Rabbitel Phuket
Kelas hartanah: 1
Hostel di Phuket
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Rabbitel Phuket





Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Lihat semua foto untuk Bilik

Bilik
- 15 meter persegi
- Boleh menampung 1
Bilik
- Boleh menampung 1
Lihat semua foto untuk Bilik

Bilik
- 15 meter persegi
- Boleh menampung 1
Bilik
- Boleh menampung 1
Bilik
- Boleh menampung 1
Bilik
- Boleh menampung 10
Lihat semua foto untuk Bilik

Bilik
- 10 meter persegi
- Boleh menampung 2
Bilik
- Boleh menampung 4
Lihat semua foto untuk Bilik

Bilik
- 10 meter persegi
- Boleh menampung 2
Bilik
- Boleh menampung 4
Bilik
- Boleh menampung 4
Hartanah serupa

The Dorm Hostel
Talat Yai
The Dorm Hostel
Talat Yai
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.8 daripada 10, Cemerlang, 5 ulasan
8.8
Cemerlang
5 ulasan
Harga ialah RM55
RM55
RM75 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Okt - 3 Okt

Beehive Phuket Old Town - Hostel
Talat Yai
Beehive Phuket Old Town - Hostel
Talat Yai
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
7.8 daripada 10, Baik, 39 ulasan
7.8
Baik
39 ulasan

Lub Sbuy Hostel
Talat Yai
Lub Sbuy Hostel
Talat Yai
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
8.2 daripada 10, Sangat baik, 22 ulasan
8.2
Sangat baik
22 ulasan
Harga ialah RM71
RM71
RM84 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Sep - 27 Sep

Black Panther Hostel
Talat Yai
Black Panther Hostel
Talat Yai
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
8.8 daripada 10, Cemerlang, 6 ulasan
8.8
Cemerlang
6 ulasan

Blend Hostel
Phuket
Blend Hostel
Phuket
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7

Eden Hostel
Talat Yai
Eden Hostel
Talat Yai
- Bar

Eco Hostel Phuket
Talat Yai
Eco Hostel Phuket
Talat Yai
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara
8.6 daripada 10, Cemerlang, 40 ulasan
8.6
Cemerlang
40 ulasan
Harga ialah RM125
RM125
RM138 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Sep - 26 Sep

Rabbitel Phuket
Talat Yai
Rabbitel Phuket
Talat Yai
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara
10.0 daripada 10, Luar biasa, 1 ulasan
10
Luar biasa
1 ulasan

Kuha Phuket Old Town
Talat Yai
Kuha Phuket Old Town
Talat Yai
- Wi-Fi percuma
- Restoran

LFOUR
Talat Yai
LFOUR
Talat Yai
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Larangan merokok
9.6 daripada 10, Luar biasa, 10 ulasan
9.6
Luar biasa
10 ulasan
Harga ialah RM91
RM91
RM101 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Sep - 1 Okt
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

16 18 Phang Nga Road, 5, Phuket, Phuket Province, 83000
Tempat berdekatan
- Sekolah Monyet Phuket - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
- Muzium Filateli Phuket - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
- Pasar Talad Yai - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
- Jalan Pasar Malam Ahad Bandar Lama Phuket - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
- Limelight Avenue Phuket - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
Bergerak
- Phuket (HKT-Lapangan Terbang Antarabangsa Phuket) - 49 min memandu
Restoran
- ชายสี่หมี่เกี๊ยว
- ซุปเปอร์ติ่มซำ
- เมโทร
- เบรคแตก (Brake Taek)
- CafeJanduan Phuket
Tentang hartanah ini
Rabbitel Phuket
- Apabila mengunjungi Phuket, Rabbitel Phuket ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.
Sekilas pandang
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Maklumat lain
- Kawasan merokok yang ditetapkan
Fi & dasar
Dasar
Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Rabbitel Phuket Phuket
Rabbitel Phuket Hostel/Backpacker accommodation
Rabbitel Phuket Hostel/Backpacker accommodation Phuket
Soalan lazim
Apakah suasana di sekitar Rabbitel Phuket?
Rabbitel Phuket terletak sejauh 11 minit berjalan kaki dari Limelight Avenue Phuket dan 11 minit berjalan kaki dari Jalan Pasar Malam Ahad Bandar Lama Phuket.