Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue

Hartanah 2.0 bintang
Hotel di Shah Alam

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila mengunjungi Shah Alam, Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.

Ulasan

7.2 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Meja depan 24/7
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (5)

  • Pengemasan harian
  • Perkhidmatan bilik
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Tempat simpanan bagasi

Keselesaan seperti di rumah (4)

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengemasan harian
  • Perkhidmatan TV kabel
  • Letak kenderaan sendiri percuma
Harga semasa ialah RM45
RM81 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Jul - 27 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Standard Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Triple Suite

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Family Suite

8.0 daripada 10
Sangat baik
(1 ulasan)
  • 10 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Suite

  • 12 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Standard Double Room

  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Plot No.A-1-1, Jalan Serai Wangi, F 16-F, Persiaran Selangor, Shah Alam, Selangor, 40420

Tempat berdekatan

  • Universiti Teknologi MARA Shah Alam - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Kuil Sri Maha Mariamman - 15 min berjalan kaki - 1.3 km
  • Pusat Beli-belah Central i-City - 2 min memandu - 1.6 km
  • Pusat Beli-belah AEON Bukit Raja - 3 min memandu - 2.7 km
  • i-City - 3 min memandu - 2.7 km

Bergerak

  • Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 28 min memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur (KUL) - 48 min memandu
  • Stesen Komuter Bukit Badak - 5 min memandu
  • Stesen Komuter Klang - 6 min memandu
  • Stesen Komuter Padang Jawa - 12 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Nasi Kandar Pelita - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Restoran Nasi Kandar Ayza's - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Restoran Al-Baaqiyaat - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Domino's Pizza - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Pizza Hut Delivery - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue

  • Apabila mengunjungi Shah Alam, Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 70 bilik
    • Setinggi 6 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Semasa daftar masuk, tetamu mesti memberikan rekod Vaksinasi COVID-19 lengkap
    • Tetamu yang memberikan rekod vaksin mestilah telah menerima Vaksinasi COVID-19 sekurang-kurangnya 14 hari sebelum daftar masuk
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Seorang kanak-kanak (berumur 5 tahun ke bawah) boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada
    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Perkhidmatan bilik

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 32-inci TV skrin rata
  • Saluran TV kabel

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Kipas
  • Seterika/papan seterika

Tidur dengan nyenyak

  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Dasar

Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Hartanah ini mempunyai hak untuk melakukan prapengesahan kepada kad kredit tetamu sebelum ketibaan.

Juga dikenali sebagai

OYO Rooms Padang Jawa JPJ Hotel Shah Alam
OYO Rooms Padang Jawa JPJ Shah Alam
OYO 258 Hotel SMC Alam Avenue Shah Alam
OYO 258 SMC Alam Avenue Shah Alam
OYO 258 SMC Alam Avenue
OYO Rooms Padang Jawa JPJ
Super Oyo 258 Smc Alam Avenue
OYO 258 Hotel SMC Alam Avenue
Super OYO 258 Hotel SMC Alam Avenue Hotel
Super OYO 258 Hotel SMC Alam Avenue Shah Alam
Super OYO 258 Hotel SMC Alam Avenue Hotel Shah Alam

Soalan lazim

Adakah Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah suasana di sekitar Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue?

Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue terletak sejauh 13 minit berjalan kaki dari SnoWalk dan 15 minit berjalan kaki dari Kuil Sri Maha Mariamman.

Ulasan

Collection O Shah Alam Formerly SMC Alam Avenue Ulasan

7.2

Baik

7.0

Kebersihan

7.2

Lokasi

7.2

Kakitangan & perkhidmatan

6.4

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Disahkan

10/10 Luar biasa

Good value
Nunoeng, perjalanan 1 malam
Disahkan

4/10 Sederhana

the toilet is very dirty, the TV remote is broken, the air cond is not cold, the elevator is broken & the staff is not friendly
Mazuani, perjalanan 1 malam
Disahkan

2/10 Lemah

No plug point at the table. Smoking smell. No wifi
Samuel, perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

mendengar bunyi bising diluar semasa tidur
Perjalanan 1 malam
Disahkan

6/10 Baik

Kami check in lewat, tapi cadar tak bertukar. Cuma dikemaskan. Terdapat kesan lipstick & kesan hitam yg bila dipegang guna tisu, rasa keras dan berkerak. Takkan tak check dulu. Kotor bahagian lantai boleh terima lagi, tapi katil? Meja yang disediakan bergoyang2. Tapi urusan check in/out mudah. Disediakan air panas & sejuk kt walkaway luar bilik. Banyak kedai sekeliling hotel. Parking senang.
Nur, perjalanan 1 malam
Disahkan

6/10 Baik

the room was ok its just that the smell of cigarettes smoke is quite disturbing
NurNabilah, perjalanan 1 malam
Disahkan

6/10 Baik

The only thing that makes my stay bearable is the view.. I love that kinda view..
Perjalanan 2 malam
Disahkan

4/10 Sederhana

Bilik agak kotor, dining ada leaking air con, paip air noor, alas tilam berlubang kesan rokor.
Ben, perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

need kettle n iron services in room
Maznah, perjalanan 1 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

Bersih dan selesa utk sy.
Perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Just basic
Perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Good for the price offered

The room was comfy for just sleeping Not much space otherwise for other activities Only one plug available thus not suitable as i wanted to charge several gadgets Hot water awesome Has ironing service behind the desk Both fan n aircond available, which i like Nearby a lot of fun places, eatiries, local cuisines
Tasneem, perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Hotel close to restaurant, such a good stay for business traveller like me
Arm, perjalanan 2 malam
Disahkan

2/10 Lemah

I will say its very bad experience staying here. Rooms were not cleaned up. When i requested to claen i was given a different room. Its very npisy n unable to sleep. This hotel is a very bad choice.
Rasiah, perjalanan 5 malam
Disahkan

6/10 Baik

Just OK

It just ok since the room price reasonable for my stay
Mohd Samsul Najmi, perjalanan 5 malam
Disahkan

10/10 Luar biasa

good

very good and easy to find this hotel and neares with shop
mohd, perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Nice place and affordable

Just one thing, don't expect to have your bed made if you are staying more than one night. And no kettle in the room. It wil be nicer if they could provide a kettle in the room. Other than that, no complaint at all.
Safarin, perjalanan 2 malam
Disahkan

6/10 Baik

Ok for the value for money

It was average overall. Room a little small.
Chek Hunt, perjalanan 1 malam
Disahkan

2/10 Lemah

Horrible Experience

Cleanliness is horrible. I waken up by the noise 4 times in the middle of the night. I would not recommend to other and come back to stay again.
Perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

worth the money

it was good, i even extended another night.
Disahkan

6/10 Baik

Nice place,affortdable

Near shop lot,clean room,new hotel,affortdable for me but in room dont have mini fridge
hasnida, perjalanan 1 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

Overall okay

Cleanliness of room
Disahkan

8/10 Sangat baik

Only the check-in sucks

We had problems checking in despite producing proof of our booking. Apparently Expedia was suppose to send a sms to confirm some information but the sms only appeared in my mobile phone the next morning. The reception staffs were kind enough to check us in and was happy I could produce the sms the next morning as they were not able to perform their duties and responsibilities without it.
Lee Shafiq, perjalanan 1 malam
Disahkan

6/10 Baik

I stay at 4th floor and the lift does not work. First I come to check-in, the staf said there's no room for me and husband even I already paid once I booking the room.
Perjalanan 2 malam
Disahkan

8/10 Sangat baik

nice hotel

nice, comfortable. its closer enough to the store and universities also restaurant
Perjalanan 2 malam