Arun Suites

Hotel Gaziantep dengan restoran dan bar/ruang istirahat

Pilih tarikh untuk melihat harga

Nikmati kunjungan ke Gaziantep dengan penginapan di Arun Suites. Untuk menjamu selera, tetamu boleh ke Akla Restorant, yang menyajikan sarapan, makan tengah hari dan makan malam.

Ulasan

7.0 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Bar
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (6)

  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik 24 jam
  • Kedai kopi/kafe
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Dapur kecil
  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat duduk berasingan
  • Lif
  • Menu kanak-kanak
  • Peti sejuk mini
Harga semasa ialah RM247
RM274 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Standard Room

  • 45 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Classic Suite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Luxury Suite

  • 55 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Kelamin

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Güvenevler Mahallesi, 29072 Numarali Sokak No 10, Gaziantep, Gaziantep, 27000

Tempat berdekatan

  • Pusat Membeli-belah Sanko - 4 min memandu - 3.7 km
  • Muzium Mozek Zuegma Gaziantep - 4 min memandu - 4.8 km
  • Dewan Perniagaan Gaziantep - 5 min memandu - 4.5 km
  • Forum Gaziantep - 5 min memandu - 4.4 km
  • Antep Sepeti - 5 min memandu - 4.8 km

Bergerak

  • Gaziantep (GZT-Lapangan Terbang Antarabangsa Oguzeli) - 29 min memandu
  • Stesen Gaziantep - 6 min memandu

Restoran

  • ‪BİŞİRİCİ̇ KEBAP&BAKLAVA ABDULLAH USTA - ‬7 min berjalan kaki
  • ‪Lavash Ciğer - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Balkon Cafe & Restaurant - ‬7 min berjalan kaki
  • ‪Starbucks - ‬13 min berjalan kaki
  • ‪Hamido Baklava & Fıstık - ‬11 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Arun Suites

  • Nikmati kunjungan ke Gaziantep dengan penginapan di Arun Suites. Untuk menjamu selera, tetamu boleh ke Akla Restorant, yang menyajikan sarapan, makan tengah hari dan makan malam.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 12 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 12:30; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 50+ Mbps)

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan valet selamat percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat
  • Kedai kopi
  • Perkhidmatan bilik 24 jam

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Menu kanak-kanak

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 50
  • Laluan pintu masuk bercahaya

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara

Aktiviti untuk dinikmati

  • Tempat duduk berasingan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 50+ Mbps)

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk mini
  • Dapur kecil

Lain-lain

  • Atas permintaan

Ciri istimewa

Tempat Makan

Akla Restorant - restoran mewah ini menyajikan sarapan, makan tengah hari, makan malam dan makanan ringan. Para tetamu boleh menikmati minuman di bar. Menu kanak-kanak boleh didapati. Dibuka 24 jam. Dibuka setiap hari

Fi & dasar

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Nombor Pendaftaran Hartanah 2717

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Arun Suites?

Maaf, haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Arun Suites?

Ya, terdapat letak kenderaan valet percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Arun Suites?

Masa mula daftar masuk: 12:30; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Adakah terdapat restoran di Arun Suites atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah, Akla Restorant.

Adakah Arun Suites mempunyai bilik untuk memasak sendiri dilekangkapi dengan dapur atau dapur kecil?

Ya, dapur kecil tersedia dalam setiap bilik.

Ulasan

Arun Suites Ulasan

7.0

Baik

7.8

Kebersihan

7.8

Kemudahan

6.8

Kakitangan & perkhidmatan

6.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Teşekkür ederiz. Fotoğraflarda göründüğü gibi
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Odamız geniş, temiz ve kullanışlı idi, ailecek memnun kaldık. Fiyat olarak da uygundu. Fazla yorum yapacak kadar kalmadık, sadece bir gece kaldık.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Otel merkezi konumda fena değil fiyatına göre gayet iyi
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Gayet güzel temiz ve şık bir oteldi.biz sadece gece konaklaması için kullandık fazlasıyla yeterliydi.birçok otelden çok daha uygun ve güzeldi
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

mükemmel temiz yeterli ve ilgililer
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Çok iyiydi temiz sessiz sakin
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Odalar çok güzel ve güller yüzlü çalışanları var çok memnun kaldım tavsiye ederim
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Çok temiz bir otel ailece kaldık memnun olduk.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Konaklamam çok güzel geçti. Oda tertemiz, personel güleryüzlüydü...
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Oda temiz, personel kibar
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Otel temiz konforlu fakat alt katta restoran gibi bir yer vardı canlı müzik sesi en üst katta olduğumuz halde geldi
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Oda temizdi. Akşam restorantında yemek de yedik. Orası da güzeldi.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Oda tertemizdi. Personel ilgili ve alakalı. Çok beğendim. Konumunun merkezi olması çom iyi.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Çarşaflar pis ve lekeliydi, makyaj masası düzgün temizlenmemişti alt katta gece 1-2 ye kadar parti yapılıyor ses odanın içinde direkt, uyunmuyor. Berbat bir deneyimdi sadece uyumak için bile tabsiye etmiyorum
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

Odalar orta temizlikte çalışanlar ile pek bir sohbetimiz olmadı
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Yatak kırık, kapı da delik var, duvar kağıdı sökülmüş, banyodaki petek yerinden çıkmış, tavsiye etmem.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

