Hotel Schloss Rheinfels

Kelas hartanah: 4.5
Berhadapan sungai hotel dengan 2 restoran, berhampiran Loreley

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di Hotel Schloss Rheinfels, anda berada dalam lingkungan 10 minit dari Loreley. Tetamu boleh mengunjungi spa untuk memanjakan diri dengan urut, balut badan atau rawatan muka dan Stilcher Stuben, salah satu daripada 2 restoran, yang menyajikan makan malam. Kolam renang tertutup, bar/ruang istirahat, dan sauna merupakan sorotan lain. Pengembara lain menyukai kakitangan yang suka membantu dan keadaan keseluruhan hartanah.

Ulasan

9.2 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Spa
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • 2 restoran dan bar/ruang istirahat
  • Spa perkhidmatan penuh
  • Kolam renang tertutup
  • Sarapan disediakan
  • Sauna
  • Bilik wap
  • Perkhidmatan bilik
  • Pusat persidangan
  • Pusat Perniagaan
  • 4 bilik mesyuarat
  • Teres

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Tempat duduk berasingan
  • Televisyen
  • Taman
  • Teres
  • Pengemasan harian
  • Lif
Harga semasa ialah RM728
RM801 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Ogo - 17 Ogo

Sebab kami suka hartanah ini

Kerja memenuhi kelonggaran
Hotel ini mempunyai pusat perniagaan dan bilik mesyuarat untuk produktiviti. Selepas waktu bekerja, tetamu boleh berehat di spa dengan urutan dan rawatan badan.
Pilihan masakan berlimpah
Hotel ini mempunyai 2 restoran dan bar untuk pengalaman menjamu selera yang luar biasa. Pengembara juga boleh memulakan hari mereka dengan bufet sarapan pagi yang lazat.
Kelonggaran tepi sungai
Spa perkhidmatan penuh menawarkan urutan, rawatan muka dan rawatan badan di hotel ini. Bersantai di sauna dan bilik wap, atau bersiar-siar di taman di tepi sungai.

Pilihan bilik

Comfort Double Room

9.0 daripada 10
Hebat
(7 ulasan)
  • 22 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double Room

9.6 daripada 10
Luar biasa
(10 ulasan)
  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

9.0 daripada 10
Hebat
(12 ulasan)
  • 20 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Basic Single Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Single Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Schlossberg 47, Sankt Goar, RP, 56329

Tempat berdekatan

  • Kastil Rheinfels - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Gereja Stiftskirche Sankt Goar - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Syurga Wain Stefan - 13 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Deutsches Eck - 48 min memandu - 47.1 km
  • Burg Eltz - 58 min memandu - 49.6 km

Bergerak

  • Frankfurt (HHN-Frankfurt - Hahn) - 43 min memandu
  • Mainz (QFZ-Mainz Finthen) - 50 min memandu
  • Cologne - Bonn Airport (CGN) - 88 min memandu
  • Stesen St. Goar - 10 min berjalan kaki
  • St. Goar KD - 12 min berjalan kaki
  • Stesen St. Goar Fähre - 14 min berjalan kaki

Restoran

  • McDonald's
  • ‪Aries Am Rhein - ‬9 min berjalan kaki
  • ‪Café Rose - ‬8 min memandu
  • ‪Salamander's - ‬9 min memandu
  • Biergarten am Pegelhaus

Tentang hartanah ini

Hotel Schloss Rheinfels

  • Apabila anda menginap di Hotel Schloss Rheinfels, anda berada dalam lingkungan 10 minit dari Loreley. Tetamu boleh mengunjungi spa untuk memanjakan diri dengan urut, balut badan atau rawatan muka dan Stilcher Stuben, salah satu daripada 2 restoran, yang menyajikan makan malam. Kolam renang tertutup, bar/ruang istirahat, dan sauna merupakan sorotan lain. Pengembara lain menyukai kakitangan yang suka membantu dan keadaan keseluruhan hartanah.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 67 bilik
    • Setinggi 4 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 10:00
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap (anjing sahaja, 1 ekor)*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
    • Bilik tertentu sahaja, sekatan dikenakan*
    • Mangkuk makanan dan air tersedia
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dan akses Internet berwayar dalam bilik
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Tempat pengecasan kenderaan elektrik di tapak hartanah
    • Parkir di tapak hartanah termasuk pilihan bukan di bahu jalan
    • Parkir percuma di luar tapak hartanah sejauh 100 meter
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet (surcaj) setiap hari 7:00–11:00
  • 2 restoran
  • Bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Aktiviti menarik

