Seluruh rumah
The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds
Kelas hartanah: 3
Penginapan Leeds dengan dapur dan tab mandi rendaman
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds





The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds terletak dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari First Direct Arena dan Universiti Leeds. Anda akan dapat menikmati manfaat percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Bonus seperti mesin basuh / pengering, peti sejuk, dan ketuhar gelombang mikro disertakan di semua penginapan.
Seluruh rumah
3 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 6
Kemudahan popular
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Peti sejuk
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- 5 penginapan
- Taman
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- 3 bilik tidur
- Dapur
- Bilik mandi persendirian
- Taman
- Mesin basuh/pengering
- Tab mandi rendaman
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

City Hideaway in Leeds
Vila Taman
City Hideaway in Leeds
Vila Taman
- Dapur
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Peti sejuk
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 5 ulasan
8.0
Sangat Baik
5 ulasan

Modern 1 bed Apartment, 10 Mins to Leeds City Cent
Chapel Allerton
Modern 1 bed Apartment, 10 Mins to Leeds City Cent
Chapel Allerton
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Kemudahan dobi
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 1 ulasan
8.0
Sangat Baik
1 ulasan

House-sleeps8-parking-garden
Whinmoor
House-sleeps8-parking-garden
Whinmoor
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan

Leedshouse/sleeps9/privategarden/tv/wifi
Leeds
Leedshouse/sleeps9/privategarden/tv/wifi
Leeds
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma

The Sweetbriar Cottage3 Bedroom House in Leeds
Leeds
The Sweetbriar Cottage3 Bedroom House in Leeds
Leeds
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok

Carr Manor Cozy House in Leeds
Leeds
Carr Manor Cozy House in Leeds
Leeds
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Kemudahan dobi

Immaculate 5-bed House in Leeds
Lidgett Park
Immaculate 5-bed House in Leeds
Lidgett Park
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Leeds - Apartment - Stay 3- Parking - Garden
Leeds
Leeds - Apartment - Stay 3- Parking - Garden
Leeds
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Serene Leeds Retreat - 3 Bedroom House
Leeds
Serene Leeds Retreat - 3 Bedroom House
Leeds
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma

Host Stay Hawthorn Bank
Leeds
Host Stay Hawthorn Bank
Leeds
- Wi-Fi percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Leeds, England
Tempat berdekatan
- Padang Golf Brandon - 13 min berjalan kaki - 1.2 km
- Kelab Golf Alwoodley - 3 min memandu - 2.7 km
- Taman Roundhay - 4 min memandu - 2.3 km
- Dunia Tropika - 6 min memandu - 2.6 km
- Canal Gardens - 6 min memandu - 2.6 km
Bergerak
- Leeds (LBA-Leeds Bradford) - 28 min memandu
- Stesen Headingley - 10 min memandu
- Stesen Garforth - 14 min memandu
- Stesen Pannal - 14 min memandu
Restoran
- The Melbourne - 4 min memandu
- The Orchard - 6 min memandu
- The Avenue Fish Bar - 4 min memandu
- Lakeside Cafe - 6 min memandu
- Brew + Bao - 6 min memandu
Tentang hartanah ini
The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds
- The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds terletak dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari First Direct Arena dan Universiti Leeds. Anda akan dapat menikmati manfaat percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri. Bonus seperti mesin basuh / pengering, peti sejuk, dan ketuhar gelombang mikro disertakan di semua penginapan.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- 5 kotej
Tiba/Pulang
- Masa tamat daftar masuk: 15:00
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan peliharaan dibenarkan menginap dengan percuma
- Haiwan perkhidmatan dialu-alukan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
- Wi-fi percuma dalam bilik
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Dapur
- Peti Sejuk
- Dapur
- Ketuhar gelombang mikro
- Ketuhar
- Mesin basuh pinggan mangkuk
- Cerek elektrik
- Pembakar Roti
Bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- Gabungan pancuran dan tab
- Tab mandi rendaman dalam
- Pengering rambut
- Tuala disediakan
Kawasan luar
- Laman
- Taman
Dobi
- Mesin basuh/pengering
Keselesaan
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan khidmat terkecuali daripada fi
- Mesra haiwan kesayangan
- Fi penginapan haiwan kesayangan
Perkhidmatan dan kemudahan
- Seterika/papan seterika
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- 5 bilik
- Akses melalui koridor luar
Fi & dasar
Haiwan peliharaan
- Haiwan perkhidmatan terkecuali daripada fi
Dasar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Juga dikenali sebagai
The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds Leeds
The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds Residence
The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds Residence Leeds
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds?
Ya, haiwan kesayangan menginap secara percuma.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds?
Masa tamat daftar masuk: 15:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds dan kawasan berdekatan?
The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds mempunyai taman.
Adakah The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds mempunyai tab panas persendirian?
Ya, kotej ini mempunyai tab mandi rendaman dalam.
Adakah The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pembakar roti, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro.
Adakah The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds mempunyai ruang persendirian terbuka?
Ya, kotej ini menampilkan laman persendirian.
Apakah suasana di sekitar The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds?
The Sweetbriar Cottage 3 Bedroom House in Leeds terletak cuma sejauh 19 minit berjalan kaki dari Taman Roundhay.