Seluruh rumah
The Oakroyd
Kelas hartanah: 2.5
Penginapan dengan dapur, berhampiran Taman Negara
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk The Oakroyd





Kotej ini terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Taman Negara. Sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan dan tetamu yang ingin kekal aktif boleh meninjau
denai kembara/berbasikal yang terletak berdekatan. Juga mempunyai taman dan dapur.
Ulasan
1010 daripada 10
Luar biasa
Seluruh rumah
6 bilik tidur5 bilik mandiBoleh menampung 12
Kemudahan popular
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- Berhampiran pantai
- Taman
Keselesaan seperti di rumah (5)
Keselesaan seperti di rumah (5)
- 6 bilik tidur
- Dapur
- Bilik mandi persendirian
- Taman
- Letak kenderaan sendiri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Bank End Cottage
Carnforth
Bank End Cottage
Carnforth
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma

No 3 The Coach House
Carnforth
No 3 The Coach House
Carnforth
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
Harga ialah RM2,941
RM2,941
RM3,529 jumlah
termasuk cukai & fi
4 Sep - 5 Sep

Corner Cottage
Carnforth
Corner Cottage
Carnforth
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma

Old Bridge Inn
Carnforth
Old Bridge Inn
Carnforth
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
Harga ialah RM1,654
RM1,654
RM1,985 jumlah
termasuk cukai & fi
24 Sep - 25 Sep

No 2 The Coach House
Carnforth
No 2 The Coach House
Carnforth
- Dapur
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Fron Y Felin
Carnforth
Fron Y Felin
Carnforth
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
Harga ialah RM3,200
RM3,200
RM3,840 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Hazelwood Cottage
Carnforth
Hazelwood Cottage
Carnforth
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok

Dairy Cottage
Carnforth
Dairy Cottage
Carnforth
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma

No 1 The Coach House
Carnforth
No 1 The Coach House
Carnforth
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma

t Inglefall Cottage Ingleton
Carnforth
t Inglefall Cottage Ingleton
Carnforth
- Mesra haiwan kesayangan
- Wi-Fi percuma
6.0 daripada 10, 2 ulasan
6.0
2 ulasan
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

57 Main Street Ingleton, Carnforth, England, LA6 3HJ
Tempat berdekatan
- Denai Air Terjun Ingleton - 18 min berjalan kaki - 1.5 km
- Taman Negara - 2 min memandu - 2.0 km
- Lancaster University - 36 min memandu - 38.1 km
- Tasik Windermere - 42 min memandu - 55.7 km
- World of Beatrix Potter - 45 min memandu - 55.6 km
Bergerak
- Stesen Clapham - 8 min memandu
- Stesen Bentham - 12 min memandu
- Stesen Giggleswick - 12 min memandu
Restoran
- The Station Inn - 8 min memandu
- The Highwayman - 7 min memandu
- The Black Bull - 4 min memandu
- The Gamecock Inn - 8 min memandu
- The Old Post Office - 10 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
The Oakroyd
- Kotej ini terletak dalam lingkungan 5 minit pemanduan dari Taman Negara. Sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan dan tetamu yang ingin kekal aktif boleh meninjau denai kembara/berbasikal yang terletak berdekatan. Juga mempunyai taman dan dapur.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Kotej persendirian
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 17:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
- Wi-fi percuma dalam bilik
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir di tapak hartanah termasuk pilihan bukan di bahu jalan
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Pantai
- Berhampiran pantai
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di bahu jalan
Dapur
- Mesin basuh pinggan mangkuk
- Pembakar Roti
- Cerek elektrik
- Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
Bilik tidur
- 6 bilik tidur
Bilik mandi
- 5 bilik mandi
- Pancuran mandi
Kawasan luar
- Taman
Dobi
- Mesin basuh
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Hartanah bebas asap rokok
Perkhidmatan dan kemudahan
- Pengemasan tidak tersedia
Sorotan lokasi
- Bersebelahan padang golf
Aktiviti menarik
- Denai kembara/berbasikal berhampiran
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- Hiasan unik
- Perabot unik
Fi & dasar
Dasar
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
The Oakroyd Cottage
The Oakroyd Carnforth
The Oakroyd Cottage Carnforth
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di kotej ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di kotej ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Pilihan parkir bukan di bahu jalan di tapak hartanah.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di kotej ini?
Masa mula daftar masuk: 17:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di The Oakroyd dan kawasan berdekatan?
Bergembira pada bulan-bulan yang lebih panas dengan aktiviti berdekatan seperti kembara berjalan kaki. The Oakroyd turut mempunyai taman.
Adakah The Oakroyd mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pembakar roti dan alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur.
Apakah suasana di sekitar The Oakroyd?
The Oakroyd terletak sejauh 20 minit berjalan kaki dari Taman Negara dan 15 minit berjalan kaki dari Denai Air Terjun Ingleton.