Mayekars Holiday Home

Kelas hartanah: 3
Rumah tamu di Malvan

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila mengunjungi Malvan, Mayekars Holiday Home ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Letak kenderaan sendiri percuma merupakan faedah tambahan dan tetamu yang ingin kekal aktif boleh menikmati bersnorkel yang terletak berdekatan. Ciri lain termasuk teres dan taman.

Kemudahan popular

  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma

Kemudahan utama (7)

  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Berhampiran pantai
  • Sarapan disediakan
  • Payung pantai
  • Teres
  • Taman
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Televisyen
  • Taman
  • Teres
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Mainan pantai
  • Bilik kalis bunyi

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Deluxe Double Room, Balcony, Beach View

  • Pemandangan pantai
  • 14 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Family Triple Room, Balcony, Beach View

  • Pemandangan pantai
  • 28 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Ratu (Queen)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Chivla, Malvan, MH, 416606

Tempat berdekatan

  • Pantai Chivla - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Taman Batuan - 13 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Malvan Marine Sanctuary - 16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Pantai Tarkarli - 23 min memandu - 9.8 km
  • Kolej Kejuruteraan SSPM - 61 min memandu - 63.5 km

Bergerak

  • Stesen Sindhudurg - 29 min memandu
  • Stesen Kudal - 32 min memandu

Restoran

  • ‪Hotel Shirgaonkar - ‬14 min berjalan kaki
  • ‪Raghav Mithaiwale - ‬16 min berjalan kaki
  • ‪Blue Sea Beach Home's - ‬13 min memandu
  • ‪Cafe Ubuntu - ‬2 min memandu
  • ‪Tamhankars Konkan Cultural Treat - ‬12 min memandu

Tentang hartanah ini

Mayekars Holiday Home

  • Apabila mengunjungi Malvan, Mayekars Holiday Home ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Letak kenderaan sendiri percuma merupakan faedah tambahan dan tetamu yang ingin kekal aktif boleh menikmati bersnorkel yang terletak berdekatan. Ciri lain termasuk teres dan taman.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 6 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 11:00; Masa tamat daftar masuk: 10:00
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 15 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 10:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 23:00
    • Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 15
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan masakan tempatan (surcaj) setiap hari 8:00–10:00

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Mainan pantai
  • Alat muzik

Aktiviti menarik

  • Berhampiran pantai
  • Ekolancong berhampiran
  • Menjelajah gua berhampiran
  • Menunggang kuda berhampiran
  • Berhampiran kawasan bermain ski
  • Aktiviti bersnorkel berhampiran
  • Skuter/moped sewa berhampiran

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
  • Payung pantai

Kemudahan

  • Taman
  • Teres
  • Perabot luar

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi

Lain-lain

  • Atas permintaan

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan masakan tempatan ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira INR 50 untuk dewasa dan INR 50 untuk kanak-kanak

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Mayekars Holiday Home Malvan
Mayekars Holiday Home Guesthouse
Mayekars Holiday Home Guesthouse Malvan

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Mayekars Holiday Home?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Mayekars Holiday Home?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Mayekars Holiday Home?

Masa mula daftar masuk: 11:00; Masa tamat daftar masuk: 10:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Mayekars Holiday Home dan kawasan berdekatan?

Semasa musim sejuk, nikmati aktiviti rekreasi berdekatan seperti bermain ski serta kembali semula apabila salji telah cair untuk memancing dan menunggang kuda. Aktiviti rekreasi tambahan yang berdekatan termasuk menjelajah gua dan ekolancong. Mayekars Holiday Home turut mempunyai taman.

Apakah suasana di sekitar Mayekars Holiday Home?

Mayekars Holiday Home terletak sejauh 1 minit berjalan kaki dari Pantai Chivla dan 9 minit berjalan kaki dari Taman Batuan.