Pilihan pembatalan percuma jika rancangan berubah
Peroleh ganjaran pada setiap malam anda menginap
Lebih jimat dengan Harga Ahli
Pilihan penginapan di Tropicana?
Penginapan dipilih berdasarkan ulasan pengembara sebenar dan populariti dalam kalangan tetamu yang telah menempah penginapan di Tropicana melalui Hotels.com. Hotel di Tropicana ini sentiasa menawarkan kualiti, lokasi, dan pengalaman pengembara. Dikemas kini terakhir pada 7 Oktober 2026.

1. Media Hotel
Media HotelTropicana
7.4 daripada 10, Baik, (37 ulasan)
Harga ialah RM108
RM131 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Okt - 9 Okt

2. Edelweiss Tropicana Gardens by Guestonic
Edelweiss Tropicana Gardens by GuestonicTropicana
Harga ialah RM174
RM200 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Okt - 9 Okt

3. Le Méridien Petaling Jaya
Le Méridien Petaling Jaya3.6 km dari Tropicana
9.2 daripada 10, Hebat, (500 ulasan)
Harga ialah RM530
RM589 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

4. M World Hotel
M World HotelDamansara Utama, 3.5 km dari Tropicana
9.2 daripada 10, Hebat, (630 ulasan)
Harga ialah RM468
RM522 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Okt - 13 Okt

5. One World Hotel
One World HotelBandar Utama, 3.6 km dari Tropicana
9.2 daripada 10, Hebat, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM479
RM582 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt

6. Royale Chulan Damansara
Royale Chulan DamansaraMutiara Damansara, 3.2 km dari Tropicana
8.0 daripada 10, Sangat baik, (687 ulasan)
Harga ialah RM208
RM255 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

7. Hilton Petaling Jaya
Hilton Petaling Jaya7.1 km dari Tropicana
8.6 daripada 10, Cemerlang, (1,000 ulasan)
Harga ialah RM297
RM357 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Okt - 10 Okt

8. Hotel Armada Petaling Jaya
Hotel Armada Petaling Jaya6.9 km dari Tropicana
8.0 daripada 10, Sangat baik, (570 ulasan)
Harga ialah RM244
RM281 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Okt - 11 Okt

9. Hyatt House Kuala Lumpur, Mont Kiara
Hyatt House Kuala Lumpur, Mont Kiara8 km dari Tropicana
9.0 daripada 10, Hebat, (660 ulasan)
Harga ialah RM342
RM379 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Okt - 24 Okt

10. Sheraton Petaling Jaya Hotel
Sheraton Petaling Jaya Hotel7.4 km dari Tropicana
8.8 daripada 10, Cemerlang, (365 ulasan)
Harga ialah RM380
RM427 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

11. The Signature Hotel & Serviced Suites Hartamas Kuala Lumpur
The Signature Hotel & Serviced Suites Hartamas Kuala Lumpur7.8 km dari Tropicana
8.6 daripada 10, Cemerlang, (684 ulasan)
Harga ialah RM186
RM284 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Okt - 10 Okt

12. Sofitel Kuala Lumpur Damansara
Sofitel Kuala Lumpur Damansara8.4 km dari Tropicana
8.8 daripada 10, Cemerlang, (438 ulasan)
Harga ialah RM470
RM518 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

13. Sunway Lagoon Hotel (formerly Sunway Clio Hotel)
Sunway Lagoon Hotel (formerly Sunway Clio Hotel)Bandar Sunway, 7.3 km dari Tropicana
8.8 daripada 10, Cemerlang, (556 ulasan)
Harga ialah RM469
RM523 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Okt - 9 Okt

14. Sunway Pyramid Hotel
Sunway Pyramid HotelBandar Sunway, 7.5 km dari Tropicana
8.4 daripada 10, Sangat baik, (877 ulasan)
Harga ialah RM447
RM490 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Okt - 9 Okt

15. V E Hotel & Residence
V E Hotel & Residence9 km dari Tropicana
8.8 daripada 10, Cemerlang, (719 ulasan)
Harga ialah RM254
RM285 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Okt - 27 Okt

16. Wyndham Grand Bangsar Kuala Lumpur
Wyndham Grand Bangsar Kuala Lumpur8.7 km dari Tropicana
8.4 daripada 10, Sangat baik, (601 ulasan)
Harga ialah RM237
RM257 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Okt - 10 Okt

17. Hyatt Place Kuala Lumpur Bukit Jalil
Hyatt Place Kuala Lumpur Bukit Jalil13.1 km dari Tropicana
9.4 daripada 10, Luar biasa, (158 ulasan)
Harga ialah RM345
RM382 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Okt - 9 Okt

18. Amari Kuala Lumpur
Amari Kuala Lumpur9.8 km dari Tropicana
9.2 daripada 10, Hebat, (282 ulasan)
Harga ialah RM368
RM407 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

19. Komune Living
Komune Living9.1 km dari Tropicana
8.4 daripada 10, Sangat baik, (289 ulasan)
Harga ialah RM163
RM176 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

20. Hyatt Regency Kuala Lumpur At KL Midtown
Hyatt Regency Kuala Lumpur At KL Midtown10.3 km dari Tropicana
9.4 daripada 10, Luar biasa, (115 ulasan)
Harga ialah RM384
RM425 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Okt - 29 Okt
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
































































