Jasmine Apartment Suites
Kelas hartanah: 3
Hotel di Mysore
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Jasmine Apartment Suites





Di Jasmine Apartment Suites, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Istana Mysore. Manfaat percuma termasuk Wi-fi dan sarapan masakan tempatan setiap hari dari 8:30 hingga 10:00.
Ulasan
1010 daripada 10
Luar biasa
Kemudahan popular
- Sarapan Percuma
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
Kemudahan utama (3)
Kemudahan utama (3)
- Pengemasan harian
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Penyaman udara
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- Tempat duduk berasingan
- Pengemasan harian
- Tempat letak kenderaan percuma berhampiran
- Kelengkapan dandanan diri percuma
Harga semasa ialah RM104
RM104
RM110 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Sep - 8 Sep
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Lihat semua foto untuk Deluxe Apartment

Deluxe Apartment
- 37 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Emerald Urban Comforts
Mysore
Emerald Urban Comforts
Mysore
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara
9.0 daripada 10, Hebat, 27 ulasan
9.0
Hebat
27 ulasan
Harga ialah RM76
RM76
RM80 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

Siddhartha Residency
Mysore
Siddhartha Residency
Mysore
- Sarapan Percuma
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan
Harga ialah RM55
RM55
RM58 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

Hotel Grand Serene Mysore
Mysore
Hotel Grand Serene Mysore
Mysore
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.6 daripada 10, Terbaik, 36 ulasan
8.6
Terbaik
36 ulasan
Harga ialah RM144
RM144
RM151 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Ogo - 29 Ogo

hotel boss palace
Mysore
hotel boss palace
Mysore
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 2 ulasan
9.0
Hebat
2 ulasan
Harga ialah RM74
RM74
RM78 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Sep - 10 Sep

Ibis Styles Mysuru
Mysore
Ibis Styles Mysuru
Mysore
- Kolam renang
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 60 ulasan
9.4
Luar Biasa
60 ulasan
Harga ialah RM186
RM186
RM195 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

MANNARS RESIDENCY
Mysore
MANNARS RESIDENCY
Mysore
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Kemudahan dobi
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 2 ulasan
10
Luar Biasa
2 ulasan
Harga ialah RM106
RM106
RM111 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

The Quorum
Mysore
The Quorum
Mysore
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
7.8 daripada 10, Baik, 46 ulasan
7.8
Baik
46 ulasan
Harga ialah RM108
RM108
RM114 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Royal Tusker Luxury Service Apartments
Mysore
Royal Tusker Luxury Service Apartments
Mysore
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 2 ulasan
9.0
Hebat
2 ulasan
Harga ialah RM92
RM92
RM96 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Sep - 26 Sep

Aishwarya Residency
Lashkar Mohalla
Aishwarya Residency
Lashkar Mohalla
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
6.8 daripada 10, 60 ulasan
6.8
60 ulasan
Harga ialah RM76
RM76
RM80 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

Arunaragha
Vani Vilas Mohalla
Arunaragha
Vani Vilas Mohalla
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
Harga ialah RM154
RM154
RM162 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

83,2nd B Crs, 2nd Main, Vijayanagar 1st, Mysore, Karnataka, 570017
Tempat berdekatan
- Folklore Museum - 8 min memandu - 2.2 km
- Government House - 21 min memandu - 6.6 km
- Istana Mysore - 23 min memandu - 6.3 km
- Zoo Mysore - 25 min memandu - 7.7 km
- Kuil Chamundi - 43 min memandu - 19.6 km
Bergerak
- Mysore (MYQ) - 62 min memandu
- Bengaluru (BLR-Kempegowda Intl.) - 95.1 batu/153 km
- Stesen Mysore Junction - 13 min memandu
- Stesen Krishnarajasagar - 14 min memandu
- Stesen Mysore Chamarajapuram - 14 min memandu
Restoran
- White Teak Coffee Roasters - 18 min berjalan kaki
- Mughal durbar - 5 min memandu
- Minimal Coffee - 3 min memandu
- The Firangi Sutra - 3 min memandu
- Leaven - 3 min memandu
Tentang hartanah ini
Jasmine Apartment Suites
- Di Jasmine Apartment Suites, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Istana Mysore. Manfaat percuma termasuk Wi-fi dan sarapan masakan tempatan setiap hari dari 8:30 hingga 10:00.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 10 bilik
Tiba/Pulang
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
- Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
Tempat letak kereta
- Parkir percuma di luar tapak hartanah sejauh 3 meter
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Sarapan masakan tempatan percuma setiap pagi 8:30–10:00
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara
Aktiviti untuk dinikmati
- Tempat duduk berasingan
Segarkan diri
- Pancuran mandi sahaja
- Kelengkapan dandanan diri percuma
- Tuala
- Tisu tandas
Kekal terhubung
- Meja
- Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
Lain-lain
- Setiap hari
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Jasmine Apartment Suites Hotel
Jasmine Apartment Suites Mysore
Jasmine Apartment Suites Hotel Mysore
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Jasmine Apartment Suites?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Jasmine Apartment Suites?
Tiada, namun terdapat tempat letak kenderaan percuma berdekatan.
Apakah suasana di sekitar Jasmine Apartment Suites?
Jasmine Apartment Suites terletak di Vijayanagar, sejauh 12 minit berjalan kaki dari Hospital Memorial Basappa.