Peaceful Hotel

Kelas hartanah: 3
Hotel Vientiane dengan kolam renang terbuka

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila mengunjungi Vientiane, Peaceful Hotel ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Anda boleh bersenam di pusat kecergasan atau berenang di kolam renang terbuka.

Ulasan

8.4 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Sarapan Percuma
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara

Kemudahan utama (11)

  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Kolam renang terbuka
  • Pusat kecergasan
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Taman
  • Perkhidmatan dobi
  • Perkhidmatan rencam
  • Tempat simpanan bagasi
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Lokar tersedia

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat duduk berasingan
  • Televisyen
  • Taman
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
Harga semasa ialah RM120
RM145 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Okt - 8 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Classic Single Room, Garden View

9.0 daripada 10
Hebat
(4 ulasan)
  • Pemandangan taman
  • 40 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Classic Double Room, Garden View

  • Pemandangan taman
  • 40 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Raja (King)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Rue Chanthakhoumane, Vientiane, Vientiane Prefecture

Tempat berdekatan

  • That Dam - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Wat Si Saket - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Talat Sao - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Taman Tepi Sungai Mekong - 8 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Vientiane Center - 12 min berjalan kaki - 1.0 km

Bergerak

  • Vientiane (VTE-Lapangan Terbang Antarabangsa Wattay) - 12 min memandu
  • Stesen Nong Khai Na Tha - 31 min memandu
  • Stesen Kereta Api Vientiane - 33 min memandu
  • Stesen Nong Khai - 43 min memandu

Restoran

  • ‪Lao Plaza Hotel Vientiane - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Kualao Restaurant - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Hichillico Café - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Moonlight Lounge - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Thatdam Wine house Restaurant - ‬2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Peaceful Hotel

  • Apabila mengunjungi Vientiane, Peaceful Hotel ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Anda boleh bersenam di pusat kecergasan atau berenang di kolam renang terbuka.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 23 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 15 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:30

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 19:30, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 15

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap dengan percuma

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri selamat percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan (denda dikenakan)

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan masakan tempatan percuma setiap pagi 7:30–10:00

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan rencam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • Taman
  • Pusat kecergasan
  • Kolam renang terbuka
  • Akses kolam 24 jam
  • Ruang lokar

Kebolehcapaian

  • Tiada lif (hartanah satu tingkat)
  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja
  • Laluan pintu masuk bercahaya

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen
  • Saluran TV kabel

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Selipar

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Bilik kalis bunyi
  • Perkhidmatan "turndown"

Aktiviti untuk dinikmati

  • Balkoni atau laman dalam
  • Tempat duduk berasingan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Bidet
  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk mini

Lain-lain

  • Atas permintaan

Fi & dasar

Kolam, spa & gimnasium (jika berkenaan)

  • Kolam renang dibuka 24 jam

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Peaceful Hotel Hotel
Peaceful Hotel Vientiane
Peaceful Hotel Hotel Vientiane

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di Peaceful Hotel?

Ya, terdapat kolam renang terbuka. Tetamu mempunyai akses kolam 24 jam.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Peaceful Hotel?

Ya, haiwan kesayangan menginap secara percuma.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Peaceful Hotel?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Peaceful Hotel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Masa daftar keluar adalah 11:30.

Adakah kasino tersedia di Peaceful Hotel?

Tidak, hotel ini tidak mempunyai kasino, namun Kelab Antarabangsa Hiburan ST Vegas (21 minit memandu) terletak berdekatan.

Apakah aktiviti yang tersedia di Peaceful Hotel dan kawasan berdekatan?

Peaceful Hotel mempunyai kolam renang terbuka dan pusat kecergasan, di samping taman.

Adakah Peaceful Hotel mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap bilik menampilkan balkoni atau laman dalam.

Apakah suasana di sekitar Peaceful Hotel?

Peaceful Hotel terletak sejauh 2 minit berjalan kaki dari That Dam dan 7 minit berjalan kaki dari Talat Sao.

