Senlinli Campsite
Kelas hartanah: 3
Hotel Chenzhou dengan pusat persidangan
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Senlinli Campsite





Senlinli Campsite ialah pilihan penginapan yang bagus di Chenzhou.
Kemudahan popular
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Kemudahan utama (10)
Kemudahan utama (10)
- Sarapan disediakan
- Pengambilan percuma dari stesen kereta api
- Perkhidmatan bilik
- Pusat persidangan
- Pusat Perniagaan
- Penyaman udara
- Perkhidmatan dobi
- Gril barbeku
- Tempat simpanan bagasi
- Bantuan pelancongan/tiket
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- Bilik mandi persendirian
- Langsir/tirai gelap terus
- Perkhidmatan TV kabel
- Gril barbeku
- Perkhidmatan pencucian kering/dobi
- Pengering rambut
Harga semasa ialah RM198
RM198
RM198 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Premier Suite
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Ratu (Queen)
Hartanah serupa

Kailong Hot Spring Hotel
Daerah Suxian
Kailong Hot Spring Hotel
Daerah Suxian
- Spa
- Bilik bersambung tersedia
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
Harga ialah RM126
RM126
RM126 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Nov - 17 Nov

Hawthorn By Wyndham Chenzhou Beihu
Daerah Beihu
Hawthorn By Wyndham Chenzhou Beihu
Daerah Beihu
10.0 daripada 10, Luar biasa, 1 ulasan
10
Luar biasa
1 ulasan

Fushang Hotel (Chenzhou Yuhou Street Nanta Park)
Daerah Suxian
Fushang Hotel (Chenzhou Yuhou Street Nanta Park)
Daerah Suxian
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Kemudahan dobi
10.0 daripada 10, Luar biasa, 1 ulasan
10
Luar biasa
1 ulasan

That Year Boutique Theme Inn
Zixing
That Year Boutique Theme Inn
Zixing
- Tempat letak kenderaan percuma
- Kemudahan dobi
Harga ialah RM78
RM78
RM78 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt

Junlin Banshan Hotel
Daerah Suxian
Junlin Banshan Hotel
Daerah Suxian
- Penyaman udara
- Gimnasium
- Kemudahan dobi
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM134
RM134
RM134 jumlah
termasuk cukai & fi
21 Okt - 22 Okt

Shanshui Sixiu Farmhouse
Zixing
Shanshui Sixiu Farmhouse
Zixing
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM110
RM110
RM110 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

Mugen Town Residence
Zixing
Mugen Town Residence
Zixing
- Penyaman udara
- Gimnasium
- Kemudahan dobi
Harga ialah RM95
RM95
RM95 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Nov - 2 Nov

Deep Breathe Inn
Zixing
Deep Breathe Inn
Zixing
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM183
RM183
RM183 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

Dongjiang Lake Simple Holiday Villa
Zixing
Dongjiang Lake Simple Holiday Villa
Zixing
- Bilik bersambung tersedia
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM90
RM90
RM90 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Okt - 23 Okt

Holiday Inn Express Chenzhou Suxian by IHG
Daerah Suxian
Holiday Inn Express Chenzhou Suxian by IHG
Daerah Suxian
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
Harga ialah RM158
RM158
RM184 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Nov - 3 Nov
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Wudong Village Villagers Committee, Zixing, Hunan, 0
Tempat berdekatan
- Tasik Dongjiang - 17 min berjalan kaki - 1.4 km
- Pulau Mutiara Zixing - 33 min memandu - 14.5 km
- Jalan Kuno Niushi - 37 min memandu - 15.9 km
- Kuil Shoufo - 39 min memandu - 18.3 km
- Taman Xiuliu - 55 min memandu - 29.2 km
Bergerak
- Chenzhou (HCZ-Beihu) - 85 min memandu
- Hengyang (HNY) - 150 min memandu
- Ganzhou (KOW-Huangjin) - 91.7 batu/147.6 km
- Pengambilan percuma di stesen kereta api
Restoran
- 湘衡私房菜 - 16 min berjalan kaki
- 小院柴房 - 13 min memandu
Tentang hartanah ini
Senlinli Campsite
- Senlinli Campsite ialah pilihan penginapan yang bagus di Chenzhou.
Sekilas pandang
DAFTAR MASUK
14:00
DAFTAR KELUAR
12:00
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 14:00
- Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Transit
- Pengambilan dari stesen kereta api percuma
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Sarapan tersedia (surcaj)
- Gril barbeku
- Perkhidmatan bilik
Aktiviti menarik
- Karaoke
- Ping pong
Bekerja jauh dari rumah
- Pusat perniagaan
- Pusat persidangan
Perkhidmatan
- Bantuan pelancongan/tiket
- Perkhidmatan pencucian kering/dobi
- Tempat simpanan bagasi
Kemudahan bilik
Hiburan sepanjang masa
- Televisyen LCD
- Saluran TV kabel
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara
- Cerek elektrik
- Selipar
Tidur dengan nyenyak
- Langsir/tirai gelap terus
- Cadar katil disediakan
Segarkan diri
- Bilik mandi persendirian
- Pancuran mandi sahaja
- Pengering rambut
Kekal terhubung
- Meja
Makanan dan minuman
- Air botol percuma
Fi & dasar
Dasar
Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Kelas hartanah
Kelas hartanah, yang disediakan oleh sistem pengadaran kami adalah berdasarkan jenis hartanah, kemudahan dan perkhidmatan.
Juga dikenali sebagai
Senlinli Campsite Hotel
Senlinli Campsite Zixing
Senlinli Campsite Hotel Zixing
Soalan lazim
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Senlinli Campsite?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari.
Apakah suasana di sekitar Senlinli Campsite?
Senlinli Campsite terletak cuma sejauh 9 minit berjalan kaki dari Tasik Dongjiang.