Hotel pangsapuri

Cava House

Hartanah 3.5 bintang
Hotel pangsapuri mudah sampai ke Taman Nasional Shinjuku Gyoen

Pilih tarikh untuk melihat harga

Cava House terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Istana Imperial Tokyo dan Taman Nasional Shinjuku Gyoen. Pangsapuri menampilkan kemudahan seperti dapur kecil, disertakan dengan selipar dan Wi-fi percuma. Hartanah ini terletak berdekatan dengan pengangkutan awam: jarak Stesen Shinjuku-gyoemmae ialah 6 minit dan Stesen Shinjuku-sanchome ialah 9 minit.

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Hotel pangsapuri

1 bilik mandiBoleh menampung 5

Kemudahan popular

  • Dapur kecil
  • Kemudahan dobi
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (3)

  • 12 pangsapuri bebas asap rokok
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Dapur kecil
  • Bilik mandi persendirian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Lif
  • Kawalan suhu dalam bilik (penyaman udara)
  • Peti sejuk mini
Harga semasa ialah RM1,117
RM1,228 jumlah
31 Jul - 1 Ogo

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Shinjuku Ku, 1-29-1, Tokyo, Tokyo, 1600022

Tempat berdekatan

  • Taman Nasional Shinjuku Gyoen - 5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Gedung Membeli-belah Isetan Shinjuku - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Isetan Shinjuku - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Omoide Yokocho - 15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Bangunan Kerajaan Metropolitan Tokyo - 4 min memandu - 2.4 km

Bergerak

  • Tokyo (HND-Haneda) - 47 min memandu
  • Tokyo (NRT-Lapangan Terbang Antarabangsa Narita) - 83 min memandu
  • Stesen Shinjuku - 16 min berjalan kaki
  • Stesen Sendagaya - 18 min berjalan kaki
  • Stesen Seibu-Shinjuku - 18 min berjalan kaki
  • Stesen Shinjuku-gyoemmae - 6 min berjalan kaki
  • Stesen Shinjuku-sanchome - 9 min berjalan kaki
  • Stesen Yotsuya-Sanchome - 11 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪小諸そば - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪BASARA - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪とよ吉 - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪よかよか堂 - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪辛麺 華火 新宿御苑店 - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Cava House

  • Cava House terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Istana Imperial Tokyo dan Taman Nasional Shinjuku Gyoen. Pangsapuri menampilkan kemudahan seperti dapur kecil, disertakan dengan selipar dan Wi-fi percuma. Hartanah ini terletak berdekatan dengan pengangkutan awam: jarak Stesen Shinjuku-gyoemmae ialah 6 minit dan Stesen Shinjuku-sanchome ialah 9 minit.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hartanah

    • 12 pangsapuri
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 9:00 - 22:00
    • Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan kod akses; kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)
PETS

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Parkir mudah diakses kerusi roda di tapak hartanah
VPN_KEY

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Internet

  • Wi-fi percuma, dengan kelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti)

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Parkir mudah diakses kerusi roda tersedia

Dapur kecil

  • Peti sejuk (mini)
  • Dapur
  • Peralatan membersih
  • Kabinet dapur berasingan
  • Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur

Bilik tidur

  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • Gabungan pancuran dan tab
  • Pengering rambut
  • Tisu tandas
  • Syampu
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Tuala disediakan
  • Selipar
  • Bidet

Dobi

  • Mesin basuh
  • Sabun pencuci

Kawalan suhu

  • Penyaman udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 79
  • Boleh diakses guna kerusi roda (terhad)
  • Tempat letak kenderaan yang boleh diakses kerusi roda
  • 1 ruang tempat letak kenderaan boleh diakses di hartanah
  • Meja pendaftaran yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Ketinggian meja pendaftaran yang boleh diakses dengan kerusi roda (sentimeter): 150
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Peti Besi
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Skrin tingkap
  • Buku panduan/pengesyoran
  • Adapter elektrik/pengecas
  • Seterika/papan seterika
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Cadar katil salinan (atas permintaan)
  • Tuala salinan (atas permintaan)
  • Air botol percuma

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • 12 bilik

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Satu cukai bandar mungkin dikutip di hartanah. Cukai bandar adalah antara JPY 100 hingga JPY 10,000 seorang, setiap malam, bergantung pada kadar harga bilik setiap malam. Sila ambil perhatian bahawa pengecualian tambahan mungkin terpakai. Untuk mendapatkann maklumat lanjut, sila hubungi pihak hartanah menggunakan maklumat yang terdapat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.

Kemudahan tambahan

  • Pengemasan ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak JPY 5000 sehari

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Kementerian Kesihatan, Buruh dan Hal Ehwal Jepun menghendaki semua pelawat antarabangsa memberikan nombor pasport dan kewarganegaraan mereka semasa mendaftar di mana-mana kemudahan penginapan (rumah penginapan, hotel, motel, dsb.). Selain itu, tuan punya penginapan dikehendaki membuat salinan pasport bagi semua tetamu yang mendaftar dan menyimpan salinan itu dalam fail.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Cava House?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Cava House?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Adakah Cava House mempunyai dapur atau dapur kecil?

Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan dapur, alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur dan kabinet dapur berasingan.

Apakah suasana di sekitar Cava House?

Cava House terletak sejauh 6 minit berjalan kaki dari Stesen Shinjuku-gyoemmae dan 5 minit berjalan kaki dari Taman Nasional Shinjuku Gyoen.

Ulasan

Cava House Ulasan

9.6

Luar Biasa

10

Kebersihan

9.0

Kemudahan

10

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Disahkan

10/10 Luar biasa

We had a great stay
Sivanathan, perjalanan 2 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

I loved the stay here. Well kept, excellent amenities, feels like an apartment with all the amenities. Helpful and friendly staff.
Jean, perjalanan 1 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

すごく良かった!
CHIKA, perjalanan 1 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Clean, modern condo hotel conveniently located in Shinjuku. Room is moderately sized but well packaged so it feel bigger. Only minor gripe is that fixtures and furniture are of the lower IKEA quality.
carl, perjalanan 3 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Clean and new room, only a bit far from the shopping area
chor wing, perjalanan 5 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Spotless room, great size for Tokyo. Staff were lovely and helpful.
Melissa, perjalanan 4 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Cava House was absolutely amazing! Everything exceeded our expectations. The staff were incredibly helpful, welcoming, and friendly throughout our stay. The hotel and our room were spotless, modern, and felt very cozy and homey. We loved all the thoughtful features in the room. The bathroom has some really cool functions; my kids absolutely loved the projector; and having both a washer and dryer in the room was incredibly convenient for our family. The location was fantastic. It’s only a few minutes’ walk from the metro station, making it easy to travel anywhere in Tokyo. The hotel is tucked away in a quiet, family-friendly neighborhood, yet it’s just a few blocks from all the excitement, shopping, and restaurants that Shinjuku has to offer. We really appreciated being able to enjoy the energy of Shinjuku during the day and return to a peaceful, relaxing place at night. I would highly recommend Cava House to anyone visiting Tokyo, especially families. We would definitely stay here again!
Carmen, perjalanan 6 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Sentral , rent og god servic, anbefales
Qunruo, perjalanan 6 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Zac, perjalanan 5 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Jou hsuan, perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

KEI LAM, perjalanan 4 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Viraj, perjalanan 3 malam