Seluruh rumah
Waterfront Deck, Shell Knob Gem on Table Rock!
Kelas hartanah: 3
Penginapan dengan dapur, berhampiran Tasik Table Rock
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Waterfront Deck, Shell Knob Gem on Table Rock!





Kotej ini menawarkan lokasi yang luar biasa, terletak beberapa langkah dari Tasik Table Rock. Penginapan menampilkan dapur dan laman dalam.
Seluruh rumah
4 bilik tidur3 bilik mandiBoleh menampung 10
Kemudahan popular
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kawasan istirahat
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- Penyaman udara
- Gril barbeku
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- 4 bilik tidur
- Dapur
- Bilik mandi persendirian
- Ruang tamu
- Televisyen
- Laman dalam
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

The Suites at Fall Creek
Fall Creek
The Suites at Fall Creek
Fall Creek
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
8.6 daripada 10, Terbaik, 1,847 ulasan
8.6
Terbaik
1,847 ulasan
Harga ialah RM167
RM167
RM242 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

Shell Knob Home w/ Fire Pit, Near Table Rock Lake!
Shell Knob
Shell Knob Home w/ Fire Pit, Near Table Rock Lake!
Shell Knob
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara

Lakefront Gem w/ Screened Porch + Game Room!
Shell Knob
Lakefront Gem w/ Screened Porch + Game Room!
Shell Knob
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Westgate Branson Woods Resort and Cabins
Shepherd of the Hills
Westgate Branson Woods Resort and Cabins
Shepherd of the Hills
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.6 daripada 10, Terbaik, 1,127 ulasan
8.6
Terbaik
1,127 ulasan
Harga ialah RM361
RM361
RM405 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

All American Inn and Suites
Hutan Sungai Berkabus
All American Inn and Suites
Hutan Sungai Berkabus
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
8.6 daripada 10, Terbaik, 850 ulasan
8.6
Terbaik
850 ulasan
Harga ialah RM214
RM214
RM241 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Ogo - 27 Ogo

Fire Pit & Stunning Lake Views: Shell Knob Home!
Shell Knob
Fire Pit & Stunning Lake Views: Shell Knob Home!
Shell Knob
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan

Holiday Inn Club Vacations Holiday Hills Resort Branson by IHG
Branson
Holiday Inn Club Vacations Holiday Hills Resort Branson by IHG
Branson
- Kolam renang
- Restoran
- Bilik bersambung tersedia
- Penyaman udara
8.8 daripada 10, Terbaik, 1,014 ulasan
8.8
Terbaik
1,014 ulasan
Harga ialah RM409
RM409
RM521 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

Walk to Table Rock Lake: Spacious Home w/ Deck!
Shell Knob
Walk to Table Rock Lake: Spacious Home w/ Deck!
Shell Knob
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan

Savannah House Hotel
Branson Meadows
Savannah House Hotel
Branson Meadows
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 1,000 ulasan
9.4
Luar Biasa
1,000 ulasan
Harga ialah RM376
RM376
RM434 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Ogo - 27 Ogo

Cabin Retreat on Table Rock Lake w/ Fire Pit!
Shell Knob
Cabin Retreat on Table Rock Lake w/ Fire Pit!
Shell Knob
- Kolam renang
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Shell Knob, MO
Tempat berdekatan
- Pilot Knob Conservation Area - 25 min memandu - 24.8 km
- Viola Public Use Area - 26 min memandu - 23.7 km
- Taman Alam Semula Jadi Dogwood Canyon - 38 min memandu - 44.7 km
- Taman Negeri Sungai Roaring - 40 min memandu - 46.6 km
- Bandar Silver Dollar - 59 min memandu - 71.1 km
Bergerak
- Branson, MO (BKG) - 77 min memandu
- Springfield, MO (SGF-Springfield-Branson National) - 84 min memandu
Restoran
- SS Dockside Cafe And Pub - 31 min memandu
- The Steak Inn - 21 min memandu
- Jug N Plug - 19 min memandu
- Terry's Cafe - 17 min memandu
- Taqueria Carlito - 47 min memandu
Tentang hartanah ini
Waterfront Deck, Shell Knob Gem on Table Rock!
- Kotej ini menawarkan lokasi yang luar biasa, terletak beberapa langkah dari Tasik Table Rock. Penginapan menampilkan dapur dan laman dalam.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Kotej persendirian
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam
- Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
- Masa daftar keluar adalah 10:00
- Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
Arahan daftar masuk khas
- Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah; pergi ke: [apartment]
- Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 48 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir percuma di luar tapak hartanah terletak berdekatan
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir percuma di luar tapak hartanah
Mesra keluarga
- Kerusi tinggi
Dapur
- Dapur
- Ketuhar gelombang mikro
- Ketuhar
- Mesin basuh pinggan mangkuk
- Tisu
- Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
- Pengisar
Bilik tidur
- 4 bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- 2.5 bilik mandi
- Tab mandi atau pancuran
Ruang tamu
- Ruang tamu
Hiburan
- TV
Kawasan luar
- Laman dalam
- Gril barbeku
- Kawah api
Dobi
- Mesin pengering
Keselesaan
- Penyaman Udara
- Kipas siling
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Hartanah bebas asap rokok
Perkhidmatan dan kemudahan
- Seterika/papan seterika
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah)
- Pengesan asap dipasang (hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah.
Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di kotej ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di kotej ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di kotej ini?
Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam. Masa daftar keluar adalah 10:00. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.
Adakah Waterfront Deck, Shell Knob Gem on Table Rock! mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pengisar, alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur dan ketuhar gelombang mikro.
Adakah Waterfront Deck, Shell Knob Gem on Table Rock! mempunyai ruang persendirian terbuka?
Ya, kotej ini menampilkan laman dalam.
Apakah suasana di sekitar Waterfront Deck, Shell Knob Gem on Table Rock!?
Waterfront Deck, Shell Knob Gem on Table Rock! terletak cuma sejauh 1 minit berjalan kaki dari Tasik Table Rock.