Ekati Mare Lifestyle Resort

Tempat peranginan Corfu berhadapan pantai dengan 2 restoran dan bar pantai

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ekati Mare Lifestyle Resort ialah pilihan penginapan yang bagus di Corfu. Tetamu boleh mencuba urutan tisu mendalam, kemudian menjamu selera di salah satu daripada 2 restoran. Sorotan lain termasuk 2 kolam renang terbuka, bar pantai, dan pusat kecergasan.

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Sarapan Percuma
  • Spa
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Di sebuah pantai persendirian
  • 2 restoran dan 2 bar/ruang istirahat
  • 2 kolam renang terbuka
  • Pusat kecergasan
  • Kolam kanak-kanak
  • Bar pantai
  • Perkhidmatan spa
  • Bilik urut/rawatan
  • Teres
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Taman

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Kolam kanak-kanak
  • Bilik mandi persendirian
  • Taman
  • Teres
  • Pengemasan harian
  • Pembancuh kopi/teh
Harga semasa ialah RM344
RM401 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik

Deluxe Double Room

  • 26 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)

Deluxe Triple Room

  • 28 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Deluxe Two Bedroom, Family Suite

  • 48 meter persegi
  • 2 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Family Maisonette

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Bujang XL (Large Single)

Swim Up Suite

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang XL (Large Single)

Junior Suite, Pool View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 2 Katil Bujang XL (Large Single)

Duplex Family Suite, Pool View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 2 Katil Sofa Bujang XL

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Kavos, Corfu, Corfu, 490 80

Tempat berdekatan

  • Pantai Kavos - 4 min memandu - 2.3 km
  • Pelabuhan Lefkimmi - 6 min memandu - 5.2 km
  • Tasik Tsilaria - 10 min memandu - 1.9 km
  • Pantai Issos - 25 min memandu - 22.7 km
  • Pantai Agios Gordios - 53 min memandu - 43.5 km

Bergerak

  • Corfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 78 min memandu

Restoran

  • ‪Clepsydra Coffee & Snack - ‬5 min memandu
  • ‪Falconera - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Golden Courser - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪The Real Greek - ‬6 min berjalan kaki
  • ‪Η Λαδόκολλα - ‬7 min memandu

Tentang hartanah ini

Ekati Mare Lifestyle Resort

  • Ekati Mare Lifestyle Resort ialah pilihan penginapan yang bagus di Corfu. Tetamu boleh mencuba urutan tisu mendalam, kemudian menjamu selera di salah satu daripada 2 restoran. Sorotan lain termasuk 2 kolam renang terbuka, bar pantai, dan pusat kecergasan.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 73 bilik

Tiba/Pulang

    • Daftar masuk bermula jam 15:00
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri selamat, tidak berbumbung percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma setiap pagi 7:30–10:00
  • 2 restoran
  • 2 bar/ruang istirahat
  • Bar pantai
  • Bar/deli snek

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Kolam kanak-kanak

Aktiviti menarik

  • Di sebuah pantai persendirian
  • Konsert/persembahan langsung
  • Hiburan malam

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • Taman
  • Teres
  • Pusat kecergasan
  • 2 kolam renang terbuka
  • Perkhidmatan spa
  • Bilik urut/rawatan
  • Ruang lokar
  • Kawasan hiburan luar
  • Perabot luar

Kebolehcapaian

  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja
  • Lantai jubin di dalam bilik

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 32-inci TV skrin rata
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Bar mini
  • Pembancuh kopi/teh

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi
  • Cadar katil disediakan

Aktiviti untuk dinikmati

  • Perkhidmatan urut dalam bilik (surcaj)
  • Balkoni atau laman dalam

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Ruang komputer riba
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
  • Panggilan tempatan percuma

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik
  • Buku panduan/pengesyoran

Ciri istimewa

Spa

Tetamu boleh memanjakan diri mereka dengan menikmati perkhidmatan spa di tapak hartanah. Terdapat 2 bilik rawatan. Perkhidmatan termasuk urutan tisu mendalam, urut sukan, urut Swedish dan urut Thai.

Tempat Makan

La Mar Beach Lounge - bar berhadapan pantai ini khusus dalam masakan Mediterranean dan menyajikan makan tengah hari dan makanan ringan. Para tetamu boleh menikmati minuman di bar. Dibuka setiap hari
Parea Pool Bar - bar koktel ini menghadap kolam renang dan khusus dalam masakan Mediterranean. "happy hour" ditawarkan. Dibuka setiap hari
Aroma Restaurant - restoran ini khusus dalam masakan Mediterranean dan menyajikan sarapan dan makan malam. Para tetamu boleh menikmati minuman di bar. Dibuka setiap hari

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 November - 31 Mac, EUR 0.50 setiap penginapan, semalam
  • Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 1 April - 31 Oktober, EUR 2.00 setiap penginapan, semalam

Kolam, spa & gimnasium (jika berkenaan)

  • Tempahan diperlukan untuk perkhidmatan urut dan rawatan spa dan boleh dibuat dengan menghubungi hartanah sebelum ketibaan, di nombor yang terdapat pada pengesahan tempahan

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 500, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di Ekati Mare Lifestyle Resort?

Ya, terdapat 2 kolam renang terbuka dan kolam kanak-kanak.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Ekati Mare Lifestyle Resort?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Ekati Mare Lifestyle Resort?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Ekati Mare Lifestyle Resort?

Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 15:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Ekati Mare Lifestyle Resort dan kawasan berdekatan?

Ekati Mare Lifestyle Resort mempunyai 2 kolam renang terbuka, 2 bar dan pantai persendirian, di samping pusat kecergasan, perkhidmatan spa dan taman.

Adakah terdapat restoran di Ekati Mare Lifestyle Resort atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat 2 restoran di tapak hartanah, menampilkan tempat makan berhadapan pantai, masakan Mediterranean dan pemandangan kolam renang.

Adakah Ekati Mare Lifestyle Resort mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap bilik menampilkan balkoni atau laman dalam.

Apakah suasana di sekitar Ekati Mare Lifestyle Resort?

Ekati Mare Lifestyle Resort terletak cuma sejauh 1 minit berjalan kaki dari Laut Ionia.

Ulasan

Ekati Mare Lifestyle Resort Ulasan

10

Luar Biasa

8.0

Kebersihan

10

Kemudahan

10

Kakitangan & perkhidmatan

10

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Amazing hotel. Can’t fault the staff, entertainment and hotel facilities it self were great. Only thing I would comment on is - cleaning the rooms properly/deep clean - a lot of the furniture in bathroom area was dusty - especially the metal grill area near the sink. Other than that great resort and will be back again!