5 gece rezervasyon yaptırdığımız bu apart oteli, ilk gece terk etmek zorunda kaldık. Dürüstçe söylemek gerekirse: burası bir otel olmaktan çok, restoranın üzerindeki birkaç dairenin kiraya verilmesi gibi düşünülebilir. En kritik sorun: Otelin zemin katındaki restoran her akşam yüksek sesle canlı müzik yapıyor. Tüm pencereleri kapatsak da gürültü 2. kattaki odamıza rahatlıkla ulaştı; ne biz ne de 2 yaşındaki çocuğumuz uyuyabildik. Buna ek olarak mutfakta hiçbir kap kacak, çatal bıçak ya da tabak bulunmuyordu; tüm işletme de yoğun sigara kokuyor. En can sıkıcı nokta: Otelin kendi ilanında bu duruma dair tek bir kelime bile yok. Ne yüksek ses uyarısı, ne "aileler için uygun değildir" gibi bir not. Sadece diğer yorumlar değil, otelin kendi tanıtımı da bizi yanılttı. 5 günlük paramızı yakarak acilen başka bir otele geçmek zorunda kaldık. Olumlu not: Resepsiyondaki hanımefendi kibardı ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı. Restoran yemekleri lezzetliydi. Ancak bunlar yaşadığımız hayal kırıklığını telafi etmeye yetmedi. Özellikle küçük çocuğunuz varsa bu oteli kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pişman olursunuz.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Normalde 5 yıldız vereceğim bir işletmeydi fakat doğu turu dönüşü 2. Sefer konaklamamda bizi mağdur edene kadar. Rezervasyon yaptık biz yoldan geleceğimiz için akşam 8 gibi giriş yapacaktık, akşam 7’de son dakika rezervasyonumuzu iptal etmelerinin gerektiğini söylediler. Bu şekilde son anda mağduriyet yaşadık tekrar konaklama yeri aradık vs. Teknik bir nedenden olduğunu söylediler ama o şekilde olduğunu düşünmüyorum. Aradığımızda standart odalarının dolu olduğunu söylediler, bunu söylediğinde hotelsde oda vardı 2600₺ iptal edemeyeceklerini düşündüğümüz için rezervasyon yapmıştık. Fakat bizi maalesef şaşırtmadılar. Rezervasyon süreci dışında otel konaklaması konusunda bir sıkıntı yaşamadık fakat bu kadar yatırım yapıyorsunuz bir zahmet şu siteleri entegre edin de odanız dolduğunda insanları mağdur etmeyin, yada resepsiyonunuza daha bilgili birini alın derim.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Wir waren als Familie mit insgesamt vier Zimmern angereist. Schon bei der Ankunft begann der Ärger: Zum Check-in mussten wir je nach Person zwischen 20 Minuten und einer Stunde an der Rezeption warten. Dann der nächste Schock – unsere Zimmer lagen verteilt auf die 1. und 3. Etage. Bei 40 °C Außentemperatur war der Aufzug außer Betrieb. Das bedeutete: Koffer und Taschen selbst schleppen und täglich mehrmals die Treppen hoch und runter. Das Gebäude ist – bis auf die Zimmer – nicht klimatisiert. Flure und Lobby waren dementsprechend stickig und unangenehm. Im Zimmer dann der eigentliche Albtraum: Der Boden war voller Staub, Dreckreste wie von einer Baustelle und Haare. Im Bad klebten noch Spuren vom Vorgänger an der Toilette. Die Betten waren schlampig bezogen, das Spannbettlaken rutschte ständig ab. Flecken auf dem Boden, überall Staub – einfach nur unhygienisch. Die Einrichtung an sich wäre eigentlich schön gewesen, aber der Zustand und die Sauberkeit waren eine absolute Zumutung. So etwas habe ich in einem Hotel noch nie erlebt
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Wir waren als Familie mit insgesamt vier Zimmern angereist. Schon bei der Ankunft begann der Ärger: Zum Check-in mussten wir je nach Person zwischen 20 Minuten und einer Stunde an der Rezeption warten. Dann der nächste Schock – unsere Zimmer lagen verteilt auf die 1. und 3. Etage. Bei 40 °C Außentemperatur war der Aufzug außer Betrieb. Das bedeutete: Koffer und Taschen selbst schleppen und täglich mehrmals die Treppen hoch und runter. Das Gebäude ist – bis auf die Zimmer – nicht klimatisiert. Flure und Lobby waren dementsprechend stickig und unangenehm. Im Zimmer dann der eigentliche Albtraum: Der Boden war voller Staub, Dreckreste wie von einer Baustelle und Haare. Im Bad klebten noch Spuren vom Vorgänger an der Toilette. Die Betten waren schlampig bezogen, das Spannbettlaken rutschte ständig ab. Flecken auf dem Boden, überall Staub – einfach nur unhygienisch. Die Einrichtung an sich wäre eigentlich schön gewesen, aber der Zustand und die Sauberkeit waren eine absolute Zumutung. So etwas habe ich in einem Hotel noch nie erlebt
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Üst düzey ilgi

Beklentilerimi üst düzeyde karşıladı, hatice hanıma ayrıca teşekkür ederim, restaurantıda mutlaka deneyin derim.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah