6/10 Baik
6 Ogo 2025
Tribe Hotel ok -minus
Nytt hotel, men til den prisen er det en del å sette fingeren på.
1. Innsjekkingen kan bli bedre. Det er trangt ved inngangen og det tar lang tid. Konstant bakgrunnsmusikk (støy) og unggutter med Tribe-T-skjorter som sitter å ser på I-pads hjelper ikke på. Hva gjør de egentlig?
2. Rommet er fint. God seng!
3. Frokost: Milevis fra norsk standard. Dårlige brødmuligheter og dårlige frokostblandinger. Tror jeg ikke så noen tok brød. Hva med noen rundstykker? Grøten (Outmeal), serveres kald :( Også her relativ plagsom og for høy bakgrunnsmusikk. Kl 0630 er det greit med litt stillhet.
4. Treningsrom: De har en del manualer (opp til 20 kg), men hva med en benk når de først lager et trimrom?
Tips: Dette steder trenger en voksenperson / manager i tillegg til ungdommen. Fjern / demp musikken. Flytt innsjekkingsområdet / gjør det større. Gjør frokosten bedre.
Amund
Amund, perjalanan 1 malam
Ulasan tetamu Hotels.com yang disahkan