Sewaan percutian
Costa Isora Frontline con Piscina
Kelas hartanah: 3
Pangsapuri Guia de Isora dengan kolam renang tertutup
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Costa Isora Frontline con Piscina





Costa Isora Frontline con Piscina ialah pilihan penginapan yang bagus di Guia de Isora. Pangsapuri menawarkan sentuhan mewah seperti pendiangan dan tab mandi rendaman, disertakan dengan dapur dan mesin basuh / pengering.
Ulasan
8.68.6 daripada 10
Cemerlang
Seluruh pangsapuri
1 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 3
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Wi-Fi percuma
- Peti sejuk
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- 3 pangsapuri
- Kolam renang tertutup
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- Dapur
- Bilik mandi persendirian
- Mesin basuh/pengering
- Tab mandi rendaman
- Pendiangan
- Kolam renang tertutup
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Costa Isora First Line and Pool
Guia de Isora
Costa Isora First Line and Pool
Guia de Isora
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Belvilla by OYO Apartment in Guaa de Isora
Guia de Isora
Belvilla by OYO Apartment in Guaa de Isora
Guia de Isora
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Aktiviti mesra kanak-kanak
- Larangan merokok

Costa Isora 1 Frontline
Guia de Isora
Costa Isora 1 Frontline
Guia de Isora
- Kolam renang
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Avenida la Gaviota 9, Guia de Isora, CN, 38686
Tempat berdekatan
- El Varadero - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
- Pantai Arena - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
- Pantai Tenerife - 14 min berjalan kaki - 1.2 km
- Pantai Chica - 17 min berjalan kaki - 1.5 km
- Pantai de Punta Blanca - 2 min memandu - 1.5 km
Bergerak
- Tenerife (TFS-Tenerife South) - 37 min memandu
- Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife North) - 78 min memandu
- La Gomera (GMZ) - 133 min memandu
Restoran
- Douce France - 13 min berjalan kaki
- Restaurant Teide - 3 min memandu
- Am Eck - 11 min berjalan kaki
- Restaurante Blue Martini - 7 min berjalan kaki
- Ciao - 20 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Costa Isora Frontline con Piscina
- Costa Isora Frontline con Piscina ialah pilihan penginapan yang bagus di Guia de Isora. Pangsapuri menawarkan sentuhan mewah seperti pendiangan dan tab mandi rendaman, disertakan dengan dapur dan mesin basuh / pengering.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- 3 pangsapuri
Tiba/Pulang
- Masa tamat daftar masuk: 15:00
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
- Wi-fi percuma dalam bilik
Tempat letak kereta
- Parkir di tapak hartanah termasuk pilihan bukan di bahu jalan
Kemudahan hartanah
Kolam renang/Spa
- Kolam renang tertutup
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk pilihan di bahu jalan
Mesra keluarga
- Kerusi tinggi
Dapur
- Peti Sejuk
- Dapur
- Ketuhar gelombang mikro
- Ketuhar
- Pembakar Roti
- Cerek elektrik
Bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- Gabungan pancuran dan tab
- Tab mandi rendaman dalam
- Tuala disediakan
- Pengering rambut
Ruang tamu
- Pendiangan
Kawasan luar
- Balkoni
Dobi
- Mesin basuh/pengering
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- 3 bilik
- Akses melalui koridor luar
Fi & dasar
Dasar
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 1000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Juga dikenali sebagai
Costa Isora Frontline con Piscina Apartment
Costa Isora Frontline con Piscina Guia de Isora
Costa Isora Frontline con Piscina Apartment Guia de Isora
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di Costa Isora Frontline con Piscina?
Ya, terdapat kolam renang tertutup.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Costa Isora Frontline con Piscina?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Costa Isora Frontline con Piscina?
Ya. Pilihan parkir bukan di bahu jalan di tapak hartanah.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Costa Isora Frontline con Piscina?
Masa tamat daftar masuk: 15:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Costa Isora Frontline con Piscina dan kawasan berdekatan?
Costa Isora Frontline con Piscina mempunyai kolam renang tertutup.
Adakah Costa Isora Frontline con Piscina mempunyai tab panas persendirian?
Ya, setiap pangsapuri mempunyai tab mandi rendaman dalam.
Adakah Costa Isora Frontline con Piscina mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pembakar roti, peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro.
Adakah Costa Isora Frontline con Piscina mempunyai ruang persendirian terbuka?
Ya, setiap pangsapuri menampilkan balkoni.
Apakah suasana di sekitar Costa Isora Frontline con Piscina?
Costa Isora Frontline con Piscina terletak sejauh 7 minit berjalan kaki dari Pantai Arena dan 12 minit berjalan kaki dari Pantai Tenerife.