Ulasan

Peaceful Hotel Ulasan

8.4

Sangat Baik

8.0

Kebersihan

8.2

Kemudahan

9.4

Kakitangan & perkhidmatan

7.4

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Good parking, front desk is English speaking
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Good location with pricing ok for the rooms.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

시설은 전체적으로 낡았지만 깨끗하고 조용합니다. 방해받지 않고 쉬기 좋아요
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Beautiful hotel, staff very polite and helpful. Parking lot is wide open and clean. Lots of fruits for breakfast.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

New hotel, big rooms, clean, very nice host, in good location
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Gutes Hotel, zentral und trotzdem ruhig, sehr hilfsbereiter Manager
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Huge, clean pool with plenty of tables around it. Great location near night-life but quiet. Nice room with balcony. Enjoyed that there is an adjacent Cafe that you can grab a drink at and enjoy poolside. The breakfast was pretty spartan, but it got the job done. Really enjoyed my stay.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

시설은 별로이나 수영장 및 서비스는 만족합니다.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean and big rooms and easy parking. Ower made the stay enjoyable
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Probably the most comfortable bed I have ever had in a hotel. This hotel is within walking distance to many attractions.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Quick trip but courteous and friendly staff
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean rooms and owner was super friendly.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Really enjoyed my stay. The room is super spacious and veey clean and comfortable. All toiletaries are provided and the check-in staff is exceptionally welcoming. The bfast is from 730-10am, basic but variety of fruits. The hotel is in the heart of the city, walkable from all sightseeing places and evn the Central Bus station and airport bus drop-off. A must stay in Vientiane
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

This was my second time booking here. Staff was friendly. Very quiet place. I'll book again next time.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

YouTubeは観れるがテレビは観れない。 ドアの内鍵が掛からない。 朝食が炒飯とフルーツだけなので外食にした。
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

L’hôtel a du potentiel, mais son état général est décevant. Les chambres ont pourtant été rénovées… mais la salle de bain reste très vieillissante et manque clairement d’entretien et d’équipements : pas d’accroche-serviettes, aucun support pour le rouleau de papier toilette ni pour poser les affaires de toilette, et des évacuations de douche et de lavabo à revoir. La chambre est très spacieuse, mais les fenêtres n’ont pas de moustiquaires, ce qui oblige à garder les volets fermés et de devoir allumer la lumière en permanence! Le petit-déjeuner est également assez basique. Le personnel est accueillant, sympathique et fait de son mieux pour rendre le séjour agréable. Dommage que l’entretien général et certains équipements ne soient pas à la hauteur du potentiel de cet hôtel.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Room was spacious and clean. Friendly staff and good value for the money.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Well located although attractions are a bit of a pleasant walk. The staff, breakfast, the A/C, and size of the room were all appreciated. On the down side the room had solid wodden shutters rather than windows, the door was ill-fitted and allowed mosquitoes in, and the shower was installed by a challanged plumber - it could only be used as a handheld - otherwise it was spraying directly at your face. Overall it seemed value for the money when wanting to swim lengths in a good sized pool in 38C temps.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean and it's in walkable distance to talat sao and the night market.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Gutes Preis-Leistungsverhältnis in zentraler Lage

Das Hotel ist ziemlich neu eingerichtet, hat ein gutes Preis-Leistungsverhältnis und eine zentrale Lage. Das Frühstück ist überschaubar, aber ausreichend. Die Mitarbeitenden waren alle sehr freundlich.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

スタッフに日本語を話す人がいて安心感がある。冷蔵庫が冷えないというトラブルがあったが、すぐに対応してくれて問題はなかった。部屋は広くスタッフは全員フレンドリー。朝食も美味しかった。部屋の掃除とタオルの交換はリクエスト制になっている。外出時にリクエストしておけばきちんとやってくれる。とてもリラックスして滞在できたのはスタッフの笑顔のお陰だと感謝。
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

客室掃除が酷い。
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

It was just ok.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

New property still being renovated but owner is superb and accomodated me with anything i needed. Very peaceful and will be back again!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

직원들은 매우 친절합니다. 하지만 주변에 편의점, 식당, 술집 등이 없으며 어느 정도 걸어가야 합니다.