  • Denai kembara/basikal Aktiviti belayar berhampiran

Bekerja jauh dari rumah

  • Pusat perniagaan
  • 4 bilik mesyuarat
  • Pusat persidangan

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Kerusi lepak tepi kolam

Kemudahan

  • 2 bangunan/menara
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Taman
  • Teres
  • Kolam renang tertutup
  • Spa perkhidmatan penuh
  • Sauna
  • Bilik wap

Kebolehcapaian

  • Lif

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan
  • Bar mini
  • Jubah mandi dan selipar

Tidur dengan nyenyak

  • Cadar katil disediakan

Aktiviti untuk dinikmati

  • Tempat duduk berasingan

Segarkan diri

  • Pancuran mandi sahaja
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma serta Internet berwayar
  • Telefon

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik

Ciri istimewa

Spa

Para tetamu boleh memanjakan diri dengan rawatan di spa perkhidmatan penuh hotel, AusZeit. Perkhidmatan termasuk rawatan muka, balut badan, lulur badan dan rawatan badan.

Tempat Makan

Stilcher Stuben - restoran mewah ini menyajikan makan malam sahaja. Dibuka pada hari-hari tertentu
Auf Scharffeneck - restoran ini menyajikan makan tengah hari dan makan malam. Dibuka setiap hari

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Fi bekalan elektrik: EUR4.5 setiap penginapan, semalam

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Katil bayi/kot boleh didapati dengan dikenakan bayaran sebanyak EUR30.0 sehari
  • Katil lipat simpan boleh didapati dengan dikenakan bayaran sebanyak EUR60.0 semalam

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR25 setiap haiwan kesayangan, semalam

Kolam, spa & gimnasium (jika berkenaan)

  • Akses kolam renang tersedia dari jam 7:00 hingga 22:00

Dasar

Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia.

Kelas hartanah

Hotelstars Union memberikan pengadaran bintang rasmi untuk hartanah di Jerman. Hartanah ini diberikan penarafan bintang Unggul 4 dan dipaparkan di halaman ini sebagai 4.5 bintang.

Juga dikenali sebagai

Hotel Schloss Rheinfels
Rheinfels Hotel
Romantik Hotel Schloss
Romantik Hotel Schloss Rheinfels
Romantik Hotel Schloss Rheinfels Sankt Goar
Romantik Schloss
Romantik Schloss Hotel
Romantik Schloss Rheinfels
Romantik Schloss Rheinfels Sankt Goar
Schloss Rheinfels Hotel
Romantik Hotel Sankt Goar
Romantik Hotel Schloss Rheinfels Germany/Sankt Goar
Hotel Schloss Rheinfels Hotel
Romantik Hotel Schloss Rheinfels
Hotel Schloss Rheinfels Sankt Goar
Hotel Schloss Rheinfels Hotel Sankt Goar

Soalan lazim

Adakah Hotel Schloss Rheinfels menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Hotel Schloss Rheinfels mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah kolam tersedia di Hotel Schloss Rheinfels?

Ya, terdapat kolam renang tertutup. Tetamu mempunyai akses kolam dari 7:00 hingga 22:00.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Schloss Rheinfels?

Ya, anjing dialu-alukan, dengan had sebanyak 1 ekor. Terdapat caj sebanyak EUR25 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi. Mangkuk makanan dan air tersedia. Beberapa sekatan mungkin dikenakan, jadi sila hubungi hartanah untuk mendapatkan butiran lanjut.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel Schloss Rheinfels?

Tiada, namun terdapat tempat letak kenderaan percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Schloss Rheinfels?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 10:00. Daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di Hotel Schloss Rheinfels dan kawasan berdekatan?

