Sewaan percutian
Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach
Rumah percutian Marsala dengan kolam renang terbuka
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach





Nikmati kunjungan ke Marsala dengan penginapan di rumah percutian ini. Sorotan lain termasuk kolam renang terbuka, penggunaan basikal percuma, dan teres.
Seluruh rumah
2 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 4
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Larangan merokok
Kemudahan utama (7)
Kemudahan utama (7)
- 2 rumah bebas asap rokok
- Kolam renang terbuka
- Penggunaan basikal percuma
- Teres
- Penyaman udara
- Taman
- Gril barbeku
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- 2 bilik tidur
- Taman
- Teres
- Mesin basuh/pengering
- Gril barbeku
- Letak kenderaan sendiri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Villa in Sicily With Pool Near Erice & Trapani
Marsala
Villa in Sicily With Pool Near Erice & Trapani
Marsala
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Belvilla by OYO Villa Arangea Dieci
Marsala
Belvilla by OYO Villa Arangea Dieci
Marsala
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach
Marsala
Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach
Marsala
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Marsala, TP
Tempat berdekatan
- Muzium Mirabile - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
- Cantina Pellegrino - 35 min memandu - 11.0 km
- Riserva Naturale dello Stagnone - 51 min memandu - 25.0 km
- Mozia - 51 min memandu - 25.0 km
- Pantai San Teodoro - 53 min memandu - 35.1 km
Bergerak
- Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 33 min memandu
- Stesen Petrosino Strasatti - 10 min memandu
- Stesen Terrenove - 11 min berjalan kaki
- Stesen Marsala - 11 min memandu
Restoran
- Kristal Lounge Privé - 10 min memandu
- Tra Di Noi - 10 min memandu
- Cala Scirocco - 8 min memandu
- I Bucanieri - 9 min memandu
- Caffè Bernini - 9 min memandu
Tentang hartanah ini
Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach
- Nikmati kunjungan ke Marsala dengan penginapan di rumah percutian ini. Sorotan lain termasuk kolam renang terbuka, penggunaan basikal percuma, dan teres.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Rumah percutian persendirian
Tiba/Pulang
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Kolam renang/Spa
- Kolam renang terbuka
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Bilik tidur
- 2 bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- 2 bilik mandi
- Pancuran mandi
Kawasan luar
- Teres
- Gril barbeku
- Taman
Dobi
- Mesin basuh/pengering
Keselesaan
- Penyaman Udara
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
- Hartanah bebas asap rokok
Perkhidmatan dan kemudahan
- Seterika/papan seterika
Aktiviti menarik
- Sewa basikal percuma di tapak hartanah
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- 2 bilik
- Perabot unik
Fi & dasar
Deposit boleh dibayar balik
- Deposit Kerugian Barang Pecah: EUR300.0 sepenginapan
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Cukai bandar raya dikenakan dan akan dikutip di hartanah. Cukai ini dilaraskan mengikut musim dan mungkin tidak dikenakan sepanjang tahun. Pengecualian atau pengurangan lain boleh dikenakan. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan yang diterima selepas membuat tempahan.
- Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 16 Disember - 14 Januari, EUR 3.00 seorang, semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 14 tahun tahun.
- Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 15 Januari - 15 Mac, EUR 0.00 seorang, semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 14 tahun tahun.
- Cukai dikenakan oleh bandar: Dari 16 Mac - 14 November, EUR 3.00 seorang, semalam, sehingga 7 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak berumur bawah 14 tahun tahun.
Kanak-kanak & katil tambahan
- Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan.
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Transaksi tanpa tunai tersedia.
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 5000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Hartanah ini dibersihkan secara profesional.
Juga dikenali sebagai
Belvilla by OYO Casa Marsala uno Marsala
Luxurious Holiday Home in Marsala With Pool
Belvilla by OYO Casa Marsala uno Private vacation home
Belvilla by OYO Casa Marsala uno Private vacation home Marsala
Soalan lazim
Adakah Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?
Ya, Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.
Adakah kolam tersedia di rumah percutian ini?
Ya, terdapat kolam renang terbuka.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di rumah percutian ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di rumah percutian ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah aktiviti yang tersedia di Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach dan kawasan berdekatan?
Bergembira semasa bulan-bulan yang lebih panas dengan aktiviti seperti berbasikal. Nikmati aktiviti renang di kolam renang terbuka atau gunakan kemudahan lain di rumah percutian ini, yang menyertakan taman.
Apakah suasana di sekitar Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach?
Holiday Home in Marsala Near Sandy Beach terletak cuma sejauh 8 minit berjalan kaki dari Muzium Mirabile.