Seluruh pangsapuri

Arbol suite

Kelas hartanah: 3
Pangsapuri pusat dengan restoran, dihubungkan dengan pusat konvensyen, berdekatan Lintasan Sempadan San Ysidro

Pilih tarikh untuk melihat harga

Arbol suite berada di lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Lintasan Sempadan San Ysidro dan Outlet Premium Las Americas. Balkoni atau laman dalam, TV Pintar, dan bar mini ditawarkan di semua pangsapuri. Pengangkutan awam berada berdekatan: jarak Stesen Pusat Transit San Ysidro ialah 13 minit dengan berjalan kaki.
VIP Access

Ulasan

9.8 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Kemudahan dobi
  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Restoran
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (12)

  • 15 pangsapuri bebas asap rokok
  • Pengemasan (surcaj)
  • Restoran
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Penyaman udara
  • Ruang tamu bersama
  • Kedai mudah beli
  • Mesin layan diri
  • Dobi layan diri
  • Tempat simpanan bagasi
  • Bantuan pelancongan/tiket

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Laman
  • Kemudahan dobi
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Bar mini
  • Perkhidmatan TV satelit
Harga semasa ialah RM227
RM275 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 15 daripada 15 bilik

Bilik

  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang XL

Studio (206)

  • 36 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Studio (201)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Studio (102)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Sofa Bujang XL dan 1 Katil Raja (King)

Studio (301)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Sofa Bujang dan 1 Katil Raja (King)

Studio (101)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Sofa Bujang XL dan 1 Katil Raja (King)

Studio (200)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Bujang XL

Studio (300)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King) ATAU 1 Katil Sofa Bujang XL

Studio (303)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Sofa Bujang XL

Studio (205)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Ratu (Queen) dan 1 Katil Kelamin (Double)

Studio (203)

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Studio (304)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Studio (305)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)

Studio (302)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen) ATAU 1 Katil Sofa Bujang

Studio (202)

  • 34 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
331 Clemente Ángulo, 331, Tijuana, BC, 22010

Tempat berdekatan

  • Kastam Tijuana - Garita El Chaparral - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Av Revolución - 8 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Muzium Lilin Tijuana - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Gerbang Tijuana - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Pusat Kebudayaan Tijuana - 2 min memandu - 3.0 km

Bergerak

  • Tijuana, Baja California Norte (TIJ-Lapangan Terbang Antarabangsa General Abelardo L. Rodriguez) - 20 min memandu
  • San Diego, CA (MYF-Montgomery Field) - 38 min memandu
  • San Diego, CA (SAN-Lapangan Terbang Antarabangsa San Diego) - 40 min memandu
  • San Diego, CA (SEE-Gillespie Field) - 45 min memandu
  • Depot San Diego Santa Fe - 19 min memandu
  • Pusat Transit San Diego-Old Town - 22 min memandu
  • Stesen Pusat Transit San Ysidro - 13 min berjalan kaki

Restoran

  • ‪Le Bon Café de Paris - ‬12 min berjalan kaki
  • ‪Tacos Varios El Tigre Toño - ‬12 min berjalan kaki
  • ‪Jack in the Box - ‬15 min berjalan kaki
  • ‪Dragon Rojo Rock Bar - ‬15 min berjalan kaki
  • ‪Nativo Coffee Community - ‬2 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Arbol suite

  • Arbol suite berada di lokasi yang strategik, dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Lintasan Sempadan San Ysidro dan Outlet Premium Las Americas. Balkoni atau laman dalam, TV Pintar, dan bar mini ditawarkan di semua pangsapuri. Pengangkutan awam berada berdekatan: jarak Stesen Pusat Transit San Ysidro ialah 13 minit dengan berjalan kaki.

Sekilas pandang

Saiz hartanah

    • 15 pangsapuri

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk; kakitangan meja sambut tetamu akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Arahan daftar keluar

    • Hos memerlukan anda untuk melengkapkan perkara berikut sebelum mendaftar keluar:
    • Kembalikan atau simpan kunci

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Tempat letak kereta

    • Parkir percuma di luar tapak hartanah terletak berdekatan
    • Parkir di bahu jalan tersedia

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Internet

  • Wi-fi percuma, dengan kelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti)

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Parkir percuma di luar tapak hartanah
  • Parkir di bahu jalan tersedia

Tempat makan

  • 1 restoran
  • Bar mini
  • Makan berpasangan
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama

Bilik tidur

  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Tuala disediakan
  • Kelengkapan dandanan diri percuma

Ruang tamu

  • Lantai dipanaskan

Hiburan

  • TV Pintar 50 inci dengan perkhidmatan satelit
  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman

Kawasan luar

  • Balkoni atau laman dalam
  • Laman

Dobi

  • Kemudahan Dobi
  • Berdekatan kedai dobi layan diri

Keselesaan

  • Penyaman Udara

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Bar genggam di dalam bilik mandi
  • Pemegang pintu tuil
  • Tiada lif
  • Lantai rata di dalam bilik
  • Laluan pintu masuk bebas tangga
  • Aras atas boleh diakses dengan tangga sahaja
  • Penggera dapat dilihat di koridor
  • Pemberitahuan loceng pintu visual
  • Laluan pintu masuk bercahaya
  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Bantuan tiket/pelancongan
  • Peti Besi
  • Seterika/papan seterika
  • Telefon
  • Tempat simpanan bagasi
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Mesin layan diri
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Kedai mudah beli
  • Ruang tamu bersama

Sorotan lokasi

  • Dihubungkan dengan pusat konvensyen
  • Berhampiran dengan lapangan terbang
  • Di pusat bandar raya
  • Berhampiran spa kesihatan atau kecantikan
  • Berhampiran hospital
  • Berhampiran ruang beli-belah

Aktiviti menarik

  • Kasino berhampiran
  • Taman tema berhampiran

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)

Umum

  • 15 bilik

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit kerosakan sebanyak USD30 akan dikumpul sebelum mendaftar masuk

Kemudahan tambahan

  • Pengemasan ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak USD 20 sehari

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Arbol suite ?

Maaf, haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Arbol suite ?

Tiada, namun terdapat tempat letak kenderaan percuma berdekatan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Arbol suite ?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Arbol suite dan kawasan berdekatan?

Tempat yang disyorkan untuk dilawati termasuk Lintasan Sempadan San Ysidro (12-min walk) dan Outlet Premium Las Americas (15-min walk), di samping Pusat Kebudayaan Tijuana (1.2 mi) dan Estadio Caliente (Stadium) (4 mi).

Adakah terdapat restoran di Arbol suite atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Adakah Arbol suite mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap pangsapuri menampilkan balkoni atau laman dalam dan laman persendirian.

Apakah suasana di sekitar Arbol suite ?

Arbol suite terletak di Mesa de Otay, sejauh 12 minit berjalan kaki dari Lintasan Sempadan San Ysidro dan 15 minit berjalan kaki dari Outlet Premium Las Americas.

Ulasan

Arbol suite Ulasan

9.8

Luar Biasa

9.6

Kebersihan

9.4

Kemudahan

10

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

El personal muy amable y la habitación muy limpia
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very clean and great rooms
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

It was a nice visit
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Decent affordable price and nice if you need to be near the border
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

My small family and I had a very pleasant stay at Arbol Suites. The staff was very gracious and accommodating to our needs while we stay there. Junior was an excellent person and Rosa was also very attentative. We would more likely stay there again.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Todo perfecto
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Super clean, safe location.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I had a great stay here and would definitely recommend this hotel. The rooms were very clean and comfortable, and the staff were exceptionally helpful, kind, and welcoming throughout my stay. The service really made a difference. For the price, this hotel is an excellent value. I’ve stayed at many highly rated hotels in Tijuana, and honestly, this experience was even better than several of them. The restaurant inside is also serving great food! Highly recommended.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Personal amable, impecable de limpieza
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent location, close to the border. Clean room, clean environment. Friendly staff.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very clean
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

My stay was perfect. The facility is located in a residential neighborhood, close to coffee shops, medical and border which is in walking distance. Great communication. Definitely will book again.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Muy bien todo
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Super clean and very nice room!!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Clean room and quiet
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Everything was good, I stayed on the third floor and it made it a little difficult do to an ankle injury, but the hotel stuff helped me to get my luggage from my vehicle to the room. I have nothing but good things to said.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Excellent experience at Hotel Árbol. The hotel is very well located, and the area feels very safe, which gives great peace of mind. The rooms are spacious and very clean, and the bathrooms are also in excellent condition. They also have sushi restaurants on site that are delicious. The staff is very friendly and provides great service. I would definitely stay here again and highly recommend it.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I loved staying here. Vute building with couryards and even a sushi restaurant. Love the neighborhood. Great coffee shop 1min walk Native coffee. Comfortable beds. Nothing fancy but all you need. My only complaint was that the room smelled moldy. I would love to stay there again. Hopefully they fix that problem
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Super clean & all the staff were friendly.Front girl called an Uber for us. Downfall was that we stayed in the 3rd floor -no elevators, only stairs which was fine with me, but not to well for my friend & the room was cold. No heater& blankets were thick, but not warm.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa