Seluruh rumah
Horse Country Home Near Castlewood Canyon!
Kelas hartanah: 3
Penginapan di Elizabeth dengan dapur dan laman dalam
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Horse Country Home Near Castlewood Canyon!





Kotej ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Elizabeth. Penginapan menampilkan dapur dan laman dalam.
Seluruh rumah
5 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 12
Kemudahan popular
- Dapur
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kawasan istirahat
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- Penyaman udara
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- 5 bilik tidur
- Dapur
- Bilik mandi persendirian
- Ruang tamu
- Televisyen
- Laman dalam
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Kimpton Claret Hotel by IHG
Pusat Teknologi Denver
Kimpton Claret Hotel by IHG
Pusat Teknologi Denver
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 364 ulasan
9.4
Luar Biasa
364 ulasan
Harga ialah RM737
RM737
RM1,006 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

6 Mi to Dtwn Parker: Serene Studio Suite!
The Pinery
6 Mi to Dtwn Parker: Serene Studio Suite!
The Pinery
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 2 ulasan
10
Luar Biasa
2 ulasan

5 Mi to Castlewood Canyon: 'grandma's House'
Franktown
5 Mi to Castlewood Canyon: 'grandma's House'
Franktown
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma

8 Mi to Denver Tech Center: Business-ready Retreat
Centennial
8 Mi to Denver Tech Center: Business-ready Retreat
Centennial
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma

2 Mi to Dtwn Castle Rock: Home w/ Furnished Patio
Castle Rock
2 Mi to Dtwn Castle Rock: Home w/ Furnished Patio
Castle Rock
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Historic Downtown Castle Rock Home
Pusat Bandar
Historic Downtown Castle Rock Home
Pusat Bandar
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma

Walk to Town - Castle Rock Cottage!
Pusat Bandar
Walk to Town - Castle Rock Cottage!
Pusat Bandar
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Elizabeth, CO
Tempat berdekatan
- Whispering Pines Park - 23 min memandu - 28.5 km
- Castlewood Canyon State Park - 23 min memandu - 27.8 km
- Colorado Horse Park - 24 min memandu - 32.1 km
- Outlets at Castle Rock - 35 min memandu - 43.1 km
- Pusat Beli-belah Park Meadows - 44 min memandu - 56.1 km
Restoran
- Ziggi's Coffee - 9 min memandu
- McDonald's - 9 min memandu
- Catalina's Diner - 7 min memandu
- Starbucks - 8 min memandu
- Dairy Queen - 7 min memandu
Tentang hartanah ini
Horse Country Home Near Castlewood Canyon!
- Kotej ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Elizabeth. Penginapan menampilkan dapur dan laman dalam.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Kotej persendirian
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam
- Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
- Masa daftar keluar adalah 10:00
- Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Arahan daftar masuk khas
- Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [apartment]
- Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir percuma di luar tapak hartanah terletak berdekatan
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir percuma di luar tapak hartanah
Dapur
- Dapur
- Ketuhar gelombang mikro
- Ketuhar
- Mesin basuh pinggan mangkuk
- Tisu
- Mesin ais
- Pengisar
- Pengisar kopi
- Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
Bilik tidur
- 5 bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- 3 bilik mandi
- Tab mandi sahaja
Ruang tamu
- Ruang tamu
Hiburan
- TV
- Meja ping pong
Kawasan luar
- Laman dalam
Dobi
- Sabun pencuci
Keselesaan
- Penyaman Udara
- Kipas siling
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
- Mesra haiwan kesayangan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Hartanah bebas asap rokok
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
- Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Fi & dasar
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Dasar
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Horse Near Castlewood Canyon
Horse Country Home Near Castlewood Canyon! Cottage
Horse Country Home Near Castlewood Canyon! Elizabeth
Horse Country Home Near Castlewood Canyon! Cottage Elizabeth
Soalan lazim
Adakah Horse Country Home Near Castlewood Canyon! menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?
Ya, Horse Country Home Near Castlewood Canyon! mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di kotej ini?
Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di kotej ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di kotej ini?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam. Masa daftar keluar adalah 10:00. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.
Adakah Horse Country Home Near Castlewood Canyon! mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pengisar, pengisar kopi dan alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur.
Adakah Horse Country Home Near Castlewood Canyon! mempunyai ruang persendirian terbuka?
Ya, kotej ini menampilkan laman dalam.