Seluruh kondo
The Springs at River Run
Kelas hartanah: 2.5
Kondo dengan kolam renang terbuka, berhampiran Pusat Peranginan Ski Keystone
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk The Springs at River Run





Apabila anda menginap di The Springs at River Run, anda berada dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Pusat Peranginan Ski Keystone dan Dillon Reservoir. Tetamu boleh berenang di kolam renang terbuka atau mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam. Semua kondo menampilkan tab panas persendirian dan Wi-fi percuma.
Seluruh kondo
1 bilik tidur1 bilik mandi
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Gimnasium
- Larangan merokok
Kemudahan utama (4)
Kemudahan utama (4)
- Kolam renang terbuka
- Pusat kecergasan
- Dobi layan diri
- Gril barbeku
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- Tab panas persendirian
- Kemudahan dobi
- Lif
- Gril barbeku
- Letak kenderaan sendiri percuma
- Kolam renang terbuka
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Keystone Lodge & Spa, A Vail Resorts Property
Lakeside Village
Keystone Lodge & Spa, A Vail Resorts Property
Lakeside Village
- Kolam renang
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
8.8 daripada 10, Terbaik, 1,002 ulasan
8.8
Terbaik
1,002 ulasan
Harga ialah RM485
RM485
RM639 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Sep - 20 Sep

Homewood Suites by Hilton Dillon
Dillon
Homewood Suites by Hilton Dillon
Dillon
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 559 ulasan
9.4
Luar Biasa
559 ulasan
Harga ialah RM715
RM715
RM822 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Hyatt Place Keystone / Dillon
Mountain House
Hyatt Place Keystone / Dillon
Mountain House
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 1,009 ulasan
8.2
Sangat Baik
1,009 ulasan
Harga ialah RM491
RM491
RM685 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Sep - 4 Sep

Hotel Indigo Silverthorne by IHG
Silverthorne
Hotel Indigo Silverthorne by IHG
Silverthorne
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.2 daripada 10, Hebat, 713 ulasan
9.2
Hebat
713 ulasan
Harga ialah RM449
RM449
RM523 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Hampton Inn & Suites Silverthorne
Silverthorne
Hampton Inn & Suites Silverthorne
Silverthorne
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
9.0 daripada 10, Hebat, 1,002 ulasan
9.0
Hebat
1,002 ulasan
Harga ialah RM525
RM525
RM611 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Lakeside Village by Vail Resorts
Lakeside Village
Lakeside Village by Vail Resorts
Lakeside Village
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.6 daripada 10, Terbaik, 500 ulasan
8.6
Terbaik
500 ulasan
Harga ialah RM753
RM753
RM993 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo

River Run Village by Vail Resorts
West Keystone
River Run Village by Vail Resorts
West Keystone
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 437 ulasan
8.2
Sangat Baik
437 ulasan
Harga ialah RM890
RM890
RM1,174 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Ogo - 30 Ogo

Hotel Alpenrock Breckenridge, Curio Collection by Hilton
Peak 9
Hotel Alpenrock Breckenridge, Curio Collection by Hilton
Peak 9
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.8 daripada 10, Terbaik, 600 ulasan
8.8
Terbaik
600 ulasan
Harga ialah RM614
RM614
RM893 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Sep - 4 Sep

Gravity Haus Breckenridge
Daerah Bersejarah
Gravity Haus Breckenridge
Daerah Bersejarah
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.2 daripada 10, Hebat, 1,002 ulasan
9.2
Hebat
1,002 ulasan
Harga ialah RM723
RM723
RM938 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Mountain Thunder Lodge, A Vail Resorts Property
Peak 8
Mountain Thunder Lodge, A Vail Resorts Property
Peak 8
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 1,676 ulasan
9.4
Luar Biasa
1,676 ulasan
Harga ialah RM606
RM606
RM801 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Sep - 11 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

53 Hunkidori Court, Keystone, CO, 80435
Tempat berdekatan
- Pusat Peranginan Ski Keystone - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
- Lif Ski Gondola River Run Gondola - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
- Lif Ski Ekspres Summit - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
- Lif Ski Peru Express - 2 min memandu - 2.2 km
- Lif Ski Discovery - 2 min memandu - 2.6 km
Bergerak
- Vail, CO (EGE-Eagle County Regional) - 79 min memandu
- Broomfield, CO (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) - 91 min memandu
- Lapangan Terbang Antarabangsa Denver (DEN) - 106 min memandu
Restoran
- 6th Alley Bar - 9 min memandu
- Labonte's Smokehouse BBQ - 15 min memandu
- Black Mountain Lodge A-basin - 16 min memandu
- Pug Ryan's Tiki Bar - 12 min memandu
- The Hung Bunny Lounge - 13 min memandu
Tentang hartanah ini
The Springs at River Run
- Apabila anda menginap di The Springs at River Run, anda berada dalam lingkungan 10 minit pemanduan dari Pusat Peranginan Ski Keystone dan Dillon Reservoir. Tetamu boleh berenang di kolam renang terbuka atau mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam. Semua kondo menampilkan tab panas persendirian dan Wi-fi percuma.
Sekilas pandang
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam
- Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 25
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma dalam bilik
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Garaj di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Kolam renang/Spa
- Kolam renang terbuka
- Kolam dipanaskan
- Tab panas persendirian
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj
Hiburan
- Meja biliard atau pool
Kawasan luar
- Gril barbeku
- Pendiangan luar
- Kawah api
Dobi
- Kemudahan Dobi
- Berdekatan kedai dobi layan diri
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Lif
- Hartanah bebas asap rokok
Perkhidmatan dan kemudahan
- Pengemasan tidak tersedia
Aktiviti menarik
- Pusat kecergasan
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Fi & dasar
Dasar
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Nombor Pendaftaran Hartanah -
Juga dikenali sebagai
The Springs at River Run Condo
The Springs at River Run Keystone
The Springs at River Run Condo Keystone
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di The Springs at River Run?
Ya, terdapat kolam renang terbuka.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di The Springs at River Run?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di The Springs at River Run?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Pilihan parkir di tapak hartanah termasuk garaj.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di The Springs at River Run?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di The Springs at River Run dan kawasan berdekatan?
The Springs at River Run mempunyai kolam renang terbuka dan pusat kecergasan.
Adakah The Springs at River Run mempunyai tab panas persendirian?
Ya, kondo ini mempunyai tab panas persendirian.
Apakah suasana di sekitar The Springs at River Run?
The Springs at River Run terletak sejauh 2 minit berjalan kaki dari Pusat Peranginan Ski Keystone dan 9 minit berjalan kaki dari Lif Ski Gondola River Run Gondola.