Hotel Muennich
Hotel Muenster dengan restoran
Pilih tarikh untuk melihat harga
Nikmati kunjungan ke Muenster dengan penginapan di Hotel Muennich.
Ulasan
8.28.2 daripada 10
Sangat baik
Kemudahan popular
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Akses Internet
- Restoran
Kemudahan utama (5)
Kemudahan utama (5)
- Restoran
- Wi-fi di lobi
- Letak kenderaan sendiri
- Perkhidmatan ATM/perbankan
- Porter/tukang angkut
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Parkhotel Hohenfeld Münster
Roxel
Parkhotel Hohenfeld Münster
Roxel
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.6 daripada 10, Cemerlang, 748 ulasan
8.6
Cemerlang
748 ulasan
Harga ialah RM409
RM409
RM457 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Prize by Radisson, Münster City
Innenstadtring
Prize by Radisson, Münster City
Innenstadtring
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
- Larangan merokok
8.4 daripada 10, Sangat baik, 446 ulasan
8.4
Sangat baik
446 ulasan
Harga ialah RM284
RM284
RM318 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Okt - 5 Okt

Trip Inn Hotel Münster City
Innenstadtring
Trip Inn Hotel Münster City
Innenstadtring
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Bar
- Larangan merokok
8.2 daripada 10, Sangat baik, 600 ulasan
8.2
Sangat baik
600 ulasan
Harga ialah RM342
RM342
RM383 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Okt - 12 Okt

Novotel Münster City
Innenstadtring
Novotel Münster City
Innenstadtring
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
8.6 daripada 10, Cemerlang, 98 ulasan
8.6
Cemerlang
98 ulasan
Harga ialah RM520
RM520
RM581 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

B&B HOTEL Münster Hafen
Mitte-Nordost
B&B HOTEL Münster Hafen
Mitte-Nordost
- Mesra haiwan kesayangan
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Larangan merokok
8.6 daripada 10, Cemerlang, 153 ulasan
8.6
Cemerlang
153 ulasan
Harga ialah RM268
RM268
RM300 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Okt - 12 Okt

Premier Inn Wuppertal City Centre
Elberfeld-Mitte
Premier Inn Wuppertal City Centre
Elberfeld-Mitte
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Meja depan 24/7
9.0 daripada 10, Hebat, 161 ulasan
9.0
Hebat
161 ulasan
Harga ialah RM271
RM271
RM304 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Okt - 16 Okt

Landgasthof Pleister Mühle
Handorf
Landgasthof Pleister Mühle
Handorf
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Larangan merokok
8.8 daripada 10, Cemerlang, 33 ulasan
8.8
Cemerlang
33 ulasan
Harga ialah RM565
RM565
RM631 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Okt - 7 Okt

Landhaus Eggert
Handorf
Landhaus Eggert
Handorf
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.4 daripada 10, Luar biasa, 57 ulasan
9.4
Luar biasa
57 ulasan

B&B HOTEL Wuppertal-Oberbarmen
Wuppertal
B&B HOTEL Wuppertal-Oberbarmen
Wuppertal
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
5.6 daripada 10, 19 ulasan
5.6
19 ulasan
Harga ialah RM252
RM252
RM284 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Okt - 12 Okt
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Heeremansweg 13, Münster, 48167
Tempat berdekatan
- Pusat Pameran dan Kongres Halle Muensterland - 9 min memandu - 5.2 km
- Teater Pelbagai GOP - 11 min memandu - 7.2 km
- Muzium Picasso - 12 min memandu - 7.4 km
- Tasik Aasee - 12 min memandu - 7.8 km
- Muzium Seni dan Sejarah Kebudayaan Negeri Westphalian - 13 min memandu - 7.7 km
Bergerak
- Münster (FMO-Lapangan Terbang Antarabangsa Münster - Osnabrueck) - 25 min memandu
- Dortmund (DTM) - 36 min memandu
- Stesen Sentral Münster (Westf) - 12 min memandu
- Stesen Münster Zentrum Nord - 12 min memandu
- Münster (MKF-Stesen Pusat Münster) - 16 min memandu
Restoran
- Tayibat Feinkost - 14 min berjalan kaki
- Dorfgrill - 14 min berjalan kaki
- Mama Noodle - 5 min memandu
- Antep Grill - 13 min berjalan kaki
- L'Osteria - 4 min memandu
Tentang hartanah ini
Hotel Muennich
- Nikmati kunjungan ke Muenster dengan penginapan di Hotel Muennich.
Sekilas pandang
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 11:00
- Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi di tempat awam*
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada fi)
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Restoran
Perkhidmatan
- Porter/tukang angkut
Kemudahan
- Perkhidmatan ATM/perbankan
Fi & dasar
Kemudahan tambahan
- Wi-fi tersedia di tempat awam dengan caj tambahan
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Parkir
- Letak kenderaan sendiri tersedia dengan caj tambahan
Dasar
Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Hotel Muennich Münster
Hotel Muennich
Muennich Münster
Hotel Muennich Hotel
Hotel Muennich Münster
Hotel Muennich Hotel Münster
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Muennich?
Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel Muennich?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada caj).
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Muennich?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 11:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari.
Adakah terdapat restoran di Hotel Muennich atau kawasan berdekatan?
Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.
Ulasan
8.2