Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area
Kelas hartanah: 2
Hotel dengan kolam renang terbuka, berhampiran Teluk Mission
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area





Di Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area, anda berada dalam lingkungan 5 minit pemanduan sahaja dari Hotel Circle dan Marine Corps Recruit Depot. Selepas berseronok di kolam renang terbuka, anda boleh menjamu selera di restoran. Tambahan lagi, Universiti San Diego dan Taman Negeri Old Town San Diego hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengangkutan awam berada berdekatan: jarak Stesen Morena - Linda Vista ialah 14 minit dengan berjalan kaki.
Ulasan
7.87.8 daripada 10
Baik
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Parkir tersedia
- Restoran
- Kemudahan dobi
Kemudahan utama (6)
Kemudahan utama (6)
- Restoran
- Kolam renang terbuka
- Letak kenderaan sendiri
- Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
- Perkhidmatan ATM/perbankan
- Dobi layan diri
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 9 daripada 9 bilik
Lihat semua foto untuk 2 Queen Beds, Work Desk, Non Smoking,Full Breakfast

2 Queen Beds, Work Desk, Non Smoking,Full Breakfast
- Boleh menampung 4
- 2 Katil Ratu (Queen)
Lihat semua foto untuk Standard Room, 1 King Bed, Accessible, Non Smoking

Standard Room, 1 King Bed, Accessible, Non Smoking
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Accessible King Room with Roll in Shower

Accessible King Room with Roll in Shower
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Accessible King Room with Tub

Accessible King Room with Tub
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Accessible Two Queen Room with Tub

Accessible Two Queen Room with Tub
- Boleh menampung 4
- 2 Katil Ratu (Queen)
Lihat semua foto untuk King Room

King Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Two Queen Room with Sofabed

Two Queen Room with Sofabed
- Boleh menampung 6
- 2 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Kelamin
Lihat semua foto untuk Two Queen Room

Two Queen Room
- Boleh menampung 4
- 2 Katil Ratu (Queen)
Lihat semua foto untuk Twin/Double Room - Accessible

Twin/Double Room - Accessible
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single) ATAU 1 Katil Kelamin (Double)
Hartanah serupa

Best Western Seven Seas
Mission Valley
Best Western Seven Seas
Mission Valley
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 3,810 ulasan
8.0
Sangat Baik
3,810 ulasan
Harga ialah RM342
RM342
RM393 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Sep - 9 Sep

Days Inn by Wyndham San Diego Hotel Circle
Mission Valley
Days Inn by Wyndham San Diego Hotel Circle
Mission Valley
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 3,012 ulasan
8.0
Sangat Baik
3,012 ulasan
Harga ialah RM378
RM378
RM435 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Sep - 8 Sep

Kings Inn San Diego
Mission Valley
Kings Inn San Diego
Mission Valley
- Kolam renang
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.8 daripada 10, Terbaik, 3,715 ulasan
8.8
Terbaik
3,715 ulasan
Harga ialah RM414
RM414
RM475 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Best Western Inn & Suites San Diego – Zoo/SeaWorld Area
Mission Valley
Best Western Inn & Suites San Diego – Zoo/SeaWorld Area
Mission Valley
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 2,952 ulasan
8.0
Sangat Baik
2,952 ulasan
Harga ialah RM610
RM610
RM702 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Sep - 9 Sep

Crowne Plaza San Diego - Mission Valley by IHG
Mission Valley
Crowne Plaza San Diego - Mission Valley by IHG
Mission Valley
- Kolam renang
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 1,237 ulasan
8.4
Sangat Baik
1,237 ulasan
Harga ialah RM477
RM477
RM550 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Hampton Inn San Diego/Mission Valley
Mission Valley
Hampton Inn San Diego/Mission Valley
Mission Valley
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
8.6 daripada 10, Terbaik, 1,717 ulasan
8.6
Terbaik
1,717 ulasan
Harga ialah RM448
RM448
RM515 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Sep - 4 Sep

Ramada Suites by Wyndham San Diego/Hotel Circle Area
Mission Valley
Ramada Suites by Wyndham San Diego/Hotel Circle Area
Mission Valley
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
6.8 daripada 10, 1,002 ulasan
6.8
1,002 ulasan
Harga ialah RM357
RM357
RM411 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

Handlery Hotel
Mission Valley
Handlery Hotel
Mission Valley
- Kolam renang
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 2,895 ulasan
8.4
Sangat Baik
2,895 ulasan
Harga ialah RM482
RM482
RM554 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Sep - 21 Sep

Super 8 by Wyndham San Diego Hotel Circle
Mission Valley
Super 8 by Wyndham San Diego Hotel Circle
Mission Valley
- Sarapan Percuma
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
7.2 daripada 10, Baik, 1,063 ulasan
7.2
Baik
1,063 ulasan
Harga ialah RM340
RM340
RM391 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Sep - 9 Sep

The Alcala Hotel Mission Valley/Seaworld
Mission Valley
The Alcala Hotel Mission Valley/Seaworld
Mission Valley
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 623 ulasan
8.0
Sangat Baik
623 ulasan
Harga ialah RM349
RM349
RM401 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

2485 Hotel Circle Pl, San Diego, CA, 92108
Tempat berdekatan
- Hotel Circle - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
- Taman Presidio - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
- Taman Negeri Old Town San Diego - 19 min berjalan kaki - 1.6 km
- Teluk Mission - 2 min memandu - 2.7 km
- Universiti San Diego - 3 min memandu - 2.3 km
Bergerak
- San Diego, CA (MYF-Montgomery Field) - 14 min memandu
- San Diego, CA (SAN-Lapangan Terbang Antarabangsa San Diego) - 16 min memandu
- San Diego, CA (SEE-Gillespie Field) - 25 min memandu
- Carlsbad, CA (CLD-McClellan-Palomar) - 39 min memandu
- Tijuana, Baja California Norte (TIJ-Lapangan Terbang Antarabangsa General Abelardo L. Rodriguez) - 51 min memandu
- Stesen San Diego Coaster Sorrento Valley - 13 min memandu
- Depot San Diego Santa Fe - 15 min memandu
- Pusat Transit San Diego-Old Town - 21 min berjalan kaki
- Stesen Morena - Linda Vista - 14 min berjalan kaki
- Stesen Tecolote Road - 26 min berjalan kaki
Restoran
- Student Life Pavilion - 4 min memandu
- Selva Coffee House - 3 min memandu
- Cafe Coyote - 3 min memandu
- Panda Express - 3 min memandu
- Burger King - 3 min memandu
Tentang hartanah ini
Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area
- Di Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area, anda berada dalam lingkungan 5 minit pemanduan sahaja dari Hotel Circle dan Marine Corps Recruit Depot. Selepas berseronok di kolam renang terbuka, anda boleh menjamu selera di restoran. Tambahan lagi, Universiti San Diego dan Taman Negeri Old Town San Diego hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengangkutan awam berada berdekatan: jarak Stesen Morena - Linda Vista ialah 14 minit dengan berjalan kaki.
Sekilas pandang
Arahan daftar masuk khas
- Seorang dewasa berumur 18 ke atas mesti bertanggungjawab untuk tempahan tersebut
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada fi)
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Restoran
Perkhidmatan
- Kemudahan dobi
Kemudahan
- Perkhidmatan ATM/perbankan
- Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
- Kolam renang terbuka
Fi & dasar
Parkir
- Letak kenderaan sendiri tersedia dengan caj tambahan
Dasar
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area?
Ya, terdapat kolam renang terbuka.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada caj).
Apakah aktiviti yang tersedia di Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area dan kawasan berdekatan?
Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area mempunyai kolam renang terbuka.
Adakah terdapat restoran di Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area atau kawasan berdekatan?
Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.
Apakah suasana di sekitar Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area?
Best Western Inn & Suites San Diego - Zoo/seaworld Area terletak di Mission Valley, sejauh 1 minit berjalan kaki dari Hotel Circle.