Seluruh rumah
Holiday Home Deichperle, Nessmersiel
Rumah percutian Dornum dengan dapur
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Holiday Home Deichperle, Nessmersiel





Rumah percutian ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Dornum. Gelanggang tenis terbuka dan teres merupakan sorotan lain, dan rumah menawarkan kemudahan seperti dapur dan mesin basuh / pengering.
Seluruh rumah
3 bilik tidur4 bilik mandiBoleh menampung 5
Kemudahan popular
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
Kemudahan utama (2)
Kemudahan utama (2)
- Gelanggang tenis terbuka
- Teres
Keselesaan seperti di rumah (6)
Keselesaan seperti di rumah (6)
- 3 bilik tidur
- Dapur
- Teres
- Mesin basuh/pengering
- Letak kenderaan sendiri percuma
- Kerusi tinggi
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar
Dornum, NI
Tempat berdekatan
- Taman Laut Negara Lower Saxony Wadden - 12 min berjalan kaki - 1.0 km
- Pantai Nessmersiel - 9 min memandu - 3.6 km
- Pantai Dornumersiel - 21 min memandu - 15.9 km
- Pantai Norddeich - 23 min memandu - 18.2 km
- Grobes Meer - 43 min memandu - 43.0 km
Bergerak
- Bremen (BRE) - 131 min memandu
- Hamburg Finkenwerder Airport (XFW) - 103.3 batu/166.3 km
- Lapangan Terbang Hamburg(HAM) - 109.8 batu/176.7 km
- Marina Baltrum - 11 min memandu
- Stesen Norddeich Mole - 15 min memandu
- Stesen Norddeich - 16 min memandu
Restoran
- Ullis Surfschule und Strandbar Baltrum
- Uschis Strandbar
- Hotel & Restaurant Witthus
- Restaurant Krone - 14 min memandu
- Watt‘n Eis Fenster
Tentang hartanah ini
Holiday Home Deichperle, Nessmersiel
- Rumah percutian ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Dornum. Gelanggang tenis terbuka dan teres merupakan sorotan lain, dan rumah menawarkan kemudahan seperti dapur dan mesin basuh / pengering.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Rumah percutian persendirian
Tiba/Pulang
- Umur minimum daftar masuk - 21 tahun
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dengan maklumat daftar masuk
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 21
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Maklumat lain
- Hartanah bebas asap rokok
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Mesra keluarga
- Kerusi tinggi
Dapur
- Cerek elektrik
- Pembakar Roti
Bilik tidur
- 3 bilik tidur
Bilik mandi
- 4 bilik mandi
Kawasan luar
- Teres
Dobi
- Mesin pengering
Keselesaan
- Sistem pemanasan
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
- Hartanah bebas asap rokok
Aktiviti menarik
- Gelanggang tenis terbuka
- Memancing berhampiran
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- Perabot unik
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Cukai bandar raya dikenakan: EUR 2.80 seorang semalam
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Juga dikenali sebagai
Deichperle, Nessmersiel Dornum
Holiday Home Deichperle Nessmersiel
Holiday Home Deichperle, Nessmersiel Dornum
Holiday Home Deichperle, Nessmersiel Private vacation home
Soalan lazim
Adakah Holiday Home Deichperle, Nessmersiel menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?
Ya, Holiday Home Deichperle, Nessmersiel mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di rumah percutian ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di rumah percutian ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah aktiviti yang tersedia di Holiday Home Deichperle, Nessmersiel dan kawasan berdekatan?
Perbaiki kemahiran anda di gelanggang tenis.
Adakah Holiday Home Deichperle, Nessmersiel mempunyai dapur atau dapur kecil?
Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pembakar roti.
Apakah suasana di sekitar Holiday Home Deichperle, Nessmersiel?
Holiday Home Deichperle, Nessmersiel terletak sejauh 10 minit berjalan kaki dari Taman Laut Negara Lower Saxony Wadden dan 15 minit berjalan kaki dari Laut Wadden.