Sewaan percutian
6 Person Holiday Home in Borgholm
Kelas hartanah: 2
Rumah percutian di Borgholm
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk 6 Person Holiday Home in Borgholm



Apabila mengunjungi Borgholm, rumah percutian ini ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.
Seluruh rumah
3 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 6
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Larangan merokok
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- Taman
- Gril barbeku
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- 3 bilik tidur
- Taman
- Gril barbeku
- Letak kenderaan sendiri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Halltorps Gästgiveri
Borgholm
Halltorps Gästgiveri
Borgholm
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
8.8 daripada 10, Terbaik, 1,002 ulasan
8.8
Terbaik
1,002 ulasan
Harga ialah RM441
RM441
RM494 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Villa Ingrid
Borgholm
Villa Ingrid
Borgholm
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Larangan merokok
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 349 ulasan
9.4
Luar Biasa
349 ulasan
Harga ialah RM472
RM472
RM528 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo

Gamla Televerket Bed & Breakfast
Borgholm
Gamla Televerket Bed & Breakfast
Borgholm
- Sarapan Percuma
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 332 ulasan
9.4
Luar Biasa
332 ulasan
Harga ialah RM439
RM439
RM492 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Hotel Skansen
Farjestaden
Hotel Skansen
Farjestaden
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
9.2 daripada 10, Hebat, 1,001 ulasan
9.2
Hebat
1,001 ulasan
Harga ialah RM562
RM562
RM629 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Sep - 3 Sep

Ekerum Resort Öland
Borgholm
Ekerum Resort Öland
Borgholm
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.8 daripada 10, Terbaik, 566 ulasan
8.8
Terbaik
566 ulasan
Harga ialah RM675
RM675
RM756 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Sep - 10 Sep

First Camp Ekerum
Borgholm
First Camp Ekerum
Borgholm
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 83 ulasan
8.0
Sangat Baik
83 ulasan
Harga ialah RM298
RM298
RM334 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Hotell Borgholm
Borgholm
Hotell Borgholm
Borgholm
- Sarapan Percuma
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 835 ulasan
9.4
Luar Biasa
835 ulasan
Harga ialah RM630
RM630
RM705 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo

Lantgården Hagaby
Löttorp
Lantgården Hagaby
Löttorp
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Gimnasium
- Kemudahan dobi
8.8 daripada 10, Terbaik, 123 ulasan
8.8
Terbaik
123 ulasan
Harga ialah RM368
RM368
RM412 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Sep - 26 Sep

Pensionat Strandhagen
Farjestaden
Pensionat Strandhagen
Farjestaden
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.8 daripada 10, Terbaik, 272 ulasan
8.8
Terbaik
272 ulasan
Harga ialah RM390
RM390
RM437 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo

Alvaret Hotel & Hostel
Löttorp
Alvaret Hotel & Hostel
Löttorp
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.6 daripada 10, Terbaik, 126 ulasan
8.6
Terbaik
126 ulasan
Harga ialah RM420
RM420
RM470 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Borgholm, Kalmar County
Tempat berdekatan
- Ekerum Golf & Resort - 3 min memandu - 2.9 km
- Kastil Borgholm - 10 min memandu - 11.6 km
- Muzium VIDA & Dewan Seni - 11 min memandu - 12.6 km
- Muzium Bandar Raya Borgholm - 11 min memandu - 12.5 km
- Istana Solliden - 14 min memandu - 12.9 km
Bergerak
- Kalmar (KLR) - 29 min memandu
- Algutsrum kyrka Perhentian Bas - 14 min memandu
- Stesen Sentral Kalmar - 28 min memandu
- Stesen Smedby - 30 min memandu
Restoran
- Nya Conditoriet - 10 min memandu
- Röda skolan - 7 min memandu
- Lundgrens Garage - 9 min memandu
- Brasserie Tack O Bock - 10 min memandu
- Kackelstugan - 5 min memandu
Tentang hartanah ini
6 Person Holiday Home in Borgholm
- Apabila mengunjungi Borgholm, rumah percutian ini ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Rumah percutian persendirian
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 8:00
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Bilik tidur
- 3 bilik tidur
Bilik mandi
- 1 bilik mandi
Kawasan luar
- Gril barbeku
- Taman
Keselesaan
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
- Hartanah bebas asap rokok
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- Perabot unik
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
6 Person In Borgholm Borgholm
6 Person Holiday Home in Borgholm Borgholm
6 Person Holiday Home in Borgholm Private vacation home
6 Person Holiday Home in Borgholm Private vacation home Borgholm
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di rumah percutian ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di rumah percutian ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di rumah percutian ini?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00. Masa daftar keluar adalah 8:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di 6 Person Holiday Home in Borgholm dan kawasan berdekatan?
6 Person Holiday Home in Borgholm mempunyai taman.