Linlong Hotel in Yinjiang
Kelas hartanah: 2
Hotel di Tongren
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Linlong Hotel in Yinjiang





Nikmati kunjungan ke Tongren dengan penginapan di Linlong Hotel in Yinjiang.
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- Tempat simpanan bagasi
Harga semasa ialah RM60
RM60
RM60 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Ogo - 27 Ogo
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 7 daripada 7 bilik
Lihat semua foto untuk Cozy Queen Room

Cozy Queen Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Deluxe Double Room

Deluxe Double Room
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Deluxe Queen Room

Deluxe Queen Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Business Queen Room

Business Queen Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Business 2-bed Room

Business 2-bed Room
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Recreation Double Room

Recreation Double Room
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Deluxe Suite

Deluxe Suite
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Wyndham Grand Tongren Downtown Hotel
Daerah Bijiang
Wyndham Grand Tongren Downtown Hotel
Daerah Bijiang
- Kolam renang
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 6 ulasan
10
Luar Biasa
6 ulasan
Harga ialah RM197
RM197
RM229 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

Pristime International Holiday Hotel
Yinjiang
Pristime International Holiday Hotel
Yinjiang
- Tempat letak kenderaan percuma
Harga ialah RM108
RM108
RM108 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Ogo - 27 Ogo

Jinrui Hotel
Daerah Bijiang
Jinrui Hotel
Daerah Bijiang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Larangan merokok
- Lokasi pengecasan kenderaan elektrik
Harga ialah RM73
RM73
RM73 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

Topfort Hotel
Jiangkou
Topfort Hotel
Jiangkou
- Tempat letak kenderaan percuma
- Lokasi pengecasan kenderaan elektrik
Harga ialah RM141
RM141
RM141 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Ogo - 29 Ogo

Si Chen Hotel
Yinjiang
Si Chen Hotel
Yinjiang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM115
RM115
RM115 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Ogo - 27 Ogo

Fenghuang Yiquan River View B&B
Xiangxi
Fenghuang Yiquan River View B&B
Xiangxi
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 15 ulasan
9.6
Luar Biasa
15 ulasan
Harga ialah RM246
RM246
RM287 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Ogo - 29 Ogo

Jun Yi Kai Yue Hotel
Daerah Bijiang
Jun Yi Kai Yue Hotel
Daerah Bijiang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Larangan merokok
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM111
RM111
RM111 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Ogo - 27 Ogo

CHUXI GRAND HOTEL
Daerah Wanshan
CHUXI GRAND HOTEL
Daerah Wanshan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Gimnasium
- Kemudahan dobi
Harga ialah RM101
RM101
RM101 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

Tongren Grand Hotel (Tongren High-speed Railway Station Ancient City Pedestrian Street Branch)
Daerah Bijiang
Tongren Grand Hotel (Tongren High-speed Railway Station Ancient City Pedestrian Street Branch)
Daerah Bijiang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Gimnasium
- Kemudahan dobi
- Larangan merokok

Yuanhang Hotel
Tongren
Yuanhang Hotel
Tongren
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Front room of linlongju community, Guanzhuang South Road, Yinjiang, Guizhou, 0
Tempat berdekatan
- Jalan Kuno Fanjing - 32 min memandu - 32.9 km
- Sungai Taiping - 54 min memandu - 79.6 km
- Gunung Fanjing - 55 min memandu - 53.6 km
Tentang hartanah ini
Linlong Hotel in Yinjiang
- Nikmati kunjungan ke Tongren dengan penginapan di Linlong Hotel in Yinjiang.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 27 bilik
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 14:00
- Masa daftar keluar adalah 14:00
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Perkhidmatan
- Tempat simpanan bagasi
Kemudahan
- Dibina pada 2016
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit
Pilihan bayaran mudah alih termasuk: Alipay dan WeChat Pay.
Kelas hartanah
Kelas hartanah, yang disediakan oleh sistem pengadaran kami adalah berdasarkan jenis hartanah, kemudahan dan perkhidmatan.
Juga dikenali sebagai
Linlong In Yinjiang Yinjiang
Linlong Hotel in Yinjiang Hotel
Linlong Hotel in Yinjiang Yinjiang
Linlong Hotel in Yinjiang Hotel Yinjiang
Soalan lazim
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Linlong Hotel in Yinjiang?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Linlong Hotel in Yinjiang?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 14:00.