Longling Ocean Theme Hotel
Kelas hartanah: 2
Hotel di Baoshan
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Longling Ocean Theme Hotel





Longling Ocean Theme Hotel ialah pilihan penginapan yang bagus di Baoshan.
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Kemudahan dobi
- Lokasi pengecasan kenderaan elektrik
Kemudahan utama (8)
Kemudahan utama (8)
- Sarapan disediakan
- Perkhidmatan pengambilan dari stesen kereta api
- Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
- Dobi layan diri
- Perkhidmatan rencam
- Kedai hadiah atau gerai surat khabar
- Tempat simpanan bagasi
- Lokar tersedia
Harga semasa ialah RM59
RM59
RM59 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 13 daripada 13 bilik
Lihat semua foto untuk Deluxe Theme Standard Room

Deluxe Theme Standard Room
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Deluxe Theme Single Room

Deluxe Theme Single Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Raja (King)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Themed Parent-child Room

Themed Parent-child Room
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Romantic Couples' Room

Romantic Couples' Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Raja (King)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Deluxe Suite

Deluxe Suite
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Single Room

Single Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Xingyue Zunya Twin Room

Xingyue Zunya Twin Room
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk European-Style Romantic Room (Double Bed)

European-Style Romantic Room (Double Bed)
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Sofa Ratu
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Themed Triple Room

Themed Triple Room
- Boleh menampung 3
- 3 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Yating Cozy Queen Room

Yating Cozy Queen Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Kelamin (Double)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Premier Themed Standard Room (Computer)

Premier Themed Standard Room (Computer)
- Boleh menampung 2
- 2 Katil Bujang (Single)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Themed Single Room

Themed Single Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Themed Couples'Room

Themed Couples'Room
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Mitin Holiday Hotel
Tengchong
Mitin Holiday Hotel
Tengchong
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM102
RM102
RM102 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Floral Hotel · YunFu City King Royal Hotel
Tengchong
Floral Hotel · YunFu City King Royal Hotel
Tengchong
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Kemudahan dobi
- Larangan merokok
Harga ialah RM215
RM215
RM215 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

Yugui Hot Spring Holiday Hotel
Tengchong
Yugui Hot Spring Holiday Hotel
Tengchong
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Parkir tersedia
- Kemudahan dobi
- Aktiviti mesra kanak-kanak
Harga ialah RM163
RM163
RM163 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Tengjia Hotel
Tengchong
Tengjia Hotel
Tengchong
- Tempat letak kenderaan percuma
- Lokasi pengecasan kenderaan elektrik
Harga ialah RM49
RM49
RM49 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Landu Business Hotel
Tengchong
Landu Business Hotel
Tengchong
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Restoran
- Gimnasium
Harga ialah RM143
RM143
RM143 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Dream Bay Hot Spring Resort
Tengchong
Dream Bay Hot Spring Resort
Tengchong
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Parkir tersedia
- Restoran
- Kemudahan dobi
Harga ialah RM416
RM416
RM416 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Longshan South Road, Longshan Town, Longling, Yunnan, 678000
Tempat berdekatan
- Kuil Wuyun - 27 min memandu - 34.6 km
- Kuil Puti - 27 min memandu - 34.9 km
- Pavilion Memorial Premier Zhou Enlai - 29 min memandu - 36.4 km
- Bandar Purba Qiluo - 59 min memandu - 94.9 km
Bergerak
- Luxi (LUM-Mangshi) - 42 min memandu
- Tengchong (TCZ) - 78 min memandu
- Pengambilan di stesen kereta api (surcaj)
Tentang hartanah ini
Longling Ocean Theme Hotel
- Longling Ocean Theme Hotel ialah pilihan penginapan yang bagus di Baoshan.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 77 bilik
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 12:00 Tengah Hari
- Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari
Arahan daftar masuk khas
- Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari stesen kereta api (surcaj boleh dikenakan); tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Tempat pengecasan kenderaan elektrik di tapak hartanah
Transit
- Pengambilan dari stesen kereta api pada waktu berjadual*
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Sarapan tersedia (surcaj)
Perkhidmatan
- Perkhidmatan rencam
- Kemudahan dobi
- Tempat simpanan bagasi
Kemudahan
- Dibina pada 2016
- Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
- Ruang lokar
Kebolehcapaian
- Lif
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Selipar kanak-kanak
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit
Pilihan bayaran mudah alih termasuk: Alipay dan WeChat Pay.
Kelas hartanah
Kelas hartanah, yang disediakan oleh sistem pengadaran kami adalah berdasarkan jenis hartanah, kemudahan dan perkhidmatan.
Juga dikenali sebagai
Longling Ocean Theme
Longling Ocean Theme Hotel Hotel
Longling Ocean Theme Hotel Longling
Longling Ocean Theme Hotel Hotel Longling
Soalan lazim
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Longling Ocean Theme Hotel?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Pengecasan kenderaan elektrik tersedia.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Longling Ocean Theme Hotel?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 12:00 Tengah Hari. Masa daftar keluar adalah 12:00 Tengah Hari.