Room-accomodation in House

Kelas hartanah: 2
Rumah tamu di Kinvara

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila mengunjungi Kinvara, Room-accomodation in House ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.

Kemudahan popular

  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (1)

  • Taman

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Kinvara, County Galway

Tempat berdekatan

  • Burren Nature Sanctuary - 10 min memandu - 6.9 km
  • Kinvara Harbour - 12 min memandu - 6.2 km
  • Pembuat Wangian Burren - 15 min memandu - 14.3 km
  • Kelab Golf Gort - 16 min memandu - 13.4 km
  • Kilmacduagh - 17 min memandu - 14.1 km

Bergerak

  • Shannon (SNN) - 54 min memandu
  • Stesen Gort - 27 min memandu
  • Stesen Ardrahan - 29 min memandu
  • Stesen Athenry - 31 min memandu

Restoran

  • ‪Hazel Mountain Chocolate - ‬12 min memandu
  • ‪Linnane's Lobster Bar - ‬14 min memandu
  • ‪Keogh's - ‬7 min memandu
  • ‪The Pier Head - ‬8 min memandu
  • ‪Jordan's Bar - ‬13 min memandu

Tentang hartanah ini

Room-accomodation in House

  • Apabila mengunjungi Kinvara, Room-accomodation in House ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.

Sekilas pandang

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 10:00

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu akan menerima e-mel yang mengandungi arahan daftar masuk khas dan maklumat peti kunci sebelum ketibaan; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam

Tempat letak kereta

    • Parkir terhad di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Fi & dasar

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pengesan karbon monoksida dan alat pertolongan cemas di tapak.
Hartanah ini menerima kad debit atau kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit

Kelas hartanah

Hartanah ini tidak mempunyai pengadaran Lembaga Pelancong Ireland. Untuk manfaat pelanggan kami, kami telah memberikan pengadaran berdasarkan sistem pengadaran kami.

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Room-accomodation in House?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Room-accomodation in House?

Ya. Ruang parkir mungkin terhad.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Room-accomodation in House?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 19:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Room-accomodation in House dan kawasan berdekatan?

Room-accomodation in House mempunyai taman.