Art Sattal
Kelas hartanah: 2
Hotel Bhagtpura dengan kolam renang terbuka dan restoran
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Art Sattal





Art Sattal ialah pilihan penginapan yang baik di Bhagtpura.Tetamu boleh berenang-renang di kolam renang terbuka atau menjamu selera di kedai kopi/kafe.
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Kemudahan dobi
- Meja depan 24/7
Kemudahan utama (8)
Kemudahan utama (8)
- Pengemasan harian
- Restoran
- Kolam renang terbuka
- Kedai kopi/kafe
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Sajian kopi/teh di ruang bersama
- Perkhidmatan dobi
- Dobi layan diri
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- Bilik mandi persendirian
- Tempat duduk berasingan
- Balkoni berperabot
- Pengemasan harian
- Kemudahan dobi
- Letak kenderaan sendiri percuma
Harga semasa ialah RM106
RM106
RM112 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Sep - 10 Sep
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 5 daripada 5 bilik
Lihat semua foto untuk Apartment

Apartment
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Apartment
- 2 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 2 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Double Room

Double Room
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 10
- 1 Katil Raja (King)
Lihat semua foto untuk Suite

Suite
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 1 Katil Raja (King)
Suite
- 2 bilik tidur
- Boleh menampung 3
- 2 Katil Raja (King)
Hartanah serupa

Mango Bite Hotel & Restaurant
Mandvi
Mango Bite Hotel & Restaurant
Mandvi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Meja depan 24/7
Harga ialah RM55
RM55
RM58 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Ambika resort Sattal road,Bhagtpura village,Bhimtal,Uttarakhand, Bhimtal, Uttarakhand, 263136
Tempat berdekatan
- Tasik Bhimtal - 10 min memandu - 6.7 km
- Akuarium Tasik Bhimtal - 15 min memandu - 9.6 km
- Kuil Ghorakhal - 15 min memandu - 7.5 km
- Kainchi Dham - 23 min memandu - 12.5 km
- Naukuchiatal Lake - 24 min memandu - 12.4 km
Bergerak
- Pantnagar (PGH) - 116 min memandu
- Stesen Kereta Api Kathgodam - 71 min memandu
Restoran
- Sakley's Restaurant - 25 min memandu
- Nanak Restaurant - 24 min memandu
- Cafe Lakeside - 23 min memandu
- Brittney's Cafe - 25 min memandu
- Machan - 25 min memandu
Tentang hartanah ini
Art Sattal
- Art Sattal ialah pilihan penginapan yang baik di Bhagtpura.Tetamu boleh berenang-renang di kolam renang terbuka atau menjamu selera di kedai kopi/kafe.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 14 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 12:30; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 12:30
Arahan daftar masuk khas
- Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Kanak-kanak
- Tiada katil bayi (katil budak)
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap dengan percuma (anjing dan kucing sahaja)
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Restoran
- Kedai kopi
- Sajian kopi/teh di ruang bersama
- Majlis makan percuma setiap hari
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Perkhidmatan pencucian kering/dobi
Kemudahan
- Kolam renang terbuka
Kebolehcapaian
- Kit kebolehcapaian telefon
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Sistem pemanasan
- Selipar
Tidur dengan nyenyak
- Cadar katil disediakan
Aktiviti untuk dinikmati
- Balkoni berperabot
- Tempat duduk berasingan
Segarkan diri
- Bilik mandi persendirian
- Pancuran mandi sahaja
- Sabun dan syampu
- Tuala
- Berus gigi dan ubat gigi
- Tisu tandas
Kekal terhubung
- Meja
Makanan dan minuman
- Khidmat penghantaran makanan tempatan
Lain-lain
- Setiap hari
- Buku panduan/pengesyoran
- Panduan makan di restoran
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di Art Sattal?
Ya, terdapat kolam renang terbuka.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Art Sattal?
Ya, kucing dan anjing menginap secara percuma.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Art Sattal?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Art Sattal?
Masa mula daftar masuk: 12:30; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 12:30.
Apakah aktiviti yang tersedia di Art Sattal dan kawasan berdekatan?
Art Sattal mempunyai kolam renang terbuka.
Adakah terdapat restoran di Art Sattal atau kawasan berdekatan?
Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.
Adakah Art Sattal mempunyai ruang persendirian terbuka?
Ya, setiap bilik menampilkan balkoni berperabot.