Seluruh rumah

Ferienhaus, Suhlendorf

Rumah percutian Suhlendorf dengan dapur

Pilih tarikh untuk melihat harga

Nikmati kunjungan ke Suhlendorf dengan penginapan di rumah percutian ini. Teres dan taman merupakan sorotan lain.

Ulasan

8.0 daripada 10
Sangat baik

Seluruh rumah

2 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 4

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Aktiviti mesra kanak-kanak
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (3)

  • Teres
  • Taman
  • Bilik arked/permainan

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • 2 bilik tidur
  • Dapur
  • Taman
  • Teres
  • Bilik permainan/arked
  • Letak kenderaan sendiri percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Suhlendorf, Lower Saxony

Tempat berdekatan

  • Taman Alam Semula Jadi Elbhöhen-Wendland - 9 min memandu - 7.6 km
  • Gereja St. Mary - 23 min memandu - 20.3 km
  • Hundertwasser-Bahnhof - 24 min memandu - 20.6 km
  • BADUE - Badeland Uelzen - 24 min memandu - 20.7 km
  • Spa Jod Sole - 31 min memandu - 34.0 km

Bergerak

  • Hannover (HAJ) - 111 min memandu
  • Hamburg Finkenwerder Airport (XFW) - 116 min memandu
  • Lapangan Terbang Hamburg(HAM) - 132 min memandu
  • Lübeck (LBC) - 149 min memandu
  • Stesen Soltendieck - 7 min memandu
  • Stesen Wieren - 15 min memandu
  • Stesen Schnega - 19 min memandu

Restoran

  • ‪Gasthof Wöbse - ‬17 min berjalan kaki
  • ‪Marion's Imbiss - ‬12 min memandu
  • ‪Zur Post - ‬12 min memandu
  • ‪Berat Grill - ‬9 min memandu
  • ‪Wellendorf - ‬6 min memandu

Tentang hartanah ini

Ferienhaus, Suhlendorf

  • Nikmati kunjungan ke Suhlendorf dengan penginapan di rumah percutian ini. Teres dan taman merupakan sorotan lain.

Sekilas pandang

Saiz hartanah

    • Rumah percutian persendirian

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00
    • Umur minimum daftar masuk - 21 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 10:00

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 21

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap*
    • Haiwan perkhidmatan dialu-alukan

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Dapur

  • Pembakar Roti

Bilik tidur

  • 2 bilik tidur

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi

Hiburan

  • Bilik permainan/arked
  • Permainan

Kawasan luar

  • Teres
  • Taman

Keselesaan

  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
  • Mesra haiwan kesayangan
  • EUR 5.0 setiap haiwan kesayangan semalam

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Tiada lif
  • Hartanah bebas asap rokok

Sorotan lokasi

  • Di lokasi luar bandar

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • Perabot unik

Fi & dasar

Haiwan peliharaan

  • Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR5.0 setiap haiwan kesayangan, semalam

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

House Suhlendorf
Ferienhaus Suhlendorf
Ferienhaus, Suhlendorf Suhlendorf
Ferienhaus, Suhlendorf Private vacation home
Ferienhaus Suhlendorf formerly TUI Ferienhaus
Ferienhaus, Suhlendorf Private vacation home Suhlendorf

Soalan lazim

Adakah Ferienhaus, Suhlendorf menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Ferienhaus, Suhlendorf mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di rumah percutian ini?

Ya, haiwan kesayangan dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak EUR5.0 setiap haiwan kesayangan, semalam. Haiwan khidmat terkecuali daripada fi.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di rumah percutian ini?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di rumah percutian ini?

Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Ferienhaus, Suhlendorf dan kawasan berdekatan?

Ferienhaus, Suhlendorf mempunyai bilik arked/permainan dan taman.

Adakah Ferienhaus, Suhlendorf mempunyai dapur atau dapur kecil?

Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pembakar roti.

Ulasan

8.0

Sangat Baik