Haipai Inn
Hartanah 2.0 bintang
Hotel di Wenzhou
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Haipai Inn





Haipai Inn ialah pilihan penginapan yang bagus di Wenzhou.
Kemudahan popular
- Parkir tersedia
- Restoran
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- Letak kenderaan sendiri
- Tempat simpanan bagasi
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik
Lihat semua foto untuk Cozy Standard Room

Cozy Standard Room
- Boleh menampung 2
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Comfy Queen Room

Comfy Queen Room
- Boleh menampung 2
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Cozy Triple Room

Cozy Triple Room
- Boleh menampung 3
- Wi-Fi percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Xinmatou Village, Nanji Town, Pingyang, Zhejiang, 325401
Restoran
- 海鲜排档
Tentang hartanah ini
Haipai Inn
- Haipai Inn ialah pilihan penginapan yang bagus di Wenzhou.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 12 bilik
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 14:00
- Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada fi)
Kemudahan hartanah
Perkhidmatan
- Tempat simpanan bagasi
Kemudahan
- Dibina pada 2014
Fi & dasar
Parkir
- Letak kenderaan sendiri tersedia dengan caj tambahan
Dasar
Penarafan kebangsaan
Kelas hartanah, yang disediakan oleh sistem pengadaran kami adalah berdasarkan jenis hartanah, kemudahan dan perkhidmatan.
Juga dikenali sebagai
Haipai Inn Hotel
Haipai Inn Pingyang
Haipai Inn Hotel Pingyang
Soalan lazim
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Haipai Inn?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada caj).
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Haipai Inn?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari.