RedDoorz Near Ormoc Port Terminal
Hartanah 2.0 bintang
Hotel di Ormoc
Pilih tarikh untuk melihat harga
Apabila mengunjungi Ormoc, RedDoorz Near Ormoc Port Terminal ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.
Ulasan
7.27.2 daripada 10
Baik
Kemudahan popular
- Parkir tersedia
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
- Larangan merokok
- Lokasi pengecasan kenderaan elektrik
Kemudahan utama (4)
Kemudahan utama (4)
- Letak kenderaan sendiri
- Teres
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
- Penyaman udara
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- Teres
- Perkhidmatan TV satelit
- Letak kenderaan sendiri (surcaj)
- Kelengkapan dandanan diri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 11 daripada 11 bilik
Lihat semua foto untuk RedDoorz Double Room

RedDoorz Double Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk RedDoorz Single Room

RedDoorz Single Room
- Boleh menampung 1
- 1 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk RedDoorz Twin Room

RedDoorz Twin Room
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk RedDoorz Triple Room

RedDoorz Triple Room
- Boleh menampung 3
- 3 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk RedDoorz Family Room

RedDoorz Family Room
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Bilik
- Boleh menampung 4
Bilik
- Boleh menampung 8
Bilik
- Boleh menampung 10
Bilik
- Boleh menampung 1
Bilik
- Boleh menampung 5
Bilik
- Boleh menampung 4
Hartanah serupa

iaLodge
Ormoc
iaLodge
Ormoc
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
7.4 daripada 10, Baik, 117 ulasan
7.4
Baik
117 ulasan
Harga ialah RM88
RM88
RM98 jumlah
termasuk cukai & fi
11 Ogo - 12 Ogo

Fan's Hotel Ormoc
Ormoc
Fan's Hotel Ormoc
Ormoc
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
8.6 daripada 10, Terbaik, 59 ulasan
8.6
Terbaik
59 ulasan
Harga ialah RM227
RM227
RM277 jumlah
termasuk cukai & fi
7 Ogo - 8 Ogo

Go Hotels Tacloban
Tacloban
Go Hotels Tacloban
Tacloban
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Bilik bersambung tersedia
- Penyaman udara
7.6 daripada 10, Baik, 346 ulasan
7.6
Baik
346 ulasan
Harga ialah RM106
RM106
RM124 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Ogo - 19 Ogo

Pintuyan Dive Resort
Pintuyan
Pintuyan Dive Resort
Pintuyan
- Kolam renang
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
9.8 daripada 10, Luar Biasa, 20 ulasan
9.8
Luar Biasa
20 ulasan
Harga ialah RM269
RM269
RM301 jumlah
termasuk cukai & fi
26 Ogo - 27 Ogo

Asia Novo Boutique Hotel - Ormoc
Ormoc
Asia Novo Boutique Hotel - Ormoc
Ormoc
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
7.2 daripada 10, Baik, 55 ulasan
7.2
Baik
55 ulasan
Harga ialah RM98
RM98
RM109 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Ogo - 4 Ogo

Etsu Hotel
Downtown Tacloban
Etsu Hotel
Downtown Tacloban
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kawasan istirahat
7.0 daripada 10, Baik, 52 ulasan
7.0
Baik
52 ulasan
Harga ialah RM134
RM134
RM163 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Ogo - 14 Ogo

Hotel XYZ
Downtown Tacloban
Hotel XYZ
Downtown Tacloban
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 536 ulasan
8.4
Sangat Baik
536 ulasan
Harga ialah RM193
RM193
RM216 jumlah
termasuk cukai & fi
9 Ogo - 10 Ogo

Hotel Essencia
Dumaguete
Hotel Essencia
Dumaguete
- Sarapan Percuma
- Spa
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 461 ulasan
8.4
Sangat Baik
461 ulasan
Harga ialah RM116
RM116
RM130 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

Summit Hotel Tacloban
Tacloban
Summit Hotel Tacloban
Tacloban
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.8 daripada 10, Terbaik, 670 ulasan
8.8
Terbaik
670 ulasan
Harga ialah RM209
RM209
RM245 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Marcos Tourist Inn By Reddoorz
Ormoc
Marcos Tourist Inn By Reddoorz
Ormoc
- Meja depan 24/7
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Peach Tree Lodge Real, St. District 5, Ormoc, Eastern Visayas, 6541
Tempat berdekatan
- SM Center Ormoc - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
- Ormoc City Superdome - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
- Taman Sentenial dan Veteran Perang Dunia II - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
- Ormoc Bay - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
- Taman Memorial Keamanan Jepun-Filipina - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
Restoran
- Ribshack - 6 min berjalan kaki
- Jollibee - 2 min berjalan kaki
- KFC - 3 min berjalan kaki
- ikea - 4 min berjalan kaki
- Mang Inasal - 6 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
RedDoorz Near Ormoc Port Terminal
- Apabila mengunjungi Ormoc, RedDoorz Near Ormoc Port Terminal ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 20 bilik
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 14:00
- Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada fi)
- Tempat pengecasan kenderaan elektrik di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan 24 jam
Kemudahan
- Dibina pada 2022
- Teres
Kemudahan bilik
Hiburan sepanjang masa
- Saluran TV satelit
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara
Segarkan diri
- Kelengkapan dandanan diri percuma
Fi & dasar
Parkir
- Letak kenderaan sendiri tersedia dengan caj tambahan
Dasar
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Reddoorz Ormoc Terminal Ormoc
RedDoorz Near Ormoc Port Terminal Hotel
RedDoorz Near Ormoc Port Terminal Ormoc
RedDoorz Near Ormoc Port Terminal Hotel Ormoc
Soalan lazim
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di RedDoorz Near Ormoc Port Terminal?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (tertakluk kepada caj).
Pengecasan kenderaan elektrik tersedia.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di RedDoorz Near Ormoc Port Terminal?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari.
Apakah suasana di sekitar RedDoorz Near Ormoc Port Terminal?
RedDoorz Near Ormoc Port Terminal terletak sejauh 4 minit berjalan kaki dari SM Center Ormoc dan 9 minit berjalan kaki dari Ormoc City Superdome.
Ulasan
7.2