Nobile Inn Pampulha

Kelas hartanah: 3.5
Hotel dengan bar/ruang istirahat, berhampiran Stadium Mineirão

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di Nobile Inn Pampulha, anda berada dalam lingkungan 10 minit dari Stadium Mineirão. Anda boleh bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat, dan sarapan bufet tersedia pada setiap hari. Pengembara lain memuji tentang kakitangan.

Ulasan

8.8 daripada 10
Cemerlang

Kemudahan popular

  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Bar
  • Kemudahan dobi
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Sarapan disediakan
  • Bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Bar/deli snek
  • Perkhidmatan dobi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Tempat simpanan bagasi
  • TV di ruang bersama

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Televisyen
  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Lif
  • Bar mini
Harga semasa ialah RM195
RM205 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 6 daripada 6 bilik

Superior Double Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Double Room

8.4 daripada 10
Sangat baik
(96 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Twin Room

7.8 daripada 10
Baik
(23 ulasan)
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Double Room - Disability Access

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Superior Queen Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Superior Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Av Professor Magalhaes Penido 378, Belo Horizonte, 31-270700

Tempat berdekatan

  • Universiti Persekutuan Minas Gerais - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Lagoa Pampulha - 13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Casa do Baile - 18 min berjalan kaki - 1.6 km
  • Stadium Mineirão - 3 min memandu - 2.2 km
  • Muzium Bola Sepak Brazil - 5 min memandu - 3.0 km

Bergerak

  • Belo Horizonte (PLU) - 3 min memandu
  • Belo Horizonte (CNF-Lapangan Terbang Antarabangsa Tancredo Neves) - 32 min memandu
  • Stesen Vilarinho - 8 min memandu
  • Stesen General Carneiro - 16 min memandu
  • Stesen Vespasiano - 17 min memandu

Restoran

  • ‪Black Coffee - ‬8 min berjalan kaki
  • ‪McDonald's - ‬6 min berjalan kaki
  • Boca do Forno
  • ‪Café & Pizzaria Verdemar - ‬15 min berjalan kaki
  • Rancho do Manoel

Tentang hartanah ini

Nobile Inn Pampulha

  • Apabila anda menginap di Nobile Inn Pampulha, anda berada dalam lingkungan 10 minit dari Stadium Mineirão. Anda boleh bersantai sambil menikmati minuman di bar/ruang istirahat, dan sarapan bufet tersedia pada setiap hari. Pengembara lain memuji tentang kakitangan.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 202 bilik
    • Setinggi 20 tingkat
DONE

Tiba/Pulang

    • Daftar masuk bermula jam 14:00
    • Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Seorang kanak-kanak (berumur 7 tahun ke bawah) boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada
    • Ibu bapa dikehendaki membawa sijil lahir anak dan ID foto*
    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Parkir terhad di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet (surcaj) 6:00–10:00 pada hari biasa dan 6:30–10:30 pada hujung minggu
  • Bar/ruang istirahat
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)
  • Bar/deli snek

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Tempat simpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa

Kemudahan

  • 1 bangunan/menara
  • Dibina pada 2014
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Televisyen di ruang bersama
  • Dewan bankuet

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Laluan perjalanan yang boleh diakses dengan kerusi roda

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen LCD
  • Saluran TV kabel

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Bar mini
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Pancuran mandi sahaja
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma
  • Telefon

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik (muat komputer riba)

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan bufet ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira BRL 29 seorang

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Ibu bapa atau penjaga sah yang mengembara dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mesti mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan kad pengenalan bergambar (misalnya, pasport) semasa daftar masuk. Untuk perjalanan antarabangsa ke Brazil, jika hanya ibu atau bapa yang mengembara dengan kanak-kanak, selain sijil kelahiran kanak-kanak dan kad pengenalan bergambar, ibu atau bapa berkenaan mesti juga mengemukakan surat kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Sekiranya ibu bapa atau penjaga sah, sebagaimana perlu, tidak dapat atau tidak rela memberi kebenaran ini, maka kebenaran kehakiman adalah perlu. Pelawat yang berhasrat untuk mengembara ke Brazil dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Brazil sebelum mengembara untuk mendapat maklumat lanjut.

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia.

Juga dikenali sebagai

Nobile Inn Pampulha Hotel
Nobile Inn Pampulha Belo Horizonte
Nobile Inn Pampulha Hotel
Nobile Inn Pampulha Belo Horizonte
Nobile Inn Pampulha Hotel Belo Horizonte

Soalan lazim

Adakah Nobile Inn Pampulha menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Nobile Inn Pampulha mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Nobile Inn Pampulha?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan, namun haiwan perkhidmatan dialu-alukan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Nobile Inn Pampulha?

Ya. Ruang parkir mungkin terhad.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Nobile Inn Pampulha?

Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Apakah suasana di sekitar Nobile Inn Pampulha?

Nobile Inn Pampulha terletak di Pampulha, sejauh 3 minit memandu dari Belo Horizonte (PLU) dan 15 minit berjalan kaki dari Universiti Persekutuan Minas Gerais.

Ulasan

Nobile Inn Pampulha Ulasan

8.8

Cemerlang

8.4

Kebersihan

8.4

Kemudahan

8.8

Kakitangan & perkhidmatan

8.2

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel e equipe excelente, recomendo
Fabricio, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ótimo café da manhã e estacionamento disponível sem custo
Juamis, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Lugar de ótimo acesso pra quem vai em evento no mineirão.
Kise, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Equipe atenciosa, fácil acesso
Toni Roi Cristofer, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

café da mnhã ótimo, staff hospitaleiro
Manuela, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Super limpo Funcionários legais
Dionni, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

Otima localização. Proximo a padaria e academia. Otimo para viagens a negócios
Rodrigo, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excelente em todos requisitos recomendo
Clarisval, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Já me hospedei lá várias vezes, acho muito boa a localização, café da manhã bom, e sempre muito cheio, as vezes demora muito o elevador
Rafael, perjalanan 4 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Experiência excelente, recomendo.
Luciano, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Café da manhã estava ótimo.
Guilherme, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Hotel com funcionários simpáticos, mas a limpeza do quarto estava abaixo do esperado. Café da manhã simples, mas pelo valor estava OK
Tatiana, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Muito bom o atendimento e hospitalidade
fernando jacob, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Ótima localização para ir ao Mineirão e a lagoa da Pampulha. Hotel precisando de pintura nos corredores e quartos
Felipe, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Hotel bom, quarto limpo e funcionários atenciosos.
Sonia Miriam F, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Equipe muito cordial e eficiente. Café da manhã farto e variado, tudo muito bem fresco e bem servido. Excelente localização
Rogerio, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Lugar mto agradável, adorei.
Laila, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

quarto limpo e confortavel, banheiro bom, água quente, secador de cabelos. Café da manhã muito cheio.
Iná, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ótimo atendimento, quarto limpo bem arrumado, café da manhã muito bom
Pablo, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Local muito agradavel e boa localidade
Luciano, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Exelente recomendo a todos
marcelo, perjalanan 1 malam
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Bom custo benefício. O café da manhã poderia ter mais opções.
Vanessa, perjalanan 2 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Segunda vez que me hospedo no Nobile in Pampulha e ambas estadias foram incríveis.
Adriana, perjalanan 7 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Maravilhoso, local limpo e cafe maravilhoso
Luciano, perjalanan 3 malam
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Hotel limpo e organizado, gostamos bastante. Futuramente me hospedarei novamente.
Gustavo, perjalanan 1 malam