Hotel pangsapuri

SeaSpray Resort

Hartanah 4.0 bintang
Hotel pangsapuri dengan kolam renang terbuka, berhampiran Pantai Awam Siesta Key

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di SeaSpray Resort, anda berada dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Pantai Awam Siesta Key dan Pantai Crescent. Tetamu boleh berenang di kolam renang terbuka, dan sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan. Pangsapuri menampilkan bonus seperti peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro.

Ulasan

9.6 daripada 10, Disukai oleh tetamu
Dinilai paling tinggi oleh pengembara

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Kemudahan dobi
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Kawasan istirahat

Kemudahan utama (12)

  • 16 pangsapuri bebas asap rokok
  • Pengemasan setiap minggu
  • Berhampiran pantai
  • Kolam renang terbuka
  • Payung pantai
  • Tuala pantai
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Taman
  • Perkhidmatan dobi
  • Dobi layan diri
  • Tempat berkelah
  • Gril gas

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat duduk berasingan
  • Televisyen
  • Taman
  • Kemudahan dobi
Harga semasa ialah RM842
RM952 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Signature Room

  • 47 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room

  • 48 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Superior Studio Suite

  • 53 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Suite, 2 Bedrooms

  • 63 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Superior Suite, 2 Bedrooms

  • 68 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Luxury Suite

  • 65 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
574 Canal Rd, Siesta Key, FL, 34242

Tempat berdekatan

  • Pantai Awam Siesta Key - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Siesta Key Beach Playground - 12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Siesta Key Farmers Market - 12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Labirin Gereja Episkopal St. Boniface - 18 min berjalan kaki - 1.5 km
  • Pantai Crescent - 6 min memandu - 4.8 km

Bergerak

  • Sarasota, FL (SRQ-Lapangan Terbang Antarabangsa Sarasota-Bradenton) - 31 min memandu

Restoran

  • ‪Circle K - ‬16 min berjalan kaki
  • ‪Siesta Beach Pavilion - ‬9 min berjalan kaki
  • ‪Gilligan's Island Bar & Grill - ‬11 min berjalan kaki
  • ‪Siesta Key Oyster Bar - ‬12 min berjalan kaki
  • ‪Sun Garden Cafe - ‬14 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

SeaSpray Resort

  • Apabila anda menginap di SeaSpray Resort, anda berada dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Pantai Awam Siesta Key dan Pantai Crescent. Tetamu boleh berenang di kolam renang terbuka, dan sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan. Pangsapuri menampilkan bonus seperti peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hartanah

    • 16 pangsapuri
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Daftar masuk/keluar ekspres tersedia
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
PETS

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap (anjing sahaja, sehingga 23 kg setiap haiwan peliharaan)*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
VPN_KEY

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Pantai

  • Berhampiran pantai
  • Payung pantai
  • Tuala pantai

Kolam renang/Spa

  • Kolam renang terbuka

Internet

  • Wi-fi percuma, dengan kelajuan 25+ Mbps

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Makanan dan minuman

  • Peti Sejuk
  • Ketuhar gelombang mikro

Bilik mandi

  • Pancuran mandi
  • Syampu
  • Tuala disediakan
  • Sabun
  • Tisu tandas

Ruang tamu

  • Tempat duduk

Hiburan

  • TV dengan perkhidmatan kabel

Kawasan luar

  • Balkoni atau laman dalam
  • Gril gas
  • Taman
  • Tempat berkelah
  • Perabot luar
  • Kawah api

Dobi

  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Kemudahan Dobi

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
  • Mesra haiwan kesayangan
  • USD 75 setiap haiwan kesayangan sepenginapan
  • Sehingga 23 kg setiap haiwan peliharaan
  • Hanya anjing dialu-alukan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Tanjakan pintu masuk depan
  • Laluan pintu masuk bebas tangga
  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja
  • Laluan pintu masuk bercahaya
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pengemasan
  • Seterika/papan seterika
  • Peti besi komputer riba
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tuala salinan (atas permintaan)

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • 16 bilik

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit: USD100 setiap penginapan, sepenginapan

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak USD75 setiap haiwan kesayangan, (caj mungkin berbeza berdasarkan tempoh penginapan)

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di SeaSpray Resort?

