The Ebury Hotel
Kelas hartanah: 2
Hotel dengan kolam renang terbuka, berhampiran Katedral Canterbury
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk The Ebury Hotel





The Ebury Hotel terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Katedral Canterbury.
Kemudahan popular
- Kolam renang
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- Kolam renang terbuka
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

ABode Canterbury
Canterbury
ABode Canterbury
Canterbury
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.4 daripada 10, Sangat baik, 1,003 ulasan
8.4
Sangat baik
1,003 ulasan
Harga ialah RM346
RM346
RM416 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

Best Western Abbots Barton Hotel
Canterbury
Best Western Abbots Barton Hotel
Canterbury
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.4 daripada 10, Sangat baik, 1,001 ulasan
8.4
Sangat baik
1,001 ulasan
Harga ialah RM324
RM324
RM389 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Okt - 9 Okt

The Falstaff Hotel
Canterbury
The Falstaff Hotel
Canterbury
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Bar
8.8 daripada 10, Cemerlang, 1,003 ulasan
8.8
Cemerlang
1,003 ulasan
Harga ialah RM441
RM441
RM530 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Okt - 12 Okt

The Victoria Hotel
Canterbury
The Victoria Hotel
Canterbury
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Bar
9.2 daripada 10, Hebat, 1,006 ulasan
9.2
Hebat
1,006 ulasan
Harga ialah RM360
RM360
RM432 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Okt - 12 Okt

Dover Marina Hotel & Spa, Tapestry Collection by Hilton
Dover
Dover Marina Hotel & Spa, Tapestry Collection by Hilton
Dover
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
8.6 daripada 10, Cemerlang, 1,067 ulasan
8.6
Cemerlang
1,067 ulasan
Harga ialah RM290
RM290
RM349 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Okt - 12 Okt

Thanington Hotel
Canterbury
Thanington Hotel
Canterbury
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.8 daripada 10, Cemerlang, 477 ulasan
8.8
Cemerlang
477 ulasan

Pilgrims Hotel
Canterbury
Pilgrims Hotel
Canterbury
- Wi-Fi percuma
- Bar
- Larangan merokok
8.6 daripada 10, Cemerlang, 337 ulasan
8.6
Cemerlang
337 ulasan

Canterbury Hotel
Canterbury
Canterbury Hotel
Canterbury
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
9.0 daripada 10, Hebat, 286 ulasan
9.0
Hebat
286 ulasan
Harga ialah RM410
RM410
RM492 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Sep - 30 Sep

Ashford International Hotel & Spa
Ashford
Ashford International Hotel & Spa
Ashford
- Kolam renang
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
8.0 daripada 10, Sangat baik, 1,005 ulasan
8.0
Sangat baik
1,005 ulasan
Harga ialah RM332
RM332
RM399 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Okt - 5 Okt

Holiday Inn Express Ramsgate - Minster by IHG
Ramsgate
Holiday Inn Express Ramsgate - Minster by IHG
Ramsgate
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.8 daripada 10, Cemerlang, 1,003 ulasan
8.8
Cemerlang
1,003 ulasan
Harga ialah RM255
RM255
RM306 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

65-67 New Dover Rd, Canterbury, ENG, CT1 3DX
Tempat berdekatan
- St. Lawrence Ground - 6 min berjalan kaki - 0.5 km
- Gereja St. Martin - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
- Universiti Gereja Canterbury Christ - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
- Katedral Canterbury - 17 min berjalan kaki - 1.4 km
- Teater Marlowe - 20 min berjalan kaki - 1.7 km
Bergerak
- London (SEN-Southend) - 114 min memandu
- Stesen Canterbury Bekesbourne - 5 min memandu
- Stesen Canterbury East - 17 min berjalan kaki
- Stesen Canterbury West - 24 min berjalan kaki
Restoran
- McDonald's - 13 min berjalan kaki
- The Thomas Ingoldsby (Wetherspoon) - 14 min berjalan kaki
- Oriole cafe - 6 min berjalan kaki
- Starbucks - 13 min berjalan kaki
- Caffè Nero - 13 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
The Ebury Hotel
- The Ebury Hotel terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Katedral Canterbury.
Sekilas pandang
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Kemudahan hartanah
Kemudahan
- Kolam renang terbuka
Fi & dasar
Dasar
Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di The Ebury Hotel?
Ya, terdapat kolam renang terbuka.
Apakah aktiviti yang tersedia di The Ebury Hotel dan kawasan berdekatan?
The Ebury Hotel mempunyai kolam renang terbuka.
Apakah suasana di sekitar The Ebury Hotel?
The Ebury Hotel terletak sejauh 17 minit berjalan kaki dari Katedral Canterbury dan 11 minit berjalan kaki dari Biara St. St. Augustine.