Seluruh pangsapuri
1 Bedroom Condo
Kelas hartanah: 2.5
Pangsapuri dengan kolam renang terbuka, berhampiran Pusat Peranginan Ski Breckenridge
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk 1 Bedroom Condo





Apabila anda menginap di 1 Bedroom Condo, anda berada di lokasi yang strategik, dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki sahaja dari Main Street dan Pusat Peranginan Ski Breckenridge. Untuk bersenam, anda boleh mengunjungi pusat kecergasan atau pergi berenang di kolam renang terbuka. Semua pangsapuri menampilkan tab panas persendirian dan Wi-fi percuma.
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Gimnasium
- Kemudahan dobi
- Larangan merokok
Kemudahan utama (4)
Kemudahan utama (4)
- Kolam renang terbuka
- Pusat kecergasan
- Dobi layan diri
- Gril barbeku
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- Tab panas persendirian
- Kemudahan dobi
- Lif
- Gril barbeku
- Letak kenderaan sendiri percuma
- Kolam renang terbuka
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Sundowner II #224 (On 4 O'Clock Rd, with on-site Hot Tub)
Peak 8
Sundowner II #224 (On 4 O'Clock Rd, with on-site Hot Tub)
Peak 8
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 4 ulasan
9.6
Luar Biasa
4 ulasan

1/2 Mi to Chairlift! Breck Condo w/ Hot Tub Access
Peak 9
1/2 Mi to Chairlift! Breck Condo w/ Hot Tub Access
Peak 9
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
9.8 daripada 10, Luar Biasa, 7 ulasan
9.8
Luar Biasa
7 ulasan

Antlers Lodge by Avantstay Mountain Condo Sauna + Fireplace Steps to Snowflake Lift
Peak 8
Antlers Lodge by Avantstay Mountain Condo Sauna + Fireplace Steps to Snowflake Lift
Peak 8
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma

Walk to Chair Lift: Mtn-view Breckenridge Condo
Peak 8
Walk to Chair Lift: Mtn-view Breckenridge Condo
Peak 8
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan

Inviting Winter Hideaway - Walk To Apres-ski Fun Sleeps 4 1 Bedroom Condo by RedAwning
Daerah Bersejarah
Inviting Winter Hideaway - Walk To Apres-ski Fun Sleeps 4 1 Bedroom Condo by RedAwning
Daerah Bersejarah
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Parkir tersedia
Harga ialah RM1,086
RM1,086
RM1,378 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Near Chairlift: Breck Condo At Base of Peak 9!
Daerah Bersejarah
Near Chairlift: Breck Condo At Base of Peak 9!
Daerah Bersejarah
- Dapur
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Kawasan istirahat
10.0 daripada 10, Luar Biasa, 1 ulasan
10
Luar Biasa
1 ulasan

2 Bedroom Ski in Condo Only One Block From Historic Downtown, Shopping, Restaurants and Entertainment
Daerah Bersejarah
2 Bedroom Ski in Condo Only One Block From Historic Downtown, Shopping, Restaurants and Entertainment
Daerah Bersejarah
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

1 Bedroom Ski in Condo Only One Block From Historic Downtown, Shopping, Restaurants and Entertainment
Daerah Bersejarah
1 Bedroom Ski in Condo Only One Block From Historic Downtown, Shopping, Restaurants and Entertainment
Daerah Bersejarah
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

3 Bedroom Ski in Condo Only One Block From Historic Downtown, Shopping, Restaurants and Entertainment
Daerah Bersejarah
3 Bedroom Ski in Condo Only One Block From Historic Downtown, Shopping, Restaurants and Entertainment
Daerah Bersejarah
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

4 Bedroom Ski in Condo Only One Block From Historic Downtown, Shopping, Restaurants and Entertainment
Daerah Bersejarah
4 Bedroom Ski in Condo Only One Block From Historic Downtown, Shopping, Restaurants and Entertainment
Daerah Bersejarah
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

100 South Park Avenue, Breckenridge, CO, 80424
Tempat berdekatan
- Pusat Peranginan Ski Breckenridge - 1 min berjalan kaki - 0.0 km
- Main Street - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Pusat Laluan Tebing Sungai Breckenridge - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Blue River Plaza - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
- Gondola BreckConnect - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
Bergerak
- Vail, CO (EGE-Eagle County Regional) - 81 min memandu
- Broomfield, CO (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) - 102 min memandu
- Lapangan Terbang Antarabangsa Denver (DEN) - 118 min memandu
Restoran
- Downstairs at Eric's - 4 min berjalan kaki
- Jack's Slopeside Grill - 27 min memandu
- Ullr Café - 4 min memandu
- The Overlook - 21 min memandu
- Broken Compass Brewing - 5 min memandu
Tentang hartanah ini
1 Bedroom Condo
- Apabila anda menginap di 1 Bedroom Condo, anda berada di lokasi yang strategik, dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki sahaja dari Main Street dan Pusat Peranginan Ski Breckenridge. Untuk bersenam, anda boleh mengunjungi pusat kecergasan atau pergi berenang di kolam renang terbuka. Semua pangsapuri menampilkan tab panas persendirian dan Wi-fi percuma.
Sekilas pandang
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam
- Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 25
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma dalam bilik
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Gril barbeku
Perkhidmatan
- Kemudahan dobi
Kemudahan
- Pusat kecergasan
- Kolam renang terbuka
- Kolam dipanaskan
Kebolehcapaian
- Lif
Kemudahan bilik
Aktiviti untuk dinikmati
- Tab panas persendirian
Kekal terhubung
- Wi-fi percuma
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Fi pembersihan: USD129 setiap penginapan, sepenginapan
Dasar
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Juga dikenali sebagai
1 Bedroom Condo Apartment
1 Bedroom Condo Breckenridge
1 Bedroom Condo Apartment Breckenridge
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di 1 Bedroom Condo?
Ya, terdapat kolam renang terbuka.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di 1 Bedroom Condo?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di 1 Bedroom Condo?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di 1 Bedroom Condo?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 Tengah Malam. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di 1 Bedroom Condo dan kawasan berdekatan?
1 Bedroom Condo mempunyai kolam renang terbuka dan pusat kecergasan.
Adakah 1 Bedroom Condo mempunyai tab panas persendirian?
Ya, setiap pangsapuri mempunyai tab panas persendirian.
Apakah suasana di sekitar 1 Bedroom Condo?
1 Bedroom Condo terletak sejauh 7 minit berjalan kaki dari Pusat Peranginan Ski Breckenridge dan 3 minit berjalan kaki dari Main Street.