Seluruh chalet
Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember
Kelas hartanah: 3
Chalet di Riddes
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember





Apabila mengunjungi Riddes, chalet ini ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan serta tetamu yang ingin kekal aktif boleh meninjau bermain ski menurun bukit, luncur papan salji, dan berjalan dengan kasut salji yang terletak berdekatan. Juga mempunyai taman, dapur dan balkoni.
Seluruh chalet
4 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 8
Kemudahan popular
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- Taman
- Gril arang
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- 4 bilik tidur
- Dapur
- Bilik mandi persendirian
- Tempat makan berasingan
- Taman
- Tab mandi atau pancuran
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Chalet Elbaz - Swiss Chalet With Breathtaking Views
Riddes
Chalet Elbaz - Swiss Chalet With Breathtaking Views
Riddes
- Wi-Fi percuma

Chalet Mouettes
Riddes
Chalet Mouettes
Riddes
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok

Exceptional Chalet With Outdoor Bubble Bath
Riddes
Exceptional Chalet With Outdoor Bubble Bath
Riddes
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok

Chalet in La Tzoumaz Near Ski Lift
Riddes
Chalet in La Tzoumaz Near Ski Lift
Riddes
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

La Taniere Cozy Chalet With Incredible Views and Parking
Riddes
La Taniere Cozy Chalet With Incredible Views and Parking
Riddes
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Impasse de la Maya 3, Riddes, Valais, 1918
Tempat berdekatan
- Le Nord - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Selatan - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Lif Ski Les Etablons - 6 min memandu - 2.1 km
- La Maison de la Forêt - 8 min memandu - 2.4 km
- Pusat Peranginan Ski Verbier - 29 min memandu - 13.7 km
Bergerak
- Sion (SIR) - 37 min memandu
- Stesen Chamoson - 17 min memandu
- Stesen Riddes - 20 min memandu
- Stesen Ardon - 20 min memandu
Restoran
- Le Dahu Restaurant - 46 min memandu
- Bar 1936 - 26 min memandu
- Le Rouge Restaurant & Après-Ski - 30 min memandu
- Arctic Juice & Cafe - 30 min memandu
- Le Caveau - 29 min memandu
Tentang hartanah ini
Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember
- Apabila mengunjungi Riddes, chalet ini ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan serta tetamu yang ingin kekal aktif boleh meninjau bermain ski menurun bukit, luncur papan salji, dan berjalan dengan kasut salji yang terletak berdekatan. Juga mempunyai taman, dapur dan balkoni.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- 1 chalet
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Meja sambut tetamu dibuka Isnin - Sabtu (9:00 - 17:00)
- Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [Place du Village 1, 1918 La Tzoumaz]
- Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal bagi mendapatkan arahan daftar masuk dan maklumat pengambilan kunci; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Sebelum tiba, anda mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian melalui pautan selamat
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Kanak-kanak
- Tiada katil bayi (katil budak)
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Ski
- Berhampiran dengan kawasan bermain ski, laluan ski dan lif ski
- Bermain ski menurun bukit dan luncur papan salji berhampiran
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
Dapur
- Ketuhar
- Mesin basuh pinggan mangkuk
- Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
- Rempah
Tempat makan
- Meja makan
Bilik tidur
- 4 bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- 2 bilik mandi
- Tab mandi atau pancuran
- Tuala disediakan
Ruang tamu
- Ruang makan
Hiburan
- TV Pintar 43 inci dengan perkhidmatan satelit
- Netflix
- Perkhidmatan penstriman
- Buku-buku
Kawasan luar
- Balkoni
- Gril arang
- Taman
- Perabot luar
Dobi
- Mesin basuh
Keselesaan
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan perkhidmatan sahaja (haiwan kesayangan tidak dibenarkan)
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
- Hartanah bebas asap rokok
Aktiviti menarik
- Berjalan dengan kasut salji berhampiran
- Meluncur ais berhampiran
- Geluncur salji berhampiran
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Fi & dasar
Deposit boleh dibayar balik
- Deposit Kerugian Barang Pecah: CHF1000.00 sepenginapan
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Dasar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan bayaran mudah alih. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Pilihan bayaran mudah alih termasuk: Apple Pay.
Nombor Pendaftaran Hartanah CHE-384.889.700
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di chalet ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan, namun haiwan perkhidmatan dialu-alukan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di chalet ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di chalet ini?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember dan kawasan berdekatan?
Bergembira dengan aktiviti musim sejuk yang berdekatan seperti meluncur ais, bermain ski menurun bukit dan luncur papan salji. Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember turut mempunyai taman.
Adakah Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur dan rempah.
Adakah Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember mempunyai ruang persendirian terbuka?
Ya, chalet ini menampilkan balkoni.
Apakah suasana di sekitar Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember?
Chalet Belle Vue Alpine Charm With a View to Remember terletak sejauh 1 minit berjalan kaki dari Four Valleys Ski Area dan 6 minit berjalan kaki dari Le Nord.