Seluruh pangsapuri
CG 12F - Garden - Cabanas Gardens
Kelas hartanah: 2
Pangsapuri di Tavira
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk CG 12F - Garden - Cabanas Gardens





Nikmati kunjungan ke Tavira dengan penginapan di pangsapuri ini.
Seluruh pangsapuri
1 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 4
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- 3 pangsapuri
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Authentic Tavira Hotel
Tavira
Authentic Tavira Hotel
Tavira
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 103 ulasan
9.4
Luar Biasa
103 ulasan
Harga ialah RM842
RM842
RM892 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Quinta do Morgado - Monte da Eira
Tavira
Quinta do Morgado - Monte da Eira
Tavira
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.8 daripada 10, Terbaik, 296 ulasan
8.8
Terbaik
296 ulasan
Harga ialah RM441
RM441
RM467 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Sep - 22 Sep

Golden Club Cabanas
Tavira
Golden Club Cabanas
Tavira
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 146 ulasan
8.0
Sangat Baik
146 ulasan

Ozadi Tavira Hotel
Tavira
Ozadi Tavira Hotel
Tavira
- Kolam renang
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 590 ulasan
9.4
Luar Biasa
590 ulasan
Harga ialah RM855
RM855
RM906 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Sep - 15 Sep

Downtown Alegria
Tavira
Downtown Alegria
Tavira
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
8.8 daripada 10, Terbaik, 48 ulasan
8.8
Terbaik
48 ulasan
Harga ialah RM445
RM445
RM472 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

HI Tavira Pousada Juventude - Hostel
Tavira
HI Tavira Pousada Juventude - Hostel
Tavira
- Sarapan Percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
9.0 daripada 10, Hebat, 76 ulasan
9.0
Hebat
76 ulasan
Harga ialah RM281
RM281
RM281 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Sep - 14 Sep

Vila Gale Tavira Resort Hotel
Tavira
Vila Gale Tavira Resort Hotel
Tavira
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Parkir tersedia
8.6 daripada 10, Terbaik, 854 ulasan
8.6
Terbaik
854 ulasan
Harga ialah RM779
RM779
RM826 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Sep - 21 Sep

Pedras d'el Rei
Tavira
Pedras d'el Rei
Tavira
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 246 ulasan
8.0
Sangat Baik
246 ulasan
Harga ialah RM518
RM518
RM549 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Sep - 10 Sep

Pedras da Rainha
Tavira
Pedras da Rainha
Tavira
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 280 ulasan
8.4
Sangat Baik
280 ulasan
Harga ialah RM974
RM974
RM1,033 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

Casa do Postigo
Tavira
Casa do Postigo
Tavira
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
6.4 daripada 10, 10 ulasan
6.4
10 ulasan
Harga ialah RM423
RM423
RM448 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Sep - 14 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Tavira, Faro District
Tempat berdekatan
- Taman Semula Jadi Ria Formosa - 1 min berjalan kaki - 0.0 km
- Gedung Beli-belah Plaza Tavira Gran - 8 min memandu - 6.2 km
- Kastil Tavira - 10 min memandu - 8.8 km
- Bandar Lama - 10 min memandu - 7.7 km
- Pantai Cabanas - 19 min memandu - 2.4 km
Bergerak
- Faro (FAO-Lapangan Terbang Antarabangsa Faro) - 45 min memandu
- Stesen Vila Real Santo Antonio Cacela - 14 min memandu
- Stesen Tavira - 16 min memandu
- Stesen Kereta Api Conceição - 19 min berjalan kaki
Restoran
- Mira Restaurante Tapas & Wine - 10 min memandu
- Pastelaria Venezuela - 8 min memandu
- Marés - 10 min memandu
- Nora Velha - 7 min memandu
- Mesa Farta - 10 min memandu
Tentang hartanah ini
CG 12F - Garden - Cabanas Gardens
- Nikmati kunjungan ke Tavira dengan penginapan di pangsapuri ini.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- 3 pangsapuri
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00
- Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 25
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir mudah diakses kerusi roda di tapak hartanah
- Garaj di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Kolam renang/Spa
- Kolam berkongsi/bersama
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir mudah diakses kerusi roda tersedia
- Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj
Bilik tidur
- 1 bilik tidur
Bilik mandi
- 1 bilik mandi
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
- Tiada lif
- Tempat letak kenderaan yang boleh diakses kerusi roda
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
- Pemadam api
- Alat pertolongan cemas
Umum
- 3 bilik
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah dilarang sama sekali.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api dan alat pertolongan cemas di tapka hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Fi mandatori pembersihan termasuk dalam kadar sewa hartanah ini.
Nombor Pendaftaran Hartanah 51450/AL
Juga dikenali sebagai
Cg 12f Cabanas Gardens Tavira
CG 12F - Garden - Cabanas Gardens Tavira
CG 12F - Garden - Cabanas Gardens Apartment
CG 12F - Garden - Cabanas Gardens Apartment Tavira
Soalan lazim
Adakah CG 12F - Garden - Cabanas Gardens menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?
Ya, CG 12F - Garden - Cabanas Gardens mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di pangsapuri ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di pangsapuri ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Pilihan parkir di tapak hartanah termasuk garaj.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di pangsapuri ini?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 20:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah suasana di sekitar CG 12F - Garden - Cabanas Gardens?
CG 12F - Garden - Cabanas Gardens terletak cuma sejauh 1 minit berjalan kaki dari Taman Semula Jadi Ria Formosa.