Augusta Lucilla Palace

Kelas hartanah: 4
Hotel dengan bar/ruang istirahat, berhampiran Colosseum

Pilih tarikh untuk melihat harga

Augusta Lucilla Palace menawarkan lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Via Nazionale dan Via Veneto. Anda boleh bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat, dan sarapan bufet tersedia pada setiap hari. Tambahan lagi, Colosseum dan Villa Borghese hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengembara lain menggemari lokasi untuk melawat tempat-tempat dan kerana lokasi ini terletak pada jarak berjalan kaki yang pendek dari pangangkutan awam: Hentian Trem Termini ialah 4 minit dan Perhentian Trem Farini ialah 4 minit.

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Bilik bersambung tersedia
  • Penyaman udara
  • Bar
  • Kemudahan dobi
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Sarapan disediakan
  • Bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik 24 jam
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Bar/deli snek
  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Perkhidmatan dobi
  • Perkhidmatan rencam
  • Tempat simpanan bagasi
  • Bantuan pelancongan/tiket

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik bercantum/bersebelahan tersedia
  • Bilik mandi persendirian
  • Televisyen
  • Pengemasan harian
  • Lif
  • Bar mini
Harga semasa ialah RM379
RM488 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Ogo - 20 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 11 daripada 11 bilik

Economy Double Room

9.0 daripada 10
Hebat
(116 ulasan)
  • 10 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Single Room

9.0 daripada 10
Hebat
(16 ulasan)
  • 9 meter persegi
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Double or Twin Room

8.8 daripada 10
Cemerlang
(60 ulasan)
  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Double or Twin Room, Balcony

9.8 daripada 10
Luar biasa
(18 ulasan)
  • 14 meter persegi
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Comfort Double or Twin Room

9.0 daripada 10
Hebat
(34 ulasan)
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double or Twin Room

8.4 daripada 10
Sangat baik
(5 ulasan)
  • 18 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Triple Room

8.6 daripada 10
Cemerlang
(51 ulasan)
  • 18 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single) ATAU 3 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Quadruple Room

9.6 daripada 10
Luar biasa
(32 ulasan)
  • 35 meter persegi
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 1
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 1
  • Wi-Fi percuma

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Via Massimo d'Azeglio, 24, Rome, RM, 00184

Tempat berdekatan

  • Piazza della Repubblica - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Via Nazionale - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Teatro dell'Opera di Roma - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Basilica di San Michele Maggiore - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Via Marsala - 5 min berjalan kaki - 0.5 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Ciampino (CIA) - 40 min memandu
  • Rome (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vinci Intl.) - 44 min memandu
  • Stesen Rome Termini - 5 min berjalan kaki
  • Rome (Stesen Kereta Api Termini-XRJ) - 5 min berjalan kaki
  • Stesen Rome Tuscolana - 5 min memandu
  • Hentian Trem Termini - 4 min berjalan kaki
  • Perhentian Trem Farini - 4 min berjalan kaki
  • Perhentian Trem Napoleone III - 5 min berjalan kaki

Restoran

  • Tosca - Trattoria Pinseria
  • L' Angolo di Napoli
  • Aquila Nera
  • ‪Nerone - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪Caffé Washington - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Augusta Lucilla Palace

  • Augusta Lucilla Palace menawarkan lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Via Nazionale dan Via Veneto. Anda boleh bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat, dan sarapan bufet tersedia pada setiap hari. Tambahan lagi, Colosseum dan Villa Borghese hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan. Pengembara lain menggemari lokasi untuk melawat tempat-tempat dan kerana lokasi ini terletak pada jarak berjalan kaki yang pendek dari pangangkutan awam: Hentian Trem Termini ialah 4 minit dan Perhentian Trem Farini ialah 4 minit.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 108 bilik
    • Setinggi 6 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 5:30
    • Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Seorang kanak-kanak (berumur 2 tahun ke bawah) boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Parkir di luar tapak hartanah sejauh 100 meter (EUR45 sehari)
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok
    • Pesta bujang untuk lelaki/wanita tidak dibenarkan

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet (surcaj) setiap hari 7:00–10:00
  • Bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik 24 jam
  • Bar/deli snek

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan rencam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Dibina pada 1878
  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Lebar pintu lif (sentimeter): 78

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen skrin rata
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Bar mini

Tidur dengan nyenyak

  • Peralatan tempat tidur premium

Aktiviti untuk dinikmati

  • Dilengkapkan perabot secara berasingan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran
  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma
  • Telefon

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik (muat komputer riba)
  • Bilik bercantum/bersebelahan tersedia

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 7.50 seorang semalam, sehingga 10 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 10 tahun.

Kemudahan tambahan

  • Sarapan bufet ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 15 seorang

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan.

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Parkir

  • Tempat letak kenderaan tersedia berhampiran pada kos EUR45 sehari

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan.
Dasar hartanah ini menolak tempahan tertentu untuk tujuan acara atau parti berkumpulan, termasuk parti untuk lelaki/bujang dan untuk wanita/belum bersuami sebelum perkahwinan.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas di tapak.
Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 5000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Nombor Pendaftaran Hartanah IT058091A1RLG4NHQU

Kelas hartanah

Hartanah ini telah menerima penarafan bintang rasmi daripada the local rating authority.

Juga dikenali sebagai

Augusta Lucilla Rome Hotel
Augusta Lucilla Hotel
Augusta Lucilla
Augusta Lucilla Palace Rome
Augusta Lucilla Palace Hotel Rome
Augusta Lucilla Palace Hotel
Augusta Lucilla Rome
Augusta Lucilla Palace Rome
Augusta Lucilla Palace Hotel
Augusta Lucilla Palace Hotel Rome

Soalan lazim

Adakah Augusta Lucilla Palace menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Augusta Lucilla Palace mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Augusta Lucilla Palace?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan, namun haiwan perkhidmatan dialu-alukan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Augusta Lucilla Palace?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 5:30. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Apakah suasana di sekitar Augusta Lucilla Palace?

Augusta Lucilla Palace terletak di Pusat Bandar Rome, sejauh 4 minit berjalan kaki dari Hentian Trem Termini dan 19 minit berjalan kaki dari Pancuran Trevi. Kawasan tempatan ini dianggap sebagai mesra pejalan kaki serta bagus untuk pengangkutan awam.

Ulasan

Augusta Lucilla Palace Ulasan

9.0

Hebat

9.4

Kebersihan

9.0

Kemudahan

9.4

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Funcionarios excelentes e prestativos. Cafe da manha maravilhoso. Localizacao execelente!
Celmar, perjalanan 7 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Konumu güzel, otel eski ama yeterli, kahvaltısı da iyiydi, misafirler için bırakılan kozmetik ve terlik güzel düşünülmüş zira İtalyada kaldığımız diğer otellerde yoktu
Telli, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent location, staff and room were exceptional!
John, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location and hotel was nice. Would definitely stay here again.
Raul, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Bra läge, bra sängar, ok frukost
Lars, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Merkezi konum. Çok iyi kahvaltı. Saygılı personel.
Levent, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ótima localização, voltaria.
Emilio Carlos, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Très bien situé. Chambres confortables et choix au petit déjeuner
Céline, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location, short walk to Termini station, City of Rome Museum, and nice restaurants.
Stephen, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Rent rum, hjälpsamt personal, underbart frukost
David, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Muy recomendable y excelente ubicación
Sabas, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

otima localização e atendimento, cafe da manhã bom.
Ayla Julia, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The location and breakfast were excellent! The room was spacious for 4 of us. We would definitely stay there again.
Christina, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

쿼드룸에서 숙박했는데 공간적 여유가 너무좋았습니다.욕실 수압, 냉방, 호텔 위치도 역에서 가깝고 뭐하나 빼지않고 괜찮아요
chulhyun, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

séjour agréable
Nawell, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excelente hotel, muy cerca de estación de tren, personal muy amable.
Luis Miguel, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Todo bien y buena atención
SYLVIA, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Great location; rooms were so clean and well maintained. The staff was incredible; very friendly and helpful
Sonila, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Close to train station clean room check in smooth breakfast was good
James M, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Grande propreté -très calme -personnel chaleureux
Pierre, perjalanan 6 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Très bien situé, déjeuner le matin très bon avec ces nombreux choix je le recommande.
Sebastien, perjalanan 5 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Friendly service, very convenient location
Dawn, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Great hotel with a convenient location and easy bus, train and metro access. The room was small and clean, and the staff were friendly and welcoming. I had a pleasant stay.
Winnie, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Personnel très sympathique et compétent
Sylvie, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Breakfast options were wonderful! The staff were lovely and super attentive.
View from 1st floor room!
Jessica, perjalanan 4 malam