Ya, terdapat kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di SeaSpray Resort?

Ya, anjing dialu-alukan, dengan berat maksimum 23 kg untuk setiap haiwan kesayangan. Terdapat caj sebanyak USD75 setiap haiwan kesayangan, sepenginapan. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di SeaSpray Resort?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di SeaSpray Resort?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 11:00. Daftar masuk dan daftar keluar ekspres tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di SeaSpray Resort dan kawasan berdekatan?

SeaSpray Resort mempunyai kolam renang terbuka dan tempat berkelah, di samping taman.

Adakah SeaSpray Resort mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap pangsapuri menampilkan balkoni atau laman dalam.

Apakah suasana di sekitar SeaSpray Resort?

SeaSpray Resort terletak sejauh 1 minit berjalan kaki dari Pantai Awam Siesta Key dan 12 minit berjalan kaki dari Siesta Key Beach Playground.

Ulasan

SeaSpray Resort Ulasan

9.6

Luar Biasa

9.6

Kebersihan

9.8

Kemudahan

9.6

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great staff and location, very close To a quiet beach
Franco, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Amazing staff, and beautiful property. Very nice place to visit and kid friendly.
Ahmad, perjalanan 6 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The hotel accommodated us on very short notice. We stayed in the Presidential Suite which offered a private pool and full kitchen. We had an excellent experience. Only negative is there are no stairs if you stay on an upper level floor and, the wagons are difficult to pull on the walk to the beach. Overall, a great stay!
Tammy, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Everything and everyone was awesome definitely be back next time
Daniel, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Everything was so clean and they provide everything you could need for the beach
Jacob, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

VERY ENJOYABLE /STAFF WAS EXCELLENT
KARL, perjalanan 13 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Perfect location, nice amenities for the beach, pet friendly, would stay here again! Super convenient and clean
Jayline, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The resort was nice. Staff was pleasant. Beach access was very easy to get to. Village was walkable.
Timothy, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very welcoming check in at property ! Rooms were very clean. Comfortable rooms . Nice furniture . Love the tiki torches around the property in the evening. Pool had nice warm temperature. A nice stay !
Rita, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very clean very quiet and a great location to the beach.
Dave, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Perfect location, helpful staff, awesome place!
Mark Gregory, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The space and surrounding areas were very clean, bright and modern. We had everything we needed and had an absolutely wonderful stay. We already can’t wait to come back!!
Beth, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice room ,loved the cart and beach tools
Charles, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Service, attentiveness
Gita, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very nice room. Location excellent
Larry, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice property. Great location. Easy walk to the beach. Easy check in and friendly staff.
Bill, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

We loved our visit at the Sea Spray as a family. The rooms were spacious and clean. The pool and amenities were updated. The beach was a quick walk from the hotel which provide chairs, umbrellas, and a beach wagon which was amazing. The staff was friendly and kind. It was a 15 minute walk to the downtown, which was great.
Blair, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Easy breezy!
Rita, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Renovated resort, a block away from the beach, very clean and friendly staff. Would stay there again.
Chavely, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Is a nice place
Yanisleidy, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I love everything about this place so beautiful with walking distance to the beach
Mayra, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Sentir-se em casa no paraiso

Acomodação incrível, muito bem cuidada, excelentes decoração, mobiliário, utensílios de cozinha, espaços TV tudo foi maravilhoso
Tania, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent place, awesome for families. The beach is spectacular, at walking distance. Our family strongly recommend this place
Cosme, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Staff was very accommodating.The location was ideal you could not have asked for a better experience.We will be back Love it so much
Shelly, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Nice place to stay in SK!
Jacquleyn, perjalanan 1 malam