Bergembira pada bulan-bulan yang lebih panas dengan aktiviti berdekatan seperti kembara berjalan kaki. Nikmati rawatan di spa dan nikmati aktiviti renang di kolam renang terbuka dan tertutup. Hotel Schloss Rheinfels turut mempunyai sauna dan bilik wap, di samping taman.

Adakah terdapat restoran di Hotel Schloss Rheinfels atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat 2 restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar Hotel Schloss Rheinfels?

Hotel Schloss Rheinfels terletak di tepi sungai, sejauh 2 minit berjalan kaki dari Kastil Rheinfels dan 14 minit berjalan kaki dari Rhine.

Ulasan

Hotel Schloss Rheinfels Ulasan

9.2

Hebat

9.4

Kebersihan

8.8

Lokasi

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Mycket trevligt hotel, stort bra rum, fräscht badrum, skön säng o bra frukost. Kan rekommendera.
maria, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

夕飯と朝食をレストランでいただきました。ライン川のロケーションがよく最高でした。
MASAO, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Dejligt hotel i historiske og smukke omgivelser. Morgenmaden helt i top med bl.a. rigeligt med røget laks. Ikke crowded men derimod god plads både i wellnes område og på terrasserne. Eneste minus var at vi kæmpede lidt med internettet - vi blev ofte smidt af. Klar anbefaling herfra.
Kent, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Traumhafter Blick aufs Rheintal. Fantastisches Essen
Jochen, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Breakfast food and dinner meals were excellent!!
Gary, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Fantastic staff and beautiful room with a view. Caution: no air conditioning. They do have fans available though.
Lisa, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Lovely location and gorgeous views of the Rhine River from both the restaurant and our room. Restaurant was pricey and options limited so we didn’t have dinner there but included breakfast was beautifully presented with great variety and a lovely view.
Kathleen, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Die Lage und Aussicht sind top, Inneneinrichtung etwas bieder aber alles sauber und wertig. Das Abendessen war einfach köstlich und der Kellner zuvorkommend und freundlich. Grosses Frühstücksbuffet das fast keine Wünsche offen lässt. Einziger Negativpunkt: uns wurde vorgängig ein Upgrade in Aussicht gestellt, da wir an dem Tag ein besonderes Ereignis feierten, doch dieses gab es trotz Verfügbarkeit nicht. Trotzdem, das Hotel können wir nur empfehlen!
Monique, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great place to stay.
William, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Wij hebben een heerlijk verblijf gehad en komen graag nog eens terug!
N, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Schönes ruhiges Hotel , Essen gut, Ausblick der Wahnsinn!!!!!!!!
Michaela, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Empfehlenswert. Wenn wir erneut in der Region sind, kommen wir gerne wieder.
Stefan, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Super

Alles bestens , sehr angenehmer Aufenthalt, top Restaurant!
Eugeniusz, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Sehr schönes Hotel, tolles Frühstück , schönes Zimmer, freundliches Personal
Uwe, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Personal sehr nett und zuvorkommend, Zimmer sauber und ausreichend groß, gut ausgestattet. Wellnessbereich liebevoll, sauber
Maxie, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Nachdem wir ein standesgemäßes Zimmer bekommen haben war alles perfekt 👍
Jens, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Personal beim Empfang und am Frühstücksbuffet super
Felix, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Amazing location!
Lars, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Kostenlos parken vor dem Hotel
Tatiana, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I have stayed here several times. The castle, the terrace and the wonderful dining are exemplary
Richard, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very nice hotel with outstanding views
Wendy, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very nice hotel next to Rheinfelds Castle. Nice breakfast, good service, nice staff.
Perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The room was perfect with a beautiful view over looking the Rhein River.
Robert, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Empfehlenswert

Wir waren an heißen Tagen zu Gast - die dicken Burgmauern, der Pool, die Lage oben auf dem Berg haben die Hitze erträglich gemacht.
Heike, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

We vonden het overnachten in een voormalig kasteel een leuke belevenis. Mooi hotel en vanuit het restaurant had je een prachtig uitzicht over de rijn. Ook het zwembad en de sauna's zijn een bezoekje meer dan waard.
Bert, perjalanan 2 malam