Córdoba Tendillas mempunyai dapur atau dapur kecil?

Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pembakar roti, alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur dan peti sejuk.

Apakah suasana di sekitar Líbere Córdoba Tendillas?

Líbere Córdoba Tendillas terletak di Bandar Lama Córdoba, sejauh 8 minit berjalan kaki dari Masjid–Katedral Córdoba dan 2 minit berjalan kaki dari Gereja San Miguel.

Ulasan

Líbere Córdoba Tendillas Ulasan

9.4

Luar Biasa

9.8

Kebersihan

9.4

Kemudahan

9.6

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Schönes Appartement mitten in der Stadt, gerne wieder.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Well located property but would be very tight if we were a party of 4.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hôtel en plein coeur de Cordoue. Idéalement placé pour visiter la ville et le partenariat avec un parking est un vrai plus dans le centre.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Très bon emplacement Appartement propre et bien équipé
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Love the location and the apartment for our family! I’d definitely stay here again.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Muy moderno y cómodo. Pero el wifi es fatal. No puedes trabajar de este hotel.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Kitchen perfect, Room perfect, Breakfast excellent
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Location was EXCELLENT! The only thing I would ask the host to take care of are the towels and bed sheets - they REALLY do not smell like they've been washed. I have read other comments that state the same. It made us feel a bit uneasy, as we weren't sure we were getting clean bedding and towels (we used our own towels)
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent place!✨
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very nice appartement and well located.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice room , good location, easy check in
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great hotel, friendly staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very easy virtual check in, great location, room was exactly as described. There were also some fun amenities like a welcome bag with coffee pods and ear plugs.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean, well built, enough space
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Extremely clean room, super easy check in and great area of town!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

L'appartamento è spazioso, molto luminoso e pulitissimo. Situato in una delle piazze centrali è comodo a tutto, molto silenzioso permette di ben riposare
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Amazing place to stay, so clean and beautiful! Such a safe place to stay, location was amazing, everything was walkable distance. The best part was the city view, you can watch the beautiful sunrise right from your window! Highly recommend this place.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Bien bien hospedaje Centrico
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Todo perfecto! Es un sitio que está nuevo todo
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent!! Great location. The apartment is very comfortable.i will stay again when possible.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very good location, well maintained, well equipped with combination washer/dryer, a definite need on a 2 week trip. Good cooking facilities and supermarket nearby. Host also helped store excess luggage that did not fit in the lockers.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

War sehr zufrieden mit dem Appartement
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

El departamento muy bonito, muy limpio y súper céntrico, estuvimos una noche y tuvimos la mala suerte de que el ascensor no funcionaba ese día. Por lo demás súper recomendable el ligar
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Friendly helpful service
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Super Unterkunft für einen Kurztrip , direkt in der Innenstadt gelegen . Restaurant‘s / Cafe‘s in vor der Tür Lage . Alles perfekt!