Qiandao Lake HaiWaiHai hotel

Hartanah 3.0 bintang
Hotel dengan kolam renang tertutup, berhampiran Tasik Qiandao

Pilih tarikh untuk melihat harga

Qiandao Lake HaiWaiHai hotel menawarkan lokasi yang luar biasa, terletak beberapa langkah dari Tasik Qiandao. Selepas berseronok di kolam renang tertutup, anda boleh menjamu selera di restoran.

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Sarapan Percuma
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Kemudahan dobi

Kemudahan utama (8)

  • Pengemasan harian
  • Restoran
  • Kolam renang tertutup
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan dobi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Tempat simpanan bagasi
  • Porter/tukang angkut

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Kolam renang tertutup
Harga semasa ialah RM170
RM199 jumlah
termasuk cukai & fi
2 Ogo - 3 Ogo

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 10 daripada 10 bilik

Superior Queen Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Executive Queen Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

2-bed Room With View

  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Superior Single Room, City View

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Superior Twin Room

  • Pemandangan bandar
  • 29 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Executive Twin Room, Lake View

  • Pemandangan tasik
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Executive Single Room, Partial Lake View

  • Pemandangan sebahagian tasik
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Senior Single Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Senior Twin Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 2 Katil Bujang XL (Large Single)
  • Wi-Fi percuma

Suite

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Ratu (Queen)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
1 Kaifa Road, Chun'an County, Hangzhou, Zhejiang, 311700

Tempat berdekatan

  • Taman Hutan Negara Qiandaohu - 3 min memandu - 2.6 km
  • Taman Wangutang - 6 min memandu - 5.1 km
  • Taman Jiangnan - 47 min memandu - 51.6 km
  • Empangan Xin'an - 52 min memandu - 56.2 km
  • Bandar Purba Meicheng - 58 min memandu - 68.3 km

Bergerak

  • Hangzhou (HGH-Lapangan Terbang Antarabangsa Xiaoshan) - 136 min memandu

Restoran

  • ‪品湖船家鱼头馆 - ‬6 min memandu
  • 落日咖啡
  • ‪KFC 肯德基 - ‬3 min memandu
  • ‪日落时分 - ‬7 min memandu
  • ‪Fishing @ Sheraton Qiandao Lake Resort - ‬4 min memandu

Tentang hartanah ini

Qiandao Lake HaiWaiHai hotel

  • Qiandao Lake HaiWaiHai hotel menawarkan lokasi yang luar biasa, terletak beberapa langkah dari Tasik Qiandao. Selepas berseronok di kolam renang tertutup, anda boleh menjamu selera di restoran.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 307 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 11:30
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 50+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan bufet percuma setiap pagi 6:30–10:00
  • Restoran

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Tempat simpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Porter/tukang angkut

Kemudahan

  • Kolam renang tertutup

Kebolehcapaian

  • Ambal ruang di dalam bilik

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Selipar

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus
  • Bilik kalis bunyi

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 50+ Mbps)
  • Telefon

Makanan dan minuman

  • Khidmat penghantaran makanan tempatan

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Dasar

Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima wang tunai.

Kelas hartanah

Kelas hartanah, yang disediakan oleh sistem pengadaran kami adalah berdasarkan jenis hartanah, kemudahan dan perkhidmatan.

Juga dikenali sebagai

Qiandao Lake Haiwaihai
Qiandao Lake HaiWaiHai hotel Hotel
Qiandao Lake HaiWaiHai hotel Hangzhou
Qiandao Lake HaiWaiHai hotel Hotel Hangzhou

Soalan lazim

Adakah kolam tersedia di Qiandao Lake HaiWaiHai hotel?

Ya, terdapat kolam renang tertutup.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Qiandao Lake HaiWaiHai hotel?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Qiandao Lake HaiWaiHai hotel?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Qiandao Lake HaiWaiHai hotel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 11:30. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah aktiviti yang tersedia di Qiandao Lake HaiWaiHai hotel dan kawasan berdekatan?

Qiandao Lake HaiWaiHai hotel mempunyai kolam renang tertutup.

Adakah terdapat restoran di Qiandao Lake HaiWaiHai hotel atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar Qiandao Lake HaiWaiHai hotel?

Qiandao Lake HaiWaiHai hotel terletak sejauh 2 minit berjalan kaki dari Tasik Qiandao dan 11 minit berjalan kaki dari Dermaga Xiyuan.