Baipho Lifestyle

Kelas hartanah: 3
Hotel dengan bar/ruang istirahat, berhampiran Bangla Road

Pilih tarikh untuk melihat harga

Baipho Lifestyle menawarkan lokasi yang strategik, berada dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Pusat Beli-belah Jungceylon dan Bangla Road. Anda boleh mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam atau bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Selain itu, hotel ini terletak 0.4 mi (0.6 km) dari Pantai Patong dan 3 mi (4.9 km) dari Pantai Karon. Pengembara lain menyukai kakitangan.

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Gimnasium
  • Bar

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Berhampiran pantai
  • Pusat kecergasan
  • Bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik
  • Perkhidmatan pengambilan dari lapangan terbang
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Perpustakaan
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Bantuan pelancongan/tiket

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Peti sejuk
  • Bilik mandi persendirian
  • Televisyen
  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Bar mini
Harga semasa ialah RM72
RM86 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Pilihan bilik

Baipho Suite Room

  • 36 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(2 ulasan)
  • 23 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Executive Deluxe Room

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 26 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Relax Suite Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(2 ulasan)
  • 32 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Jacuzzi Suite Room

10.0 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • 32 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

XXL Suite Room

  • 32 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Studio Suite Room

  • 32 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
205/12-13 Rat u thit 200 pee rd., Patong, Phuket, 83150

Tempat berdekatan

  • Pusat Beli-belah Jungceylon - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Central Patong - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Bangla Road - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Pasar Malam Royal Paradise - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Pantai Patong - 9 min berjalan kaki - 0.8 km

Bergerak

  • Phuket (HKT-Lapangan Terbang Antarabangsa Phuket) - 60 min memandu
  • Perkhidmatan pengambilan di lapangan terbang

Restoran

  • ‪Pa Noi Seafood - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Bushrangers Bar & Grill - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Sak & Sa Thai Food - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Karlsson's Restaurant & Steak House - ‬7 min berjalan kaki
  • ‪Tarboosh Lebanese Restaurant - ‬2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Baipho Lifestyle

  • Baipho Lifestyle menawarkan lokasi yang strategik, berada dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Pusat Beli-belah Jungceylon dan Bangla Road. Anda boleh mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam atau bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Selain itu, hotel ini terletak 0.4 mi (0.6 km) dari Pantai Patong dan 3 mi (4.9 km) dari Pantai Karon. Pengembara lain menyukai kakitangan.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 18 bilik
    • Setinggi 3 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Daftar masuk bermula jam 14:00
    • Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Kanak-kanak (berumur 10 tahun ke bawah) boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada
    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma dan akses Internet berwayar di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Parkir di luar tapak hartanah sejauh 2 km (THB100 sehari)
DONE

Transit

    • Jemput dari lapangan terbang (tersedia 24 jam)*
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Aktiviti menarik

  • Berhampiran pantai

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Bantuan pelancongan/tiket

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Perpustakaan
  • Pusat kecergasan

Kebolehcapaian

  • Meja pendaftaran yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Pusat kecergasan yang boleh diakses dengan kerusi roda
  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen LCD
  • Saluran TV kabel

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Bar mini

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Ruang komputer riba
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 500+ Mbps (sesuai untuk 6+ orang atau 10+ peranti))
  • Kerusi meja

Makanan dan minuman

  • Peti Sejuk
  • Air botol percuma

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik
  • Kemasukan kunci mudah alih

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Perkhidmatan pengangkutan ulang alik lapangan terbang ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak THB800 setiap kenderaan. Maksimum seramai 2 orang

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Kos perkhidmatan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang untuk kanak-kanak sehingga umur 11 tahun adalah THB1

Parkir

  • Tempat letak kenderaan tersedia berhampiran pada kos THB100 sehari

Dasar

Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pengesan karbon monoksida, pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, alat pertolongan cemas, dan pengadang tingkap di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia.

Juga dikenali sebagai

Baipho Lifestyle
Baipho Lifestyle Hotel
Baipho Lifestyle Hotel Kathu
Baipho Lifestyle Kathu
Baipho Lifestyle Hotel Patong
Baipho Lifestyle Patong
Baipho Lifestyle Hotel
Baipho Lifestyle Patong
Baipho Lifestyle Hotel Patong

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Baipho Lifestyle?

Maaf, haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan.

Adakah perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang ditawarkan oleh Baipho Lifestyle?

Ya, pengangkutan ulang-alik dari lapangan terbang ke hotel tersedia. Caj adalah sebanyak THB800 setiap kenderaan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Baipho Lifestyle?

Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di Baipho Lifestyle dan kawasan berdekatan?

Kekalkan rutin senaman harian anda di gimnasium.

Apakah suasana di sekitar Baipho Lifestyle?

Baipho Lifestyle terletak sejauh 7 minit berjalan kaki dari Bangla Road dan 7 minit berjalan kaki dari Pantai Patong.

Ulasan

Baipho Lifestyle Ulasan

9.0

Hebat

9.0

Kebersihan

8.2

Lokasi

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

8